MojaLekáreň.sk

Kozmetické tampóny BELLA HAPPY

BELLA HAPPY Baby bavlnené tampóny 60 kusov

BELLA HAPPY Baby bavlnené tampóny 60 kusov BELLA HAPPY Baby bavlnené tampóny 60 kusov

0,04 € za kus od 15,99 € darček

Detské kozmetické tampóny vám uľahčia starostlivosť o vaše dieťatko…

Na sklade viac ako 5 kusov

2,59 €

Kozmetické tampóny BELLA HAPPY

Potrebujete sa kvalitne odlíčiť? Skvelou pomocou sú tampóny či kozmetické vankúšiky, ktoré nezanechávajú chĺpky v očiach, dobre absorbujú a nevyvolávajú alergickú reakciu.

Vyberte si kvalitný bavlnené odličovacie tampóny a doprajte svojej pleti jemné odlíčenie! Či už ste si ráno vytvorila dokonalý make-up, alebo ste si užívala deň bez nalíčenia, nečistoty, kožné šupinky a prachové častice, ktoré sa na pleti za celý deň nazbierali, musia večer preč, aby sa pleť mohla opäť nadýchnuť.

Široký výber opaľovacích emulzií nájdete na MojaLekáreň.sk

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať dva druhy kozmetických odličovacích tampónov:

  • Odličovacie tampóny - Okraje odličovacieho tampónu sú zapošijeme a preto sa počas odličovanie netrhá.
  • Odličovacie obrúsky - Vhodné pre odličovanie, vďaka bavlne sú jemné a neuvoľňujú vlákna.

Doplnkový tovar

  • Vložky- V tejto kategórii vám ponúkame hygienické vložky, ktoré sa ďalej rozdeľujú na menštruačné a pôrodníckej vložky pre ženy a inkontinenciou vložky.
  • Tampóny - Dámske hygienické tampóny pre každodenné použitie počas menštruačného cyklu. Pohodlná a diskrétne ochrana v priebehu celého dňa v rôznych veľkostiach.
  • Vaginálne čapíky - vaginálne čípky a kapsuly sa často používajú ako doplnok liečby rôznych ženských ťažkostí. Upravujú a vyvažujú prostredia urovaginálnej mikroflóry a tým posilňujú imunitu v pošve
  • Vlhčené ubrousky- Poskytujú komfortné a príjemnú hygienu pri ťažkostiach napr. S hemoroidy. K dispozícii sú aj varianty vlhčených obrúskov, ktoré dezinfikujú, chladí a osviežujú a sú vhodné napríklad na cesty.
  • Papierové vreckovky - Sú príjemne hebké. Sprevádza nás nielen pri chorobe, ale aj smútku alebo dojatie. Môžu byť voňavé, s potlačou, v mini balení alebo vo väčšom boxe pre celú rodinu.
  • Vaty, ušné tyčinky - Čistá, na dotyk príjemná, mäkká a nasiakavá - taká je vata, ktorá sa využíva ku kozmetickým, hygienickým či lekárske účely.

TIP! Potrebujete rýchlo zotrieť nečistoty, slávnostne prestrieť tabuľu alebo si na cestu zabaliť desiatu? Môžete k tomu využiť papierové obrúsky alebo uteráky.

Kategóriu Kozmetické tampóny nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.