Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Chrípka, nachladnutie » Inkontinencia

Inkontinencia

Inkontinencia je vôľou neovládateľný únik moču alebo stolice. Podľa štatistických výskumov bolo preukázané, že vo vyššom veku týmto handicapom trpí takmer 40 % seniorov. Nie je nutné sa inkontinenciou trápiť. Naučte sa používať tie správne inkontinenčné pomôcky a vráťte sa do bežného kolobehu života.

Inkontinenčné pomôcky podľa stupňa úniku moču

Diskrétne a spoľahlivé inkontinenčné pomôcky môžu využívať ženy i muži. Vybrať si môžu podľa stupňa inkontinencie takú pomôcku, ktorá im úplne vyhovie.

 • Pre ženy – sú odporúčané inkontinenčné vložky. Vyberte si zo širokej ponuky Molimed, Tena, Seni Lady a množstva ďalších výrobcov. Nájdete u nás inkontinenčné vložky na ľahký, stredný alebo silný únik moču, zaisťujúce maximálnu ochranu a diskrétnosť.
 • Pre mužov - možno vybrať anatomicky tvarované absorpční vložky so systémom kontroly zápachu Odour Control. Vkladajú sa do priliehavého spodnej bielizne a sú vhodné pre mužov s ľahkým, stredným i väčším únikom moču.
 • V ponuke nájdete tiež absorpčné podložky pre ochranu lôžka pred znečistením. Z vrchnej strany sú príjemné na dotyk, a tak poskytujú inkontinentným osobám značný komfort. Zo spodnej strany majú neprípustnú protisklzovú fóliu.
 • Nedeliteľnou súčasťou inkontinenčných pomôcok sú tiež fixačné a navliekacie plienkové nohavičky. Používajú sa pri strednej až ťažkej inkontinencii, a to u chodiacich, ale i ležiacich pacientov. Sú určené k bezpečnej fixácii vložených plien a vložiek, poprípade celé plienkové nohavičky slúžia ako savé pomôcky k zaisteniu úniku moču pre inkontinentných mužov i ženy. Anatomický tvar nohavičiek dokonale padne a prispôsobí sa každému telu.
 • Inkontinenčná kozmetika je tiež dôležitá. Využívajú sa čistiace peny, emulzie, ochranné a ošetrujúce krémy či vazelíny.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

Určené pre

 • ENERGY Renol 30 ml Výživový doplnok

  ENERGY Renol 30 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie 3x denne 5-7 kvapiek. Uvedené dávkovanie prípravkov je orientačné. Renol je bioinformačný širokospektrálny prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený špeciálnou technológiou. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu. Celý komplex rastlín, energia kryštálov a homeopatické zložky pôsobia na organizmus v mnohých smeroch priaznivo.

  17,69 € -18% 21,60 €

 • TENA Lady Normal inkontinenčné vložky 24 + 50% navyše

  skladom

  TENA Lady Normal je vhodná pre riešenie ľahkej inkontinencie žien. Vďaka trojitej ochrane proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu ponúka pocit sucha a istoty. Anatomický tvar a unikátny systém kontroly zápachu poskytujú maximálnu diskrétnosť a pohodlie pri nosení. Jednotlivo balené pre ľahké a diskrétne použitie. Je vhodná pre ľahký únik moču. Prednosti produktu Ochrana pred vlhkosťou TENA Lady Normal absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moči sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. Ochrana pred pretečením TENA Lady Normal je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu, a preto perfektne sedí. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Ochrana proti zápachu TENA Lady Normal obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ju držia vo vnúri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Jednotlivo balené Vložky sú jednotlivo balené pre jednoduché a diskrétne použitie.

  6,24 €

 • FARMAX UroMax Brusnica 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Charakteristika UroMax® Brusnica (doplnok stravy) je vyrobený z vysoko koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon) CystiCran® s garantovaným obsahom aktívnych látok proanthokyanidinov (PAC) 36 mg v jednej tobolke. Vďaka tomuto kvalitnému extraktu s vysokým obsahom PAC stačí užívať iba 1 tobolku denne. Je doporučovaný i na dlhodobé užívanie. Koncentrácia 36 mg proanthokyanidinov (PAC) v 1 tobolke Patentovaný extrakt CystiCran® z kanadských brusníc Min. 338 400 mg plodov čerstvých brusníc v 1 tobolke Stačí 1 tobolka denne Vhodný i k dlhodobému užívaniu  Doporučené dávkovanie 1 tobolka denne  Zloženie – aktívne zložky v 1 tobolke brusnicový extrakt CystiCran® 90 mg (odpovedá 36 mg PAC*) * PAC - proanthokyanidiny Celkové zloženie toboliek: maltodextrín, brusnicový extrakt CystiCran® , (obal) želatína , (protihrudkujúca látka) stearan horečnatý , MCT olej Upozornenie: Nie je určený deťom do 3 rokov. Prípravok ukladajte mimo dosah detí! Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Chráňte pred teplom a svetlom. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. 

  5,55 € -29% 7,80 €

 • TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  skladom do 24 hodín

  ENA Lady Super absorbuje vlhkost díky unikátní kombinaci kvalitních materiálů. Při úniku moči se tekutina okamžitě vsákne, vlhkost zůstává „uzamčena“ uvnitř vložky a její povrch zůstává suchý. TENA Lady Super je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximalní pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Absorpční vložka pro lehký únik moči. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 45+. Absorpce: 850 ml Balení obsahuje: 30 kusů

  9,25 € -5% 9,75 €

 • TENA Lady Normal absorpčné vložky 24 kusov

  skladom do 24 hodín

  Vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien. Vďaka trojitej ochrane proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu ponúka pocit sucha a istoty. TENA Lady Normal absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Normal je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Vložky sú jednotlivo balené na jednoduché a diskrétne použitie. Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje akrívne svieže mikro perličky, ktoré na sebe viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 300 ml Balenie obsahuje: 24 kusov

  5,17 € -13% 5,95 €

 • TENA Lady Extra absorpčné vložky 20 kusov

  TENA Lady Extra absorpčné vložky 20 kusov

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  TENA Lady Extra absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Extra je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximalne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Vložky sú jednotlivo balené na jednoduché a diskrétne použitie. Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 522 ml Balenie obsahuje: 20 kusov

  5,72 € -14% 6,69 €

 • Tekvicové tablety pre ženu 30 tbl. Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  DávkovaniePočas prvých dvoch týždňov by sa mala užívať jedna tableta dvakrát denne (ráno a večer), nerozhrýzať a zapiť tekutinou. Potom sa odporúča užívať jednu tabletu, najlepšie pred spaním počas dlhšieho časového obdobia (minimálne troch mesiacov). V prípade potreby je možné dlhodobo užívať aj dve tablety.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  12,07 €

 • Sáček urinální SU 20 V2 / 616702

  skladom do 24 hodín

  Účel použití: Sáček urinální slouží  k jímání  sekretů. Je určen  k nošení v ruce nebo na těle, případně k zavěšení na lůžko pacienta. Sáček s výpustí je určen k vícenásobnému použití pro jednoho pacienta a po ukončení používání se vyprázdní  a znehodnotí na určeném místě. PVC sáček je vybaven PVC hadičkou 5,0/6,5 mm, délky 900 mm se zpětným ventilem. Hadička je  zakončena připojovacím kuželem  s krytem. Stupnice na sáčku  jsou v rozmezí od 100 ml do 2000 ml, výpusť dolní – T. Všechny typy sáčků  jsou navíc vybaveny  závěsnými oky k zavěšení sáčku.

  0,69 €

 • Inkontinenční vložky Seni Lady Micro 20ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Inkontinentní vložka Seni Lady Micro má anatomický tvar ideálně přizpůsobitelný tvaru těla, široký lepicí pásek pro jednoduché a pevné připevnění ke spodnímu prádlu a je zárukou diskrétnosti a komfortu, jelikož nešustí. Dávkování Dle předpisu ošetřujícího lékaře nebo dle individuální potřeby. Vložka je určena pro jednorázové použití. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy.

  1,98 €

 • APOTHEKE VŔBOVKA MALOKVETÁ ČAJ 20 X 1,5 G Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Čaj priaznivo ovplyvňuje funkciu prostaty, obličiek a močových ciest. Zloženie: Vrbovka malokvetá - vňať (Herba epilobiae). Dávkovanie: 2 až 3 šálky za deň. Balenie: 20 x 1.5 g

  1,39 € -13% 1,60 €

 • VALOSUN Uroval manosa akut 10 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Zloženie - obsah v dennej dávke (2 tablety) D-manosa 1500mg, Brusnicový extrakt 500 mg, prídavné látky: želatína, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý (protihrudkujúce látky), glycerín (poťahová látka). Dávkovanie 1-2 tablety denne. Tabletu zapite dostatočným množstvom vody.  Skladovanie Skladovat pri teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukladať mimo dosah detí! Nevystavovať priamemu slnku. Upozornenie: Výrobok neobsahuje lepok. Nie je určený pre deti do 3 rokov! Môžu ho užívať tehotné a dojčiace ženy! Doplnok stravy nenahradzuje pestrú stravu.

  8,70 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Super 30 ks

  skladom do 24 hodín

  Použitie Pri ťažkostiach s únikom moču - predovšetkým pri ľahkej a strednej stresovej inkontinencii. Sacia schopnosť 800 ml.

  6,85 € -6% 7,30 €

 • ABRI-LIGHT ULTRA MINI AIR PLUS 28 KS

  ABRI-LIGHT ULTRA MINI AIR PLUS 28 KS

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Abri Light Air Plus - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Abri Light Air Plus. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Abri Light Air Plus je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosťrozmer v cmsacia schopn. v mlfarba pomôckyks v balsamostane balené Ultra Mini Air8 x 1875biela28nie Mini Air10 x 22200biela20áno Mini Plus Air10 x 28200biela16áno Normal Air14 x 27350biela12áno Extra Air16 x 33500biela10áno Super Air20 x 44800biela30nie

  2,12 € -31% 3,08 €

 • EP Kapucínka väčšia 90 + 10 tabliet ZADARMO Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Tento produkt obsahuje mikronizovaný extrakt rastliny Kapucínka väčšia, čo znamená, že jeho častice sú dostatočne malé, aby sa cez tenké črevo dostali do celého organizmu. Zloženie na 1 tabletu Kapucínka väčšia extrakt - mikronizovaný 200 mg, inulín 22,5 mg. Odporučané dávkovanie 2-3 tablety denne

  6,42 € -10% 7,10 €

 • Inkontinentní navlékací kalhotky Abri - flex Large Plus 14 ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Plenkové kalhotky pro dospělé, vhodné pro střední i těžké případy inkontinence, především u chodících pacientů. Maximální komfort při používání. Není nutná následná fixace. maximální komfort při používání není nutná následná fixace obvod boků: 100 - 140 cm sací schopnost: 1600 ml počet ks v balení: 14

  15,61 €

 • inkontinenčné navliekacie nohavičky Abri Flex Large Extra 14 ks

  skladom do 24 hodín

  PoužitiePlienkové nohavičky pre dospelých, vhodné pre stredné aj ťažké prípady inkontinencie, predovšetkým u chodiacich pacientov. Maximálny komfort pri používaní. Nie je nutná následná fixácia. Sacia schopnosť 2200ml.Obvod bokov 100-140cm. KÓD VZPNázov veľkostiObvod bokov v cmSacia schopnosť v mlks v bal. 0085833  Abri Flex M0 80-120 800 14 0085834  Abri Flex L0 100-145 800 14 0088127  Abri Flex XS1 45-70 1200 21 0088128  Abri Flex S1 60-90 1400 14 0088129  Abri Flex M1 80-110 1500 14 0088130  Abri Flex L1 100-140 1600 14 0088135  Abri Flex XL1 130-170 1600 14 0088136  Abri Flex S3 60-90 2000 14 0088137  Abri Flex M3 80-110 2200 14 0088138  Abri Flex L3 100-140 2200 14  

  14,31 €

 • FYTO NEPHROSAL BYLINNÝ ČAJ NÁLEVOVÉ VRECKÁ 20 X 1,5 G Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Priaznivo pôsobí pri chorobách obličiek a močových ciest, ma močopudné účinky.

  1,72 € -2% 1,75 €

 • MOLICARE Mobile Inkontinenční kalhotky Extra Small 14 kusů

  skladom 3 - 5 ks

  Užití Pohodlné řešení střední a těžké inkontinence. Mobilním pacientům poskytnou MoliCare Mobile nejvyšši možné pohodlí. U hyperaktivních nebo dementních pacientů ocení ošetřovatelský personál snadnou manipulaci. Navlékací kalhotky MoliCare Mobile se nosí ataké vypadají jako běžné spodní prádlo. Díky systému 3násobné ochrany jsou vysoce spolehlivé. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého pacienta. Speciální látka Odour Neutralizer pohltí rychle a spolehlivě zápach. Dávkování Dle potřeby. Fakta Oblékají se jako spodní prádlo, svlékání je usnadněno roztržením sváru na boku kalhotek. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmisťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře - gel se nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Díky vysoké elasticitě a perfektní přilnavosti se přizpůsobí prakticky každé postavě. Kalhotky se dodávají ve třech provedeních: zelené Mobile Light pro pacienty se střední inkontinencí, modré Mobile pro větší bezpečí, na denní nošení a fialové Mobile Super se zvýšenou absorpční kapacitou pro používání v noci.

  13,67 €

 • Rosen Cranberry Brusinka FORTE tbl.30 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Tablety lze polykat celé, rozkousat je a nebo nechat rozpustit v ústech! Dávkování: Při akutních potížích až 10 tablet denně preventivně užívat 1 tabletu za den. Bezpečná volba pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy.

  6,18 €

 • NATURVITA Brusinky 60 + 10 tablet AKCE Výživový doplnok

  2 dni

  Obsah v jednom balení: 60 tablet Obsah potravních doplňků: denní dávka 2 tablet obsahuje 800 mg koncentrovaného přírodního extraktu z brusinek, což odpovídá v poměru 1 : 25 konzumaci 20 000 mg čerstvých brusinek Přírodní extrakt z brusinek má řadu účinků: má blahodárný účinek na močový systém a pomáhá jej udržovat ve zdravém stavu přispívá k přirozené obraně těla, příznivě ovlivňuje zdraví srdce a cév Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata. Doporučené dávkování: 2 tablety denně

  7,89 €

 • Inkontinenční vložná plena San Seni Maxi 30ks

  skladom do 24 hodín

  Pleny jsou určeny pro osoby se středními a těžkými urologickými problémy. Mohou je používat jak lidé vedoucí aktivní způsob živoda, tak lidé nemocní. Všechny tyto výrobky se vyznačují vysokou užitnou hodnotou a zaručují komfort a bezpečí jak nemocným, tak těm, kteří se o ně starají. Výrobky značky Seni představují ucelený program hygienických potřeb pro osoby s urologickými problémy. Rozměr - 36 x 65 cm  

  13,78 €

 • SENI CARE ČISTIACÍ PENA 500ML

  skladom do 24 hodín

  Kozmetická pena Seni Care je určená pre ošetrenie a umývanie podráždenej pokožky bez použitia vody. Je vytvorená na báze povrchovo aktívnych látok prírodného pôvodu. Jemne umýva a očisťuje pokožku a zanecháva na nej ochrannú vrstvu. Obsahuje premasťujúci zložku z prírodného olivového oleja, hydratačné D-panthenol a cukrový betaín zabraňujúci podráždenie. Zloženie peny je tiež obohatené o biokomplex z ľanu, ktorý sa stará o pokožku so sklonom k podráždeniu. Ideálny pre starostlivosť o pokožku citlivú na dráždivé látky. Obsahuje SINODOR ® - prostriedok pohlcujúce zápach moču. Dostupná v spreji s objemom 500 ml.

  5,15 €

 • Seni Super Quatro Large 10 ks inkontinenční plenkové kalhotky

  skladom do 24 hodín

  Mohou je používat osoby aktivní i dlouhodobě upoutané na lůžko. Díky použití speciálního prodyšného laminátu místo tradiční izolační fólie může pokožka po celou dobu volně dýchat. Nebezpečí vzniku podráždění a opruzenin je tak omezeno na minimum. Používání prodyšných plenkových kalhotek poskytuje nemocnému komfort a umožňuje udržovat pokožku v dobrém stavu. Místo klasickými lepícími páskami jsou opatřeny speciálními lepícími páskami se suchými zipy, které zajišťují stabilní připevnění k vrchní vláknině. Plenkové kalhotky Super Seni představují pleny "denní" se standardní úrovní savosti. Jsou označeny modrými pásky na prodyšném laminátu (porovnejte Systém barev). Savost prodyšných výrobků Super Seni je stejná jako u neprodyšných plenkových kalhotek Seni Standard (s modrou fólií). Velmi důležitou otázkou je výběr odpovídajícího rozměru plenkových kalhotek pro každého pacienta. Aby si výrobek zachoval nepropustnost a nepřetékal, musí důkladně přiléhat k tělu pacienta zároveň v oblasti slabin i v pase. Často se používají příliš velké plenkové kalhotky. Příčinou obvykle bývá mylné přesvědčení, že větší rozměr zajišťuje větší ochranu. O něco vyšší savost většího rozměru pleny neposkytuje pacientovi lepší ochranu, pokud rozměr pleny neodpovídá jeho potřebám; právě naopak - zbytečně velký rozměr plenkových kalhotek způsobuje úniky moči. Super Seni mají: savost - dvojité savé jádro se superabsorbentem přizpůsobení tvaru těla - elastické gumičky v pase a elastická příze v oblasti slabin, dva páry různě širokých lepících pásek se suchými zipy které zajišťují stabilní upevnění kalhotek komfort - indikátor vlhkosti, měkká vnější vrstva (prodyšný laminát) ochrana - vlhkost uzavřena hluboko v pleně bez kontaktu s pokožkou; prodyšnost laminátu omezuje vznik opruzenina a proleženin; boční volánky zabraňují přetékání; bez obsahu latexu, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí (Latex Free) diskrétnost - díky bílé barvě laminátu, který se podobá tkanině nejsou vidět pod světlým oblečením a nešustí; speciální vlastnost Odour Stop zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu

  11,57 €

 • TENA Lady Pants Discreet Plus Medium absorpční kalhotky 12 kusů

  skladom do 24 hodín

  Jednorázové absorpční spodní prádlo pro ženy s trojí ochranou proti protečení, vlhkosti a zápachu. Jsou určeny pro ženy se středním až těžkým únikem moči. Anatomický tvar kalhotek dokonale kopíruje tělo a zajišťuje maximální pohodlí a bezpečí při běžném pohybu. Charakteristika produktu Jsou určeny pro mobilní a soběstačné uživatelky. Oblékají se a vypadají jako spodní prádlo. Jemný potisk podtrhuje vzhled běžného spodního prádla. Nový jemnější materiál je šetrný k pokožce, pomáhá předcházet k jejímu podráždění. Trojí ochrana poskytuje pocit jistoty a bezpečí při nošení. Vysoce absorpční jádro absorbuje tekutinu a zadrží ji uvnitř. Zároveň dokonale zamezuje úniku nežádoucích pachů. Pro snažší manipulaci je viditelně označena zadní strana. Velikost: Plus Medium (M) Absorbce: 1450 ml Balení obsahuje: 12 kusů

  15,09 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam