Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Očná optika » Kontaktné šošovky » Jednodňové šošovky

Jednodňové šošovky

Trápia vás problémy so zrakom, ale nechcete, alebo nemôžete nosiť klasické dioptrické okuliare? Elegantným riešením sú jednodňové kontaktné šošovky, ktoré vám poskytujú maximálny komfort a vysoký hygienický štandard.

Každé ráno si nasadíte nové šošovky a večer ich jednoducho vyhodíte do koša. Jednodňové kontaktné šošovky nepotrebujú žiadnu starostlivosť a uchovávanie v roztoku. Vaše oči tak nezaťažujú obnosené alebo predchádzajúcim užívaním znečistené šošovky.

Výhody jednodňových kontaktných šošoviek

 • Jednodňové kontaktné šošovky môžete kúpiť v balení po 30 alebo 90 pároch.
 • Perfektné pri cestovaní. Balenie šošoviek máte stále pri sebe a použité šošovky len vyhodíte do koša.
 • Je možné ich nosiť aj pri plávaní. Pri jednodňovom používaní nehrozí riziko prenosu baktérií z vody.
 • Môžete ich striedať s okuliarmi a nosiť ich len v tie dni, ktoré chcete alebo pri určitých príležitostiach (šport, párty a pod.)
 • Nevyžadujú dezinfikovanie a čistenie v roztoku.

Ako si správne nasadzovať kontaktné šošovky

Pri manipulácii s kontaktnými šošovkami je predovšetkým dôležitá hygiena. Šošovky si vždy nasadzujte absolútne čistými a suchými rukami. Pre dámy je dôležitá informácia, že sa šošovky nasadzujú ešte pred make-upom.

Šošovku nasadzujte špičkou ukazováka, prostredníkom odhrňte spodné viečko oka, prstami druhej ruky nadvihnite horné viečko a pozerajte sa smerom nahor. Pustite viečka a oko pomaly zavrite. Ak vás kontaktná šošovka tlačí, škriabe alebo sa zhŕňa, nasaďte ju znova. 

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filtr

 • FRESHLOOK 10 barevných kontaktních čoček (zakřivění: 8,6, dioptrie: - 5,50…

  FRESHLOOK 10 barevných kontaktních čoček (zakřivění: 8,6, dioptrie: - 5,50) barva ořechová VÝPREDAJ exp. 31. 12. 2017

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  FreshLook One-Day Color jsou jednorázové denní barevné kontaktní čočky. Jednodenní nošení minimalizuje možnost usazení pylu a jiných depozit, je tedy velmi vhodné obzvláště pro alergiky. Obecně se jedná o nejzdravější způsob užívání kontaktních čoček. Barevné kontaktní čočky FreshLook One-Day Color jsou vhodné pro různé společenské i jiné příležitosti. Nejsou určeny pro ponechání v očích v době spánku. Balení obsahuje 10 kontaktních čoček. Zakřivení činí 8,6 a dioptrie - 5,50. Barva ořechová.

  8,88 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam