Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » ADENOL

ADENOL

 • Adenol kvapky proti chrápaniu 10 ml

  skladom do 24 hodín

  Adenol – prípravok obsahuje výťažky z prírodných látok. Zloženie Rastlinné éterické oleje – Eukalyptu, Materina dúška, Aníz hviezdicovitý, Medovka lekárska, Bergamón, Citrón, Levandula lekárska, Cyprus, Koriander siaty, Rímsky kmín, Citrónová tráva, Pomaranč, Bazalka pravá, Rozmarín lekársky, Mandarinka, Mäta pieporná Použitie a dávkovanie Tesne pred spaním nakvapkajte na čistý kapesník 2-3 kvapky Adenolu, priložte k nosu a hlboko niekoľkokrát vdýchnite. Potom nakvapkajte 4-5 kvapiek Adenolu na vankúš chrápajúcej osoby. Pre ľudí, ktorí spia na chrbte môže byť účinné použitie na pyžamo v blízkosti tváre. Prípravok po odparení nezanecháva škvrny. Balenie - fľaštička s kvapkacím uzáverom 10 ml.

  6,54 €

 • Adenol spray do hrdla proti chrápaniu 50 ml

  skladom do 24 hodín

  Chrápanie spôsobuje vzduch prúdiaci nosnou alebo ústnou dutinou, keď sú tkanivá v spánku uvoľnené, vibrujú a kmitajú v prúde vzduchu. Rastlinné oleje spolu s extraktom sójového lecitínu v špeciálnom pomere spôsobuje silné prekrvenie a napätie na povrchu tkanív a prúdiaci vzduch nemôže spôsobiť hlasité zvuky. Použité oleje a lecitín pokrývajú tkanivo krku a zaisťujú zvlhčenie stien sliznice a hltanu u ktorých sa týmto znižuje možnosť vibrácií. Použitie a dávkovanie Tesne pred spaním: zdvihnutím odstráňte priesvitný vrchnák, otočte trysku aplikátora zo zvislej do vodorovnej polohy, vsuňte aplikátor Adenol spreja do zadnej časti ústnej dutiny a vstreknite 1-2 vstreknutia denne do hrdla, prehltnite. Použitie prípravku Adenol sprej do hrdla je účinnejší s prípravkom Adenol kvapky proti chrápaniu. Adenol sprej do hrdla má dlhodobý účinok aj príjemnú chuť. Upozornenie: Výrobok je určený iba pre dospelých. Adenol by nemali používať osoby precitlivené na niektorú zložku prípravku. V prípade tehotenstva sa pred použitím poraďte so svojim lekárom. Adenol sprej do hrdla pôsobí na hluk pri chrápaní a nepredstavuje liečbu zastavenia dychu počas spánku. Je potrebné zabrániť priamemu vniknutiu prípravku do očí. Zloženie Extrakt sójového lecitínu (fosfatidylcholín 35%), Mentha piperita - Mäta pieporná, Eucalyptus globulus - Eukalyptus, Rosmarinus officinalis - Rozmarín lekársky,  Citrus limonum - Citrón, Citrus sinensis - Pomaranč, Cymbopogon nardus - Citrónová tráva, Citrus reticulata - Mandarinka, Coriandrum sativum - Koriander siaty, Cupressus sempervirens - Cyprus, Olej extrahovaný z listov a plodov, Illicum verum - Aníz hviezdicovitý, Menthol – Mentol, Olivový olej. Balenie obsahuje 50 ml.

  11,82 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam