MojaLekáreň.sk

Ročné kontaktné šošovky

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Ročné kontaktné šošovky

Nosíte kontaktné šošovky a zaujíma vás, ako čo najviac ušetriť? Ročné šošovky môžete bez obáv používať 365 dní v roku. Ušetríte tak nielen peniaze, ale i čas strávený nakupovaním nových šošoviek. Jedná sa o kontaktné šošovky s vôbec najdlhším spôsobom nosenia na trhu. Majú ale i svoje riziká – hrozí pri nich zvýšené riziko infekcie. Preto ich doporučujeme najprv skúseným užívateľom, ktorí už majú v používaní šošoviek dlhšiu prax.

Ako sa starať o ročné šošovky

Pri nosení ročných kontaktných šošoviek je najdôležitejšia správna hygiena. Iba tak zamedzíte prenosu infekcie do oka. Šošovky si z očí vyberajte na spanie a uchovávajte ich v kvalitnom roztoku v púzdre. Roztok šošovky cez noc vyčistí a dezinfikuje. Pred každým nasadzovaním šošoviek sa uistite, že máte dobre umyté a vysušené ruky.

Aby vám ročné šošovky vydržali naozaj celý rok, sú vyrobené z o niečo tvrdšieho materiálu než napríklad šošovky mesačné. Preto doporučujeme raz za čas vypláchnuť oči špeciálnymi očnými kvapkami, ktoré majú ukľudňujúce účinky a pôsobia protizápalovo. Pomôžu s tým, aby ročné kontaktné šošovky v oku netlačili.

Kategóriu Ročné kontaktné šošovky nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.