Úvodná strana Zdravie a lieky Očná optika Kontaktné šošovky Mesačné šošovky

Mesačné kontaktné šošovky

Tridsaťdenné kontaktné šošovky patria medzi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie. Bez obáv ich môžete nosiť celý mesiac, pretože sú vyrobené z moderného silikón-hydrogélu, ktorý zaisťuje zásobu kyslíka pre očnú rohovku a zvlhčuje ju. Nehrozí potom riziko infekcie či zápalu.

Mesačné kontaktné šošovky - detailný popis

Mesačné kontaktné šošovky kúpite v našej internetovej lekárni za veľmi výhodné ceny. Zabudnite na okuliare a siahnite po komfortnejších šošovkách. Oceníte ich predovšetkým pri športe, s malými deťmi a pri činnostiach, kedy sa okuliare zahmlievajú.

Výhody mesačných kontaktných šošoviek

  • Meníte ich iba 1x mesačne. Niektoré typy šošoviek sú určené i na nočnú aplikáciu.
  • Kúpite si cenovo výhodné balenie po 3 alebo 6 pároch.
  • Sú vyrobené z moderných materiálov, ktoré vám poskytnú maximálnu ochranu a komfort.
  • Neobmedzujú vás pri športe ani žiadnej ďalšej aktivite tak ako okuliare.
  • Už žiadne zahmlenie okuliarov pri prechode zo studeného do teplého prostredia.

Správna starostlivosť o 30 denné šošovky

Silikón-hydrogél síce chráni vaše oči pred infekciou, dôležitá je ale i starostlivosť o kontaktné šošovky. Tie by ste mali vždy po vybratí z oka uložiť do púzdra s roztokom, ktorý šošovky dezinfikuje a hydratuje. Zároveň je roztok schopný starať sa o vaše oči tým, že stabilizuje slzný film. Pri manipulácii s 30 dennými šošovkami vždy dbajte na to, aby ste mali umyté a suché ruky.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika