Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Slnečné okuliare

Oči si zaslúžia našu plnú starostlivosť. Denne sú namáhané rôznymi vonkajšími vplyvmi. Jedným z nich sú i slnečné lúče, pred ktorými je nutné náš zrak chrániť. Neplatí to iba v jarných či letných mesiacoch, kedy už o slnko nie je núdza, oči je potrebné chrániť i inokedy. Obstarajte si značkové slnečné okuliare, ktoré sú štýlové a moderné.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Slnečné okuliare - detailný popis

Pre bežné nosenie, pri športovaní a hlavne pre šoférov sú vhodné polarizačné okuliare. S nimi vidíte i cez ostré slnko perfektne, naviac odrážajú nepríjemné odlesky, ktoré môžu byť práve pri šoférovaní vozidiel problémom. U nás si môžete vybrať kvalitné polarizačné okuliare, ktoré sú naviac svojim vzhľadom zaraditeľné do kategórie - unisex - čo znamená, že sa hodia pre mužov i ženy zároveň. Pozrite sa na náš e-shop a vyberte si také, ktoré pre Vás budú tie najlepšie.

Pre uspokojenie potreby korekcie zraku a zároveň ochrany pred slnečným žiarením tu sú dioptrické slnečné okuliare. Tieto okuliare s dioptriami sú vhodné pre všetkých, ktorí majú nejakú poruchu zraku a zároveň sú vystavení slnku.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.