Úvodná strana Krása a osobná hygiena Hygienické potreby Papierové vreckovky

Papierové vreckovky

Sú príjemne hebké. Sprevádzajú nás nielen pri chorobe, ale i smútku alebo dojatí. Môžu byť voňavé, s potiskom, v mini balení alebo vo väčšom boxe pre celú rodinu. O čom je reč? O papierových vreckovkách.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Papierové vreckovky - detailný popis

Viete, že...

Sa papierové vreckovky stali pomôckou pri smrkaní vlastne akýmsi nedopatrením? Pôvodne (na začiatku 20. storočia) totiž boli určené k otieraniu make-upu, až neskôr ich ľudia začali využívať pri osobnej hygiene. Dnes si bez nich dokážeme len ťažko predstaviť život. Hygienické papierové vreckovky sú ozajstným pomocníkom v starostlivosti o telo a nielen to. Vo veľkej miere nahradili ekologickejšie vreckovky látkové, ktoré majú ďaleko bohatšiu históriu. Látkové vreckovky totiž poznali a používali ľudia už v starom Ríme. Vtedy bola vreckovka hlavne ozdobným módnym doplnkom. Avšak stále sa nájdu ľudia, ktorí uprednostňujú látku pred papierom.

  • Je vaše dieťa nachladené? Spríjemnite mu otravné smrkanie veselými vreckovkami. Čo tak napríklad detské vreckovky s motívmi Disney?
  • Nielen počas obdobia chrípok majte doma zásobu papierových vreckoviek. Veľkej obľube sa tešia praktické boxy v rôznych dizajnových prevedeniach. Napríklad v peknom farebnom boxe od značky Linteo.
  • Zmestia sa do kabelky, batohu alebo vrecka. Ideálne na cesty sú vreckovky balené po desiatich kusoch. Medzi zákazníkmi k nim patrí obľúbený produkt - dvojvrstvé Harmony vreckovky.
  • Niektoré vreckovky sú napustené voňavými esenciami a tak vás môže príjemne osviežiť vôňa mäty alebo ukľudniť váš podráždený nos a jeho sliznicu jemným rumančekom.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika