Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Hygienické potreby » Vaginálne čapíky

Vaginálne čapíky

Vaginálne čípky a tobolky sa často používajú ako doplnok liečby rôznych ženských problémov. Upravujú a vyvažujú prostredie urovaginálnej mikroflóry a tým posilňujú imunitu v pochve.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Fytofontána Gyntima Probiotica vaginální čípky FORTE 10 ks Registrovaný liečivy prípravok

  Fytofontána Gyntima Probiotica vaginální čípky FORTE 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vaginálne čapíky probiotica forte obsahujú prirodzené, organizmu neškodné látky. Zloženie je obohatené taktiež o výťažok zo šalvie, ktorý má antimykotické, protizápalové, dezinfekčné a hydratačné účinky. Vaginálne čapíky probiotica forte sa odporúčajú používať dlhodobo ako súčasť pravidelnej starostlivosti o prostredie pošvy. Zvlášť účinné je používanie čapíkov v období menopauzy a laktácie. Dobre sa uplatní aj v nasledujúcich prípadoch Pri užívaní antibiotík alebo iných prostriedkov, ktoré ničia baktérie, prípadne drastickými pošvového dezinfekčného prostriedku, ktorý spôsobí poškodenie prirodzenej flóry tvorenej Döderleinovým laktobacilom. Pri výtoku, pri používaní antikoncepčných tabliet, alebo pri vnútromaternicovom teliesku. Pri objavení sa výtoku po návšteve kúpaliska, alebo po pohlavnom styku. Pri výtoku neznámeho pôvodu (fluor vaginalis), alebo v prípadoch miernej bakteriálnej vaginitídy, kde použitie antiinfekčnej terapie nie je potrebné. Zloženie: 1 vaginálna čapík obsahuje: Účinné látky: Lactosum, acidum lacticum, proteose peptón, acidum folicum, extractum Salviae officinalis, Melaleuca alternifolia. Pomocné látky: PEG 32, PEG 20, polysorbatum 20, natrii chloridum, magnesii sulphas, benzalkóniumchlorid. Dávkovanie a spôsob použitia Odporúča sa aplikácia 1x denne, najlepšie večer pred spaním po večernej hygiene. Doba používania - 10 dní. Čapík rozbaľte z fólie u špičky. Zasuňte čapík hlboko do pošvy. Pri aplikácii dochádza k miernemu znečisteniu bielizne. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, pri teplote 10-25 ° C. Nežiaduce účinky V prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek čapíkov môže dôjsť k miernemu lokálnemu podráždeniu sliznice, čo sa môže prejaviť slabým pocitom pálenia. Balenie obsahuje 10 vaginálnych čapíkov.

  8,15 €

 • Cicatridina pošvové čípky 10x2g Registrovaný liečivy prípravok

  Cicatridina pošvové čípky 10x2g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Kyselina hyaluronová je základným stavebným kameňom kože a slizníc a hrá nevyhnutnú úlohu pri hojení rán v akejkoľvek fáze. V miestach poranenia aktivuje imunitný systém, uľahčuje obnovu buniek výstelky slizníc a urýchľuje tak proces hojenia. Navyše vytvára optimálne podmienky pre regeneračné procesy tým, že na seba viaže molekuly vody. Viete, že po gynekologických operáciách a pôrodoch často dochádza k drobným či rozsiahlejším poraneniam pošvy a krčka maternice? CICATRIDINA? URÝCHĽUJE HOJENIEViete, že nedostatočná vlhkosť pošvového prostredia, ktorá môže byť spojená s obdobím prechodu alebo s inou liečbou, napríklad onkologickou, Vám tiež môže spôsobiť pocity pálenia, svrbenia a bolestivosti (napr. pri pohlavnom styku)? CICATRIDINA? ZVLHČUJE pošvovú sliznicu A POMÁHA navracať JEJ ROVNOVÁHU. CICATRIDINA? je novým nehormonálnym prípravkom vhodným pre normalizáciu rovnováhy pošvového prostredia po gynekologických operáciách, pôrodoch, pri menopauze, onkologickej liečbe. Navyše zvlhčuje pošvovú sliznicu. Najčastejšie otázky:   Má Cicatridina? kontraindikácie? Cicatridina? nemá žiadne kontraindikácie okrem precitlivenosti na látky obsiahnuté v čípku. Od koľko rokov je možné užívať Cicatridinu?? Po konzultácii s Vaším gynekológom, doporučené ženám, ktoré už mali pohlavný styk. Je možné mať pohlavný styk s prezervatívom pokiaľ si aplikujem Cicatridinu?? Neporuší sajeho priepustnosť pre spermie?Áno, Cicatridina? sa môže použiť spolu s prezervatívom. Cicatridina? bola testovaná národným laboratóriom LNE (Laboratoire National d'Essais) vo Francúzsku a spĺňa normy NF S 97 -034, čo umožňuje použitie prezervatívu zároveň s užívaním Cicatridiny? bez vplyvu na jeho priestupnosťAko dlho je možné užívať Cicatridinu?? Kyselina hyaluronová je základným stavebným kameňom kože a slizníc. Predĺžené používanie by nemalo spôsobiť problémy. Je však dobré dodržiavať odporúčané dávkovanie. Mám bolestivý pohlavný styk, môžem použíť Cicatridinu?? Bolesti pri pohlavnom styku pôsobia väčšinou pošvové lézie (napr. po operácii, rádioterapii, po pôrode a pod.) alebo nedostatočné premazávanie (napr. suchosť pri hormonálnych zmenách, po menopauze a iné). V každom prípade je Cicatridina? možnou voľbou: urýchli proces hojenia pošvových lézií a prináša komfort vďaka optimálnej lubrikácii bez použitia hormónov. Odporúčané dávkovanie Po pôrode, konizácii, kolposkopiu, rádioterapii, chirurgii a iné: 1 čapík denne 10-20 dní podľa rozsahu poškodenia. Suchosť po prechode, pri liečbe LHRH analógmi, bolestivý pohlavný styk: 1 čapík denne 20-30 dní, následne 1 čapík obdeň kontinuálne. Zloženie: Sodná soľ kyseliny hyaluronovej, výťažok z aloe vera, esenciálny olej z čajovníku australského (Tea tree oil), výťažok z nechtíka lekárskeho a pupočníku ázijského.

  13,23 € -3% 13,70 €

 • Fytofontána Gyntima Vaginálne čapíky s probiotikami 10 kusov Registrovaný liečivy prípravok

  Fytofontána Gyntima Vaginálne čapíky s probiotikami 10 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vaginálne čapíky probiotica sa odporúča používať dlhodobo ako súčasť základnej starostlivosti o hygienu pošvy. Najmä účinné je používanie čapíkov v období menopauzy a laktácie. Je možné odporučiť aj v nasledujúcich prípadoch pri užívaní antibiotík alebo iných prostriedkov, ktoré ničia baktérie, prípadne drastickými pošvového dezinfekčného prostriedku, ktorý spôsobí poškodenie prirodzenej flóry tvorenej Döderleinovým laktobacilom pri výtoku, pri používaní antikoncepčných tabliet alebo pri zavedenom vnútromaternicovom teliesku pri objavení sa výtoku po návšteve kúpaliska alebo po pohlavnom styku fyziologická (nie chemická) liečba miernych foriem bakteriálnych a mykotických infekcií. Zloženie: 1 vaginálny čapík obsahuje:Účinné látky: Lactosum, acidum lacticum, proteose peptón, acidum folicum, extractum Salviae officinalis. Pomocné látky: PEG 32, PEG 20, polysorbatum 20, natrii chloridum, magnesii sulphas Dávkovanie a spôsob použitia Odporúča sa aplikácia 1x denne, najlepšie večer pred spaním po večernej hygiene. Doba používania - 10 dní.  Čapík rozbaľte z fólie u špičky.  Zasuňte čapík hlboko do pošvy. Pri aplikácii dochádza k miernemu znečisteniu bielizne. Odporúčame podľa potreby použiť hygienickú vložku. Upozornenie: Ak problémy pretrvávajú aj po niekoľkodňovom používaní čapíkov, je potrebné obrátiť sa na gynekológa. Použitie vaginálnych čapíkov u mladých dievčat treba vždy konzultovať s lekárom. Po gynekologických zákrokoch sa o vhodnosti použitia treba poradiť s lekárom. Prípadné iné sfarbenie je zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje. Balenie obsahuje 10 vaginálnych čapíkov.

  7,73 €

 • Feminella Vagi C 6 vaginálnych tabliet Registrovaný liečivy prípravok

  Feminella Vagi C 6 vaginálnych tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Feminella Vagi C vaginálne tablety poskytujú prirodzenú ochranu mikroflóry pošvy udržiavaním alebo obnovením fyziologického pH. Podanie prípravku Feminella Vagi C vaginálnej tablety rýchlo vytvára prostredie v ktorom sa nemnožia nežiaduce anaeróbne baktérie. Tie sú zodpovedné za rozvoj bakteriálnej vaginózy, a to aj u tehotných žien. Feminella Vagi C vaginálne tablety pomáhajú pri liečbe a prevencii bakteriálnej vaginózy. Sú vhodné najmä pre pacientky s recidívou bakteriálnej vaginózy a tiež ako liečba vaginálnych dysmikróbii spôsobených podávaním antibiotík. Dávkovanie Zaveďte jednu vaginálnu tabletu denne, najlepšie večer pred spánkom. Odporúča sa opakovať aplikáciu aspoň po dobu 6 dní, aby sa obnovilo fyziologické pH a normálna mikroflóra v pošve. Ak je to nevyhnutné, je možné liečbu predĺžiť alebo zopakovať. Ako sa Feminella Vagi C používa. Feminella Vagi C vaginálne tablety sa zavádyajú hlboko do pošvy. Feminella Vagi C vaginálne tablety chránia vaginálnu mikroflóru pomocou riadeného uvoľňovania vitamínu C po dobu niekoľko hodin, čím zaisťujú predĺžené okyseľovanie a rýchlu normalizáciu pH pošvy. Kontraindikácie  Nie je známa precitlivelosť na akúkoľvek zložku prípravku. Varovanie Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehĺtajte. Tehotenstvo a kojenie Prípravok Feminella Vagi C je možné bezpečne užívať v priebehu tehotenstva a kojenia. Nežiaduce účinky V ojedinelých prípadoch môže dochádzať k páleniu alebo svrbeniu v pošve. V ojedinelých prípadoch môže byť pozorovaná precitlivelosť na jednu alebo viac zložiek prípravku; v takých prípadoch sa odporúča prípravok vysadiť a obrátiť sa na lekára. Interakcie Vitamin C môže ovplyvniť výsledky niektorých laboratórnych vyšetrení (glykosuria, laktát dehydrogenázy, transamináz a bilirubinu). Vitamin C znižuje účinky antikoagulancií. Zloženie Jedna vaginálna tableta obsahuje: 250 mg vitamínu C (kyseliny askorbové), silikonovú živicu, monohydrát laktosy, hydroxypropylmetylcelulosu, magnesium-stearát.

  8,86 € -2% 9,07 €

 • GYNOCAPS VAGINÁLNE TOBOLKY 14KS Zdravotnícky prostriedok

  GYNOCAPS VAGINÁLNE TOBOLKY 14KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  14 vaginálnych kapsúlK zavádzaniu do pošvy Je dôležité zachovať prirodzenú rovnováhu pošvovej mikroflóry, pretože má veľký význam pre zamedzenie výskytu vaginálnych infekcií. GYNOCAPS znižovaním pH napomáha zachovanie a obnovu pošvovej mikroflóry.

  7,01 €

 • FEMINELLA Hyalosoft 10 vaginálnych globúl Registrovaný liečivy prípravok

  FEMINELLA Hyalosoft 10 vaginálnych globúl

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  ZloženieJedna vaginálna globula (o celkovej hmotnosti 1,7 g) obsahuje 5 mg sodnej soli kyseliny hyalurónovej, 10 mg vitamínu E, 60 mg výťažku z Centella asiatica, 60 mg výťažku z Malva sylvestris, 60 mg výťažku z Chamomilla recutita, 60 mg tea tree oil, 20 mg koloidného oxidu kremičitého a 1 483 mg semisyntetických glyceridov. Indikácia / oblasť aplikácieFeminella Hyalosoft vaginálne globule sú určené na zvlhčenie vaginálnej sliznice pri vaginálnej suchosti vyvolanej hormonálnymi zmenami najmä počas menopauzy, v popôrodnom období, počas laktácie alebo po chemoterapii alebo rádioterapii.Vďaka svojim zvlhčujúcim účinkom Feminella Hyalosoft zmierňuje príznaky vaginálnej atrofie ako je svrbenie, pálenie, pocit napätia či nepríjemné pocity počas pohlavnom styku. Dávkovanie1 vaginálna globula denne po dobu 10 dní alebo podľa odporúčania vášho lekára.Liečba vaginálnej suchosti počas menopauzy (aj v období pred a po menopauze):Akútna liečba: 1 vaginálna globula denne po dobu 10 - 20 dní.Nasledujúca udržiavacia liečba: 1 vaginálna globula 2krát týždenne. Spôsob použitiaFeminella Hyalosoft je určená len na vaginálne použitie.Vyberte globule z blistra: odtrhnite jednu globuli z pásku. Uchopte fóliu palcom a ukazovákom a pomaly odťahujte. Opatrne vyberte globulu z plastovej fólie. Jemne zaveďte globulu hlboko do vagíny.Najvhodnejšie čas na zavedenie globule je večer pred spaním. KontraindikáciePrecitlivenosť alebo podozrenie na precitlivenosť alebo alergia na niektorú zo zložiek prípravku. UpozornenieUchovávajte pri teplote do 25 ° C, v pôvodnom obale (blister v škatuľke), aby bol liek chránený pred vlhkom a svetlom.Nepoužívajte liek súčasne s inými vaginálnymi prípravkami (napr. vaginálna antikoncepcia). Liek môže narušiť ochrannú funkciu kondómu.Nepoužívajte prípravok počas menštruácie a v prípade závažného vaginálneho výtoku.Počas gravidity liek používajte len po konzultácii s lekárom.V prípade dlhodobého užívania sa občas môžu objaviť známky precitlivenosti. Ak sa vyskytnú takéto príznaky, prerušte liečbu a poraďte so s lekárom.Nepoužívajte liek po uplynutí času použiteľnosti vyznačenom na obale.Pred zavedením lieku si dôkladne umyte ruky.Prípravok aplikujte ihneď po vybratí globule z blistra.Nepoužívajte prípravok, ak je blister poškodený.Uchovávajte mimo dosahu detí.

  10,13 € -3% 10,39 €

 • VITABALANS Gynolact 8 vaginálnych tabliet Registrovaný liečivy prípravok

  VITABALANS Gynolact 8 vaginálnych tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Skvelé vlastnosti je vhodný pre ženy v každom veku má jednoduché a pohodlné použitie nevyteká a nešpiní bielizeň môže sa používať v priebehu dojčenia Zloženie 1 vaginálna tableta obsahuje 2x109cfu (= 2 miliardy) baktérií mliečneho kvasenia (L. acidophilus, L. casei, L. rhamnosus), maltodextrín, laktóza, mliečnan vápenatý, sodná soľ karboxymetylškrobu a magnéziumstearát.  Gynolact vaginálne tablety sú neparfumované a bez farbív. Dávkovanie 1 vaginálna tableta sa vkladá použitím prstov hlboko do pošvy vždy večer po dobu 7 dní pri bakteriálnej vaginóze, 2-3 dní ako prevencia bakteriálnej vaginózy.  Pri použití je dôležité dodržiavať správnu hygienu rúk.  Balenie 8 tabliet. Upozornenie Uchovávať pri izbovej teplote mimo dosahu a dohľadu detí. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.    

  6,15 € -10% 6,80 €

 • Fytofontana Gyntima vaginálne čapíky Deo 10 ks

  Fytofontana Gyntima vaginálne čapíky Deo 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  GYNTIMA vaginálne čapíky deo majú vďaka prírodným zložkám mnohé priaznivé účinky. Prírodná zložka Saccharomyces ferment obsahuje enzýmy, ktoré neutralizujú nežiadúce pachy v pošve. Výrobok obsahuje kombináciu prírodných vôní, čo zabezpečí dlhotrvajúci pocit čerstvosti a hygieny. Ako pôsobí? GYNTIMA vaginálne čapíky deo svojim obsahom silikónu zabezpečia dostatočnú vlhkosť pošvy, čím napomáhajú pri pocitu suchosti pošvy. Výhodou lubrikačných materiálov so silikónovou bázou je, že svoju treciu vlastnosť zachovajú dlhšie a môžu sa používať spolu aj s prezervatívom. Vďaka obsiahnuté kyseline mliečnej zabezpečí kyselinový plášť ochranu pošvy, ktorý slúži na ochranu intímnych oblastí. Tvorí podklad pre mliečne kyseliny, ktoré sa nachádzajú vo flóre pošvy, čím podporuje ich optimálnu reprodukciu. Tieto bunkové kultúry produkujúce kyselinu mliečnu chránia pred škodlivými baktériami a infekciami. Zároveň zabezpečujú prírodnú biologickú rovnováhu pošvy. Vaginálne čapíky sa odporúčajú používať v nasledujúcich prípadoch po menštruácii alebo počas 9-15 dňa menštruačného cyklu kvôli odstráneniu nepríjemných pachov na uľahčenie sexuálneho zážitku po dlhšej dobe vynechania v prípade suchosti v pošve, hlavne počas menopauzy po návšteve kúpalísk, plavární Pri silných bakteriálnych alebo mykotických infekciách samotné čapíky nemôžu zabezpečiť vyliečenie, potrebné je odborné vyšetrenie a cielené lekárske liečenie! Použitie Raz denne, prednostne večer po večernom kúpaní. Vaginálne čapíky používajte v závislosti od príznakov! Otvorte fóliu na vrchu čapíku.  Čapík, podľa obrázku, vložte hlboko do pošvy. Čapík môže mierne znečistiť spodné prádlo, preto sa odporúča použitie intímnych vložiek. Starší ľudia a osoby zo zdravotným postihnutím pri aplikácii potrebujú pomoc druhej osoby. Vedľajšie účinky: Voči akejkoľvek zložke výrobku sa môže objaviť prípadná precitlivosť s miernym pálivým pocitom. Upozornenie: V prípade ak pri niekoľkodňovom používaní Gyntima vaginálnych čapíkov problémy stále pretrvávajú, obráťte sa na gynekológa! Po gynekologických zásahoch a počas tehotenstva používajte výrobok iba s lekárskym odporúčaním! Prípadné sfarbenie vaginálnych čapíkov môžu spôsobiť rastlinné zložky, čo neznamená poškodenie alebo nepoužiteľnosť výrobku. Pri používaní pošvových antikoncepcií konzultujte so svojim gynekológom, lekárnikom! Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste, v teplote medzi 10-25°C. Chráňte pred dosahom detí. Balenie obsahuje 10 vaginálnych čapíkov

  7,72 €

 • NaturGYN Scarlett prírodná starostlivosť pre ženy - 2 ks vaginálnych… Zdravotnícky prostriedok

  NaturGYN Scarlett prírodná starostlivosť pre ženy - 2 ks vaginálnych teliesok

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Bylinné detoxikačné vaginálne teliesko je výnimočný čisto prírodný produkt vyrobený podľa prastarej čínskej receptúry z bylín vyskytujúcich sa iba vo vysokohorských oblastiach Číny a je určený na podporu udržiavanie gynekologického a urologického zdravie ženy. Vďaka látkam obsiahnutým v bylinách detoxikuje, pohlcuje nežiaduce organizmy, dezodoruje, čistí a podporuje vytváranie mikrobiologickej rovnováhy pošvovej sliznice. Zrýchľuje prirodzenú obnovu optimálneho pošvového prostredia. Účinky NaturGYNu pomáha potláčať vaginálne infekcie (mykózy a pod.) sprievodný príznaky rýchlo mizne (pálenie, svrbenie, výtok, bolesť pri močení a pohlavnom styku) čistí a regeneruje pošvovej sliznici bez dráždivých účinkov obnovuje optimálne pošvové prostredie znižuje riziko opakovania vaginálnych zápalov má dezodoračné účinok Spôsob používania V prípade prevencie používajte 1 teliesko mesačne. Pri ťažkostiach potom 2 telieska mesačne s prerušením na 1 deň medzi aplikáciami. Teliesko opatrené šnúrkou sa zavádza do pošvy nasledujúcim spôsobom: 1. Vyberte teliesko NaturGYN Scarlett zo sáčku.2. Odmotajte nitku na teliesku.3. Zasuňte teliesko čo najhlbšie do pošvy podobne ako menštruačné tampón - pozri písomnú informáciu.4. Nechajte pôsobiť 72 hodín.5. Po uplynutí 72 hodín teliesko vyberte. Odporúčania Ak ťažkosti pretrvávajú, v aplikáciách 2 teliesok mesačne sa pokračuje do úplného vymiznutia. Teliesko sa nezavádza 7 dní pred očakávanou menštruáciou, v jej priebehu a 3 dni po ukončení menštruácie. NaturGYN Scarlett je zdravotnícky prostriedok voľne dostupný v lekárňach bez lekárskeho receptu. Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu, ktorá je súčasťou balenia. Bližšia charakteristika V priebehu aplikácie teliesko nemení veľkosť a tvar. Je ľahko aplikovateľné a po celý čas je dobre znášané, neobmedzuje pri športových aktivitách vrátane kúpania a plávania. Vhodné aj pre tehotné ženy, dojčiace matky a ženy s diabetom. Možno použiť s antikoncepciou. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Zloženie produktu Cnidium monnieri, Stemona Sessilifolia, Kochiae: Fructus Kochiae, Leonurus, Cardiac, Rhizoma Smilacis Glabrae, Angelica Sinensis, Ligusticum Wallichii, Borneol Kontraindikácie Nepoužívajte, ak sa domnievate, že sa na vaginálnu sliznicu, alebo vonkajších genitáliách objavili prasklinky, či ragády (bolestivé trhlinky kože). V priebehu aplikácie sa pohlavný styk neodporúča. Produkt nie je určený dievčatám pred prvým pohlavným stykom.

  16,52 € -25% 22,00 €

 • Ginexid vaginálne čapíky 10 x 2 g Zdravotnícky prostriedok

  Ginexid vaginálne čapíky 10 x 2 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Ženský reprodukčný systém je orgán vystavený vnútorným a vonkajším kontaktom, a preto je vystavený aj prípadným bakteriálnym útokom. Prirodzené obranné mechanizmy sú tvorené bakteriálnou mikroflórou prítomnou v pošve, ktorú z vyše 90 % tvoria kmene Lactobacillus. Rovnováha, na ktorej je bakteriálna flóra pošvy založená, sa môže meniť (fyzickým a emocionálnym vypätím, pohlavnou aktivitou, antikoncepciou, liekmi atď.). GINEXID® vaginálne čapíky sa indikujú na ženskú intímnu hygienu pre svoj upokojujúci a ochranný účinok s opätovným nastolením rovnováhy. Spojenie látok prírodného pôvodu pomáha predchádzať pošvovým zápalom, resp. ich obmedzuje. Jemnosť a účinnosť je zaručená unikátnou kombináciou prírodných výťažkov z hamamelu a harmančeka. Zloženie: Polosyntetické glyceridy, olejový výťažok z vilínu (hamamel), olejový výťažok z harmančeka, vitamín E acetát, chlórhexidín diglukonát. Dávkovanie: Použite jeden čapík večer po dobu 7-10 dní alebo podľa lekárskeho predpisu.

  13,42 € -5% 14,19 €

 • Floragyn Vaginálne čapíky 6ks Registrovaný liečivy prípravok

  Floragyn Vaginálne čapíky 6ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Obsiahnuté zložky Obsahujú lyzáty 6 rôznych kmeňov laktobacilov (Bulgaricus, Helveticus, Bifidobacterium sp., Thermophilus, Plantarum, Casei), kyselinu mliečnu, extrakt z morských rias (Laminaria Ochroleuca), olej z obilných klíčkov a iné látky. glyceridy, lecitín, olej zo pšeničných klíčkov, glycín, triglyceridy kyseliny kaprylovej/kaprinovej, Laminaria ochraleuca, lyzáty laktobacilov (Bulgaricus, Helveticus, Bifidobacterium sp., Thermophilus, Plantarum, Casei), metylparabén, kyselina mliečna, parfum. Balenie obsahuje 6ks.

  7,69 €

 • AXONIA PruriGyne vulvární krém 30 ml

  AXONIA PruriGyne vulvární krém 30 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  PruriGyne je krém s fyziologickým pH na bázi lipozomů Aloe vera, Tea tree oleje, srdcovnice a vitaminu E. Byl vyvinut pro vnější rodidla a perianální oblast. Zklidňuje, zmírňuje svědění a posiluje bariérovou funkci pokožky vnějších rodidel, čímž se minimalizuje riziko podráždění. Zmírňuje nepohodlí na vnější ploše kolem poševního vchodu a konečníku (například svědění, pálení, podráždění a kožní infekce), poskytuje zklidňující účinek v případě vulvodynie a vulvární vestibulitidy a zabraňuje suchosti a nepohodlí v oblasti vnějších rodidel typických pro období po menopauze.Lze je používat i u dětí pro zmírnění svědění a podráždění vnějších rodidel, při svědění konečníku z důvodu infekce roupem dětským a je užitečný v případě adhezí labia minora (synechia vulvae) v dětství a fimózy.Krém se výborně roztírá a snadno se vstřebává do pokožky, kde nezanechává mastné zbytky. Byl testován na maximální snášenlivost i citlivými jedinci.  Dávkování a způsob užitíNaneste tenkou vrstvu krému 3-4x denně na postižená místa.SloženíPřípravek obsahuje vodu, karbomer, glycerin, polyglyceryl-3 z rýžových otrub, kaprylové/kaprinové triglyceridy, lipozomy Aloe vera, 4-terpineol, vitamin E acetát, glykosaminoglykany, glykolový extrakt z srdcovnice nadmuté, fenylethylalkohol, kaprylylglykol, cetearyl izononanoát, hydroxid sodný, aroma bez alergenů.

  11,72 €

 • VAGILACT NTC 10 vaginálnych tabliet Registrovaný liečivy prípravok

  VAGILACT NTC 10 vaginálnych tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Tableta tohto zloženia sa rozpustí v pošve a behom niekoľkých minút uvoľní mliečne baktérie a kyselinu mliečnu, ktoré zníži hodnotu pH v pošve na hodnotu 4 až 4,5 a tak zastaví rast patogénne mikroflóry. Sójové izoflavonoidy, tiež obsiahnuté v tablete, podporujú tvorbu kyseliny mliečnej v pošvovej sliznici a pomáhajú znížiť pH a obnoviť normálny stav a elasticitu pošvovej steny. Dávkovanie Jedna vaginálna tableta najlepšie večer pred spaním po dobu prvých 10 dní. Účinné látky: Lactobacillus acidophilus, Kyselina mliečna, Sójové isoflavonoidy Kontraindikácie Nepoužívajte tento prostriedok spolu s ďalšími zdravotníckymi prostriedkami na vaginálne použitie bez predchádzajúcej konzultácie s Vašim gynekológom. Vedľajšie príznaky VAGILACT NTC nespôsobuje miestne podráždenie, ale v prípade precitlivenosti okamžite vyhľadajte Vášho lekára. Príležitostne, obzvlášť počas prvých dní používania, sa môže objaviť svrbenie, ktoré počas nasledujúcich 2 - 3 dní ustane.

  10,09 € -5% 10,59 €

 • NAGYN 10 vaginálnych kapsúl Registrovaný liečivy prípravok

  NAGYN 10 vaginálnych kapsúl

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Obsahuje Ag+ (strieborné ióny), TiO2 (oxid titaničitý), kyselinu hyaluronovú, Aloe Vera. Použitie podpora liečby bakteriálnych, vírusových a mykotických vaginálnych infekcií podpora prevencie opakovaných vaginálnych zápalov (rôzneho pôvodu) podpora prevencie opakovaných vaginálnych mykóz podpora liečby popôrodných poranení, po gynekologických zákrokoch (napr. konizácia operačný zákrok na čapíku maternice) Ďalšie informácie Dávkovanie 1x denne 1vaginálna kapsula. Uchovávanie pri teplote do 25 C◦  

  14,16 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam