Moje srdcovky

Úvodná strana » Trápi ma » Močové cesty » Inkontinencia

Prípravky na inkontinenciu

Inkontinencia je vôľou neovládateľný únik moču alebo stolice. Podľa štatistických výskumov bolo preukázané, že vo vyššom veku týmto handicapom trpí takmer 40 % seniorov. Nie je nutné sa inkontinenciou trápiť. Naučte sa používať tie správne inkontinenčné pomôcky a vráťte sa do bežného kolobehu života.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Prípravky na inkontinenciu - detailný popis

Inkontinenčné pomôcky podľa stupňa úniku moču

Diskrétne a spoľahlivé inkontinenčné pomôcky môžu využívať ženy i muži. Vybrať si môžu podľa stupňa inkontinencie takú pomôcku, ktorá im úplne vyhovie.

  • Pre ženy – sú odporúčané inkontinenčné vložky. Vyberte si zo širokej ponuky Molimed, Tena, Seni Lady a množstva ďalších výrobcov. Nájdete u nás inkontinenčné vložky na ľahký, stredný alebo silný únik moču, zaisťujúce maximálnu ochranu a diskrétnosť.
  • Pre mužov - možno vybrať anatomicky tvarované absorpční vložky so systémom kontroly zápachu Odour Control. Vkladajú sa do priliehavého spodnej bielizne a sú vhodné pre mužov s ľahkým, stredným i väčším únikom moču.
  • V ponuke nájdete tiež absorpčné podložky pre ochranu lôžka pred znečistením. Z vrchnej strany sú príjemné na dotyk, a tak poskytujú inkontinentným osobám značný komfort. Zo spodnej strany majú neprípustnú protisklzovú fóliu.
  • Nedeliteľnou súčasťou inkontinenčných pomôcok sú tiež fixačné a navliekacie plienkové nohavičky. Používajú sa pri strednej až ťažkej inkontinencii, a to u chodiacich, ale i ležiacich pacientov. Sú určené k bezpečnej fixácii vložených plien a vložiek, poprípade celé plienkové nohavičky slúžia ako savé pomôcky k zaisteniu úniku moču pre inkontinentných mužov i ženy. Anatomický tvar nohavičiek dokonale padne a prispôsobí sa každému telu.
  • Inkontinenčná kozmetika je tiež dôležitá. Využívajú sa čistiace peny, emulzie, ochranné a ošetrujúce krémy či vazelíny.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam