Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Chrípka, nachladnutie » Inkontinencia

Inkontinencia

Inkontinencia je vôľou neovládateľný únik moču alebo stolice. Podľa štatistických výskumov bolo preukázané, že vo vyššom veku týmto handicapom trpí takmer 40 % seniorov. Nie je nutné sa inkontinenciou trápiť. Naučte sa používať tie správne inkontinenčné pomôcky a vráťte sa do bežného kolobehu života.

Inkontinenčné pomôcky podľa stupňa úniku moču

Diskrétne a spoľahlivé inkontinenčné pomôcky môžu využívať ženy i muži. Vybrať si môžu podľa stupňa inkontinencie takú pomôcku, ktorá im úplne vyhovie.

 • Pre ženy – sú odporúčané inkontinenčné vložky. Vyberte si zo širokej ponuky Molimed, Tena, Seni Lady a množstva ďalších výrobcov. Nájdete u nás inkontinenčné vložky na ľahký, stredný alebo silný únik moču, zaisťujúce maximálnu ochranu a diskrétnosť.
 • Pre mužov - možno vybrať anatomicky tvarované absorpční vložky so systémom kontroly zápachu Odour Control. Vkladajú sa do priliehavého spodnej bielizne a sú vhodné pre mužov s ľahkým, stredným i väčším únikom moču.
 • V ponuke nájdete tiež absorpčné podložky pre ochranu lôžka pred znečistením. Z vrchnej strany sú príjemné na dotyk, a tak poskytujú inkontinentným osobám značný komfort. Zo spodnej strany majú neprípustnú protisklzovú fóliu.
 • Nedeliteľnou súčasťou inkontinenčných pomôcok sú tiež fixačné a navliekacie plienkové nohavičky. Používajú sa pri strednej až ťažkej inkontinencii, a to u chodiacich, ale i ležiacich pacientov. Sú určené k bezpečnej fixácii vložených plien a vložiek, poprípade celé plienkové nohavičky slúžia ako savé pomôcky k zaisteniu úniku moču pre inkontinentných mužov i ženy. Anatomický tvar nohavičiek dokonale padne a prispôsobí sa každému telu.
 • Inkontinenčná kozmetika je tiež dôležitá. Využívajú sa čistiace peny, emulzie, ochranné a ošetrujúce krémy či vazelíny.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky
Určené pre:

Rozbaliť filter

 • TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  ENA Lady Super absorbuje vlhkost díky unikátní kombinaci kvalitních materiálů. Při úniku moči se tekutina okamžitě vsákne, vlhkost zůstává „uzamčena“ uvnitř vložky a její povrch zůstává suchý. TENA Lady Super je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximalní pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Absorpční vložka pro lehký únik moči. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 45+. Absorpce: 850 ml Balení obsahuje: 30 kusů

  9,34 € -4% 9,75 €

 • TENA Lady Normal absorpčné vložky 24 kusov Registrovaný liečivy prípravok

  TENA Lady Normal absorpčné vložky 24 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien. Vďaka trojitej ochrane proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu ponúka pocit sucha a istoty. TENA Lady Normal absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Normal je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Vložky sú jednotlivo balené na jednoduché a diskrétne použitie. Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje akrívne svieže mikro perličky, ktoré na sebe viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 300 ml Balenie obsahuje: 24 kusov

  5,22 € -12% 5,95 €

 • TENA Lady Extra absorpčné vložky 20 kusov Registrovaný liečivy prípravok

  TENA Lady Extra absorpčné vložky 20 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  TENA Lady Extra absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Extra je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximalne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Vložky sú jednotlivo balené na jednoduché a diskrétne použitie. Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 522 ml Balenie obsahuje: 20 kusov

  5,78 € -14% 6,69 €

 • Tekvicové tablety pre ženu 30 tbl. Výživový doplnok

  Tekvicové tablety pre ženu 30 tbl.

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  DávkovaniePočas prvých dvoch týždňov by sa mala užívať jedna tableta dvakrát denne (ráno a večer), nerozhrýzať a zapiť tekutinou. Potom sa odporúča užívať jednu tabletu, najlepšie pred spaním počas dlhšieho časového obdobia (minimálne troch mesiacov). V prípade potreby je možné dlhodobo užívať aj dve tablety.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  12,18 €

 • Sáček urinální SU 20 V2 / 616702

  Sáček urinální SU 20 V2 / 616702

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Účel použití: Sáček urinální slouží  k jímání  sekretů. Je určen  k nošení v ruce nebo na těle, případně k zavěšení na lůžko pacienta. Sáček s výpustí je určen k vícenásobnému použití pro jednoho pacienta a po ukončení používání se vyprázdní  a znehodnotí na určeném místě. PVC sáček je vybaven PVC hadičkou 5,0/6,5 mm, délky 900 mm se zpětným ventilem. Hadička je  zakončena připojovacím kuželem  s krytem. Stupnice na sáčku  jsou v rozmezí od 100 ml do 2000 ml, výpusť dolní – T. Všechny typy sáčků  jsou navíc vybaveny  závěsnými oky k zavěšení sáčku.

  0,70 €

 • SENI LADY Inkontinenční vložka Extra 15 kusů Registrovaný liečivy prípravok

  SENI LADY Inkontinenční vložka Extra 15 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Anatomicky tvarované urologické vložky jsou určeny pro ženy s lehkým a středním stupněm inkontinence. Byly vytvořeny především pro ženy preferující aktivní životní styl a oceňující komfort a bezpečí spolu s naprostou diskrétností. Dva menší rozměry (Mini, Normal) se velikostí neliší od klasické hygienické vložky. Díky speciální struktuře mají mnohem vyšší savost a zajišťují tak ženě naprosté bezpečí. Vložky větších rozměrů (Extra, Super, Plus) jsou dodatečně v bočních částech opatřeny elastickou přízí. Tyto vložky jsou určeny pro ženy se středním stupněm inkontinence. Přestože urologické vložky vzhledem připomínají klasické hygienické vložky, mají naprosto odlišnou funkci. Především dokonale chrání v případě úniku moči. Savost urologických vložek je několikanásobně vyšší než u vložek klasických díky použití superabsorbentu, který váže zápach i tekutinu. Všechny vložky Seni Lady jsou prodyšné, mají anatomický tvar a široký lepící pásek zajišťující snadné a pevné uchycení ke spodnímu prádlu. Seni Lady mají: savost - savé jádro se superabsorbentem   přizpůsobení tvaru těla - anatomický tvar, v rozměrech Extra, Super a Plus elastická příze v oblasti slabin   diskrétnost - malé rozměry připomínající klasickou hygienickou vložku; speciální vlastnost Odour Stop zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu   komfort - anatomický tvar, měkká vnější vrstva (prodyšný laminát) a na dotek příjemná vnitřní vlákninová vrstva   ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádějící tekutinu; "prodyšnost"; bez obsahu latexu, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí (Latex Free)   pět rozměrů - možnost výběru odpovídajícího rozměru vložky  

  2,59 €

 • Inkontinenční vložky Seni Lady Micro 20ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenční vložky Seni Lady Micro 20ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Inkontinentní vložka Seni Lady Micro má anatomický tvar ideálně přizpůsobitelný tvaru těla, široký lepicí pásek pro jednoduché a pevné připevnění ke spodnímu prádlu a je zárukou diskrétnosti a komfortu, jelikož nešustí. Dávkování Dle předpisu ošetřujícího lékaře nebo dle individuální potřeby. Vložka je určena pro jednorázové použití. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy.

  2,00 €

 • APOTHEKE VŔBOVKA MALOKVETÁ ČAJ 20 X 1,5 G Výživový doplnok

  APOTHEKE VŔBOVKA MALOKVETÁ ČAJ 20 X 1,5 G

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Čaj priaznivo ovplyvňuje funkciu prostaty, obličiek a močových ciest. Zloženie: Vrbovka malokvetá - vňať (Herba epilobiae). Dávkovanie: 2 až 3 šálky za deň. Balenie: 20 x 1.5 g

  1,41 € -12% 1,60 €

 • Inkontinenční vložka Seni Lady Super 15ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenční vložka Seni Lady Super 15ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Anatomicky tvarované urologické vložky jsou určeny pro ženy s lehkým a středním stupněm inkontinence. Byly vytvořeny především pro ženy preferující aktivní životní styl a oceňující komfort a bezpečí spolu s naprostou diskrétností. Dva menší rozměry (Mini, Normal) se velikostí neliší od klasické hygienické vložky. Díky speciální struktuře mají mnohem vyšší savost a zajišťují tak ženě naprosté bezpečí. Vložky větších rozměrů (Extra, Super, Plus) jsou dodatečně v bočních částech opatřeny elastickou přízí. Tyto vložky jsou určeny pro ženy se středním stupněm inkontinence. Přestože urologické vložky vzhledem připomínají klasické hygienické vložky, mají naprosto odlišnou funkci. Především dokonale chrání v případě úniku moči. Savost urologických vložek je několikanásobně vyšší než u vložek klasických díky použití superabsorbentu, který váže zápach i tekutinu. Všechny vložky Seni Lady jsou prodyšné, mají anatomický tvar a široký lepící pásek zajišťující snadné a pevné uchycení ke spodnímu prádlu. Seni Lady mají: savost - savé jádro se superabsorbentem přizpůsobení tvaru těla - anatomický tvar, v rozměrech Extra, Super a Plus elastická příze v oblasti slabin diskrétnost - malé rozměry připomínající klasickou hygienickou vložku; speciální vlastnost Odour Stop zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu komfort - anatomický tvar, měkká vnější vrstva (prodyšný laminát) a na dotek příjemná vnitřní vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádějící tekutinu; "prodyšnost"; bez obsahu latexu, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí (Latex Free) pět rozměrů - možnost výběru odpovídajícího rozměru vložky

  3,37 €

 • ABENA Abri Man Formula 2 Inkontinenční vložky pro muže 14 kusů

  ABENA Abri Man Formula 2 Inkontinenční vložky pro muže 14 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Absorbční vložky ABENA Abri Man jsou vhodné pro lehkou až střední inkontinenci mužů. Vynikají sací schopností až 700 ml. Pro správné použití fixujte spodním prádlem nebo fixačními kalhotkami Abri.  

  3,38 €

 • Inkontinenční vložky Molimed Premium Ultra Micro 28ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenční vložky Molimed Premium Ultra Micro 28ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Molimed Ultra Micro Komfortní vložky s třívstvým savým jádrem, účině pohlcují zápach. Při lehkém stupni inkontinence moči. Vysoká kvalita vložek Molimed je zárukou pocitu bezpečí, pohodlí, komfortu při nošení. Využívají se také jako ochrana po vaginálních zákrocích nebo jako pohodlné vložky pro šestinedělí. Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Suprabsorbent SAP v savém jádře ihned promění moč v gel. Air Activ Textilcomfort na spodní straně Molimed je maximálně ohleduplná k pokožce díky jemným přírodním vláknům a milióny mikropórů na jejim povrchu umožňuje pokožce volně dýchat. VýrobekSavost Molimed Ultra Micro80 ml Molimed Micro Light120 ml Molimed Micro150 ml Molimed Mini220 ml Molimed Midi330 ml Molimed Maxi660 ml Balení: 28 ks

  4,14 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Super 30 ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčná vložka Abri Light Super 30 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Použitie Pri ťažkostiach s únikom moču - predovšetkým pri ľahkej a strednej stresovej inkontinencii. Sacia schopnosť 800 ml.

  6,92 € -5% 7,30 €

 • ABRI-LIGHT ULTRA MINI AIR PLUS 28 KS Registrovaný liečivy prípravok

  ABRI-LIGHT ULTRA MINI AIR PLUS 28 KS

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Abri Light Air Plus - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Abri Light Air Plus. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Abri Light Air Plus je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosťrozmer v cmsacia schopn. v mlfarba pomôckyks v balsamostane balené Ultra Mini Air8 x 1875biela28nie Mini Air10 x 22200biela20áno Mini Plus Air10 x 28200biela16áno Normal Air14 x 27350biela12áno Extra Air16 x 33500biela10áno Super Air20 x 44800biela30nie

  2,14 € -31% 3,08 €

 • EP Kapucínka väčšia 90 + 10 tabliet ZADARMO Výživový doplnok

  EP Kapucínka väčšia 90 + 10 tabliet ZADARMO

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Tento produkt obsahuje mikronizovaný extrakt rastliny Kapucínka väčšia, čo znamená, že jeho častice sú dostatočne malé, aby sa cez tenké črevo dostali do celého organizmu. Zloženie na 1 tabletu Kapucínka väčšia extrakt - mikronizovaný 200 mg, inulín 22,5 mg. Odporučané dávkovanie 2-3 tablety denne

  6,48 € -9% 7,10 €

 • Inkontinenční vložky MoliMed Premium Micro Light 14ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenční vložky MoliMed Premium Micro Light 14ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Molimed Micro Light Komfortní vložky s třívstvým savým jádrem, účině pohlcují zápach. Při lehkém stupni inkontinence moči. Vysoká kvalita vložek Molimed je zárukou pocitu bezpečí, pohodlí, komfortu při nošení. Využívají se také jako ochrana po vaginálních zákrocích nebo jako pohodlné vložky pro šestinedělí. Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Suprabsorbent SAP v savém jádře ihned promění moč v gel. Air Activ Textilcomfort na spodní straně Molimed je maximálně ohleduplná k pokožce díky jemným přírodním vláknům a milióny mikropórů na jejim povrchu umožňuje pokožce volně dýchat. VýrobekSavost Molimed Ultra Micro80 ml Molimed Micro Light120 ml Molimed Micro150 ml Molimed Mini220 ml Molimed Midi330 ml Molimed Maxi660 ml Balení: 14 ks

  2,66 €

 • Inkontinentní navlékací kalhotky Abri - flex Large Plus 14 ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinentní navlékací kalhotky Abri - flex Large Plus 14 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Plenkové kalhotky pro dospělé, vhodné pro střední i těžké případy inkontinence, především u chodících pacientů. Maximální komfort při používání. Není nutná následná fixace. maximální komfort při používání není nutná následná fixace obvod boků: 100 - 140 cm sací schopnost: 1600 ml počet ks v balení: 14

  15,76 €

 • inkontinenčné navliekacie nohavičky Abri Flex Large Extra 14 ks

  inkontinenčné navliekacie nohavičky Abri Flex Large Extra 14 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  PoužitiePlienkové nohavičky pre dospelých, vhodné pre stredné aj ťažké prípady inkontinencie, predovšetkým u chodiacich pacientov. Maximálny komfort pri používaní. Nie je nutná následná fixácia. Sacia schopnosť 2200ml.Obvod bokov 100-140cm. KÓD VZPNázov veľkostiObvod bokov v cmSacia schopnosť v mlks v bal. 0085833  Abri Flex M0 80-120 800 14 0085834  Abri Flex L0 100-145 800 14 0088127  Abri Flex XS1 45-70 1200 21 0088128  Abri Flex S1 60-90 1400 14 0088129  Abri Flex M1 80-110 1500 14 0088130  Abri Flex L1 100-140 1600 14 0088135  Abri Flex XL1 130-170 1600 14 0088136  Abri Flex S3 60-90 2000 14 0088137  Abri Flex M3 80-110 2200 14 0088138  Abri Flex L3 100-140 2200 14  

  14,45 €

 • FYTO NEPHROSAL BYLINNÝ ČAJ NÁLEVOVÉ VRECKÁ 20 X 1,5 G Výživový doplnok

  FYTO NEPHROSAL BYLINNÝ ČAJ NÁLEVOVÉ VRECKÁ 20 X 1,5 G

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Priaznivo pôsobí pri chorobách obličiek a močových ciest, ma močopudné účinky.

  1,68 € -4% 1,75 €

 • Rosen Cranberry Brusinka FORTE tbl.30 Výživový doplnok

  Rosen Cranberry Brusinka FORTE tbl.30

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Tablety lze polykat celé, rozkousat je a nebo nechat rozpustit v ústech! Dávkování: Při akutních potížích až 10 tablet denně preventivně užívat 1 tabletu za den. Bezpečná volba pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy.

  6,24 €

 • Inkontinenční vložná plena San Seni Maxi 30ks

  Inkontinenční vložná plena San Seni Maxi 30ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pleny jsou určeny pro osoby se středními a těžkými urologickými problémy. Mohou je používat jak lidé vedoucí aktivní způsob živoda, tak lidé nemocní. Všechny tyto výrobky se vyznačují vysokou užitnou hodnotou a zaručují komfort a bezpečí jak nemocným, tak těm, kteří se o ně starají. Výrobky značky Seni představují ucelený program hygienických potřeb pro osoby s urologickými problémy. Rozměr - 36 x 65 cm  

  13,92 €

 • Arkokapsle Medvědice lékařská 45 kapslí Výživový doplnok

  Arkokapsle Medvědice lékařská 45 kapslí

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Medvědice je vždy zelený značně rozvětvený keřík podhorských až horských krajů severní polokoule. U nás je vzácná a chráněná. Červené kulaté plody prý s oblibou žerou medvědi, odtud její název. Jednou z hlavních složek medvědice je glykosid arbutin, který se po vstřebání do organizmu štěpí na antisepticky působící hydrochinon. Dále obsahuje třísloviny. Složení: 350mg aktivní části rostliny s minimálním zaručeným obsahem 7% arbutosidu v jedné kapsli. Získáno rozmělněním rostliny za velmi nízké teploty. Dávkování: 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer během jídla, zapít velkou sklenicí vody. Při akutních potížích: 2 kapsle ráno, v poledne a večer během jídla, zapít velkou sklenicí vody.

  9,26 €

 • SENI CARE ČISTIACÍ PENA 500ML

  SENI CARE ČISTIACÍ PENA 500ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Kozmetická pena Seni Care je určená pre ošetrenie a umývanie podráždenej pokožky bez použitia vody. Je vytvorená na báze povrchovo aktívnych látok prírodného pôvodu. Jemne umýva a očisťuje pokožku a zanecháva na nej ochrannú vrstvu. Obsahuje premasťujúci zložku z prírodného olivového oleja, hydratačné D-panthenol a cukrový betaín zabraňujúci podráždenie. Zloženie peny je tiež obohatené o biokomplex z ľanu, ktorý sa stará o pokožku so sklonom k podráždeniu. Ideálny pre starostlivosť o pokožku citlivú na dráždivé látky. Obsahuje SINODOR ® - prostriedok pohlcujúce zápach moču. Dostupná v spreji s objemom 500 ml.

  5,20 €

 • Seni Super Quatro Large 10 ks inkontinenční plenkové kalhotky Registrovaný liečivy prípravok

  Seni Super Quatro Large 10 ks inkontinenční plenkové kalhotky

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Mohou je používat osoby aktivní i dlouhodobě upoutané na lůžko. Díky použití speciálního prodyšného laminátu místo tradiční izolační fólie může pokožka po celou dobu volně dýchat. Nebezpečí vzniku podráždění a opruzenin je tak omezeno na minimum. Používání prodyšných plenkových kalhotek poskytuje nemocnému komfort a umožňuje udržovat pokožku v dobrém stavu. Místo klasickými lepícími páskami jsou opatřeny speciálními lepícími páskami se suchými zipy, které zajišťují stabilní připevnění k vrchní vláknině. Plenkové kalhotky Super Seni představují pleny "denní" se standardní úrovní savosti. Jsou označeny modrými pásky na prodyšném laminátu (porovnejte Systém barev). Savost prodyšných výrobků Super Seni je stejná jako u neprodyšných plenkových kalhotek Seni Standard (s modrou fólií). Velmi důležitou otázkou je výběr odpovídajícího rozměru plenkových kalhotek pro každého pacienta. Aby si výrobek zachoval nepropustnost a nepřetékal, musí důkladně přiléhat k tělu pacienta zároveň v oblasti slabin i v pase. Často se používají příliš velké plenkové kalhotky. Příčinou obvykle bývá mylné přesvědčení, že větší rozměr zajišťuje větší ochranu. O něco vyšší savost většího rozměru pleny neposkytuje pacientovi lepší ochranu, pokud rozměr pleny neodpovídá jeho potřebám; právě naopak - zbytečně velký rozměr plenkových kalhotek způsobuje úniky moči. Super Seni mají: savost - dvojité savé jádro se superabsorbentem přizpůsobení tvaru těla - elastické gumičky v pase a elastická příze v oblasti slabin, dva páry různě širokých lepících pásek se suchými zipy které zajišťují stabilní upevnění kalhotek komfort - indikátor vlhkosti, měkká vnější vrstva (prodyšný laminát) ochrana - vlhkost uzavřena hluboko v pleně bez kontaktu s pokožkou; prodyšnost laminátu omezuje vznik opruzenina a proleženin; boční volánky zabraňují přetékání; bez obsahu latexu, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí (Latex Free) diskrétnost - díky bílé barvě laminátu, který se podobá tkanině nejsou vidět pod světlým oblečením a nešustí; speciální vlastnost Odour Stop zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu

  11,68 €

 • SENI Inkontinenční plenkové kalhotky Active Extra Large 10 kusů Registrovaný liečivy prípravok

  SENI Inkontinenční plenkové kalhotky Active Extra Large 10 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Seni Active připomínají klasické spodní prádlo. Díky bílé barvě a měkké vnější vrstvě kalhotky nešustí a nejsou vidět pod světlým oblečením. Stejně jako plenkové kalhotky Super Seni absorpční kalhotky Seni Active představují výrobky prodyšné (vnější vrstva vyrobena z prodyšného laminátu). Speciální vlastnost superabsorbentu Odour Stop zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu. Neobsahují latex, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí. Hlavní výhodou Seni Active je to, že připomíná klasické spodní prádlo. Díky bílé barvě a měkké vnější vrstvě absorpční kalhotky nešustí a nejsou vidět pod světlým oblečením. Seni Active se natahují i, v případě potřeby, stahují jako klasické spodní prádlo, což poskytuje nemocnému maximální komfort a pocit bezpečí. Při sundávání použitého výrobku lze roztrhnout boční švy, což umožňuje snadnou a rychlou výměnu pleny. Kalhotky jsou určeny pro jednorázové použití.

  11,65 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam