Úvodná strana Trápi ma Močové cesty Inkontinencia

Prípravky na inkontinenciu

Inkontinencia je vôľou neovládateľný únik moču alebo stolice. Podľa štatistických výskumov bolo preukázané, že vo vyššom veku týmto handicapom trpí takmer 40 % seniorov. Nie je nutné sa inkontinenciou trápiť. Naučte sa používať tie správne inkontinenčné pomôcky a vráťte sa do bežného kolobehu života.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Prípravky na inkontinenciu - detailný popis

Inkontinenčné pomôcky podľa stupňa úniku moču

Diskrétne a spoľahlivé inkontinenčné pomôcky môžu využívať ženy i muži. Vybrať si môžu podľa stupňa inkontinencie takú pomôcku, ktorá im úplne vyhovie.

  • Pre ženy – sú odporúčané inkontinenčné vložky. Vyberte si zo širokej ponuky Molimed, Tena, Seni Lady a množstva ďalších výrobcov. Nájdete u nás inkontinenčné vložky na ľahký, stredný alebo silný únik moču, zaisťujúce maximálnu ochranu a diskrétnosť.
  • Pre mužov - možno vybrať anatomicky tvarované absorpční vložky so systémom kontroly zápachu Odour Control. Vkladajú sa do priliehavého spodnej bielizne a sú vhodné pre mužov s ľahkým, stredným i väčším únikom moču.
  • V ponuke nájdete tiež absorpčné podložky pre ochranu lôžka pred znečistením. Z vrchnej strany sú príjemné na dotyk, a tak poskytujú inkontinentným osobám značný komfort. Zo spodnej strany majú neprípustnú protisklzovú fóliu.
  • Nedeliteľnou súčasťou inkontinenčných pomôcok sú tiež fixačné a navliekacie plienkové nohavičky. Používajú sa pri strednej až ťažkej inkontinencii, a to u chodiacich, ale i ležiacich pacientov. Sú určené k bezpečnej fixácii vložených plien a vložiek, poprípade celé plienkové nohavičky slúžia ako savé pomôcky k zaisteniu úniku moču pre inkontinentných mužov i ženy. Anatomický tvar nohavičiek dokonale padne a prispôsobí sa každému telu.
  • Inkontinenčná kozmetika je tiež dôležitá. Využívajú sa čistiace peny, emulzie, ochranné a ošetrujúce krémy či vazelíny.
Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika