Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Inkontinenčné pomôcky Inkontinenčné kalhotky Inkontinenčné nohavičky naťahovacie

Inkontinenčné nohavičky naťahovacie

Vedeli ste, že inkontinencia čiže samovoľný únik moču postihuje tretinu žien po celom svete? Rozhodne to teda nie je problém, za ktorý by ste sa mala hanbiť alebo sa o ňom bála hovoriť. Medzi najčastejší typ inkontinencie patrí tzv. stresová inkontinencia, ktorá navzdory svojmu názvu nemá nič spoločného s psychologickým stresom. Jedná sa o nekontrolovateľný únik moču pri náhlom vnútrobrušnom tlaku: napríklad pri kýchaní, smiechu, kašľaní či fyzickej aktivite.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Inkontinenčné nohavičky naťahovacie - detailný popis

Veľmi častá je tiež inkontinencia v starobe, s ktorou sa stretáva mnoho seniorov a to ako žien, tak mužov. Tieto problémy majú výrazný negatívny vplyv na životný komfort seniorov a rozhodne by sa nemali podceňovať.

Aby bol pacientovi umožnený návrat do bežného aktívneho života, doporučujeme používať plienkové nohavičky pre dospelých. Jednorázové absorpčné pomôcky, nepriepustné plienkové nohavičky pre seniorov, pomôžu predchádzať nepríjemným spoločenským situáciám.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika