Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Hygienické potreby » Vložky » Inkontinenčné vložky

Inkontinenčné vložky

Trápi vás únik moču? Nenechajte si inkontinenciou znepríjemňovať život. Riešením vašeho problému sú inkontinenčné vložky pre ženy i mužov.

Druhy inkontinencie

Samovoľný únik moču čiže inkontinencia trápi ženy i mužov rôznych vekových kategórií. Aby mohol byť problém vhodne a efektívne vyriešený je potrebné zo začiatku správne diagnostikovať príčinu a typ inkontinencie.
Môžeme rozlíšiť dva základné typy inkontinencie:

 • Prvým z nich je stresová inkontinencia – pri nej dochádza k úniku moču kvôli zvýšeniu vnútrobrušného tlaku, je to najmä pri kašli, kýchaní alebo cvičení. Hlavnou príčinou úniku je predovšetkým oslabené svalstvo panvového dna a nedostatočná funkcia zvierača močovej trubice.
 • Ďalej je to urgentná inkontinencia, v tomto prípade je únik moču spojený s naliehavým nútením na močenie, kedy dochádza k nekontrolovateľným a náhlym sťahom svaloviny močového mechúra.

Ako žiť s inkontinenciou?

Inkontinencia máva vždy viac príčin. Podstatnú úlohu hraje vek a s ním spojené ochabnutie svalov panvového dna. Medzi faktory prispievajúce k inkontinencii môžeme radiť i genetické predispozície, následky nejakého zranenia, užívanie liekov, obezita a celkový zdravotný stav jedinca. Pri inkontinencii je nutné dodržiavať dostatočnú hygienu (pravidelné sprchovanie), včasnú a pravidelnú výmenu absorpčných pomôcok, používanie vhodnej kozmetiky na starostlivosť o namáhanú pokožku.

Inkontinenčné pomôcky

Únik moču je citlivý problém, ktorý má dopad na náš každodenný život. Ak sa nechcete nechať obmedzovať v aktivitách bežného dňa, vykúšajte savé pomôcky vyrábané špeciálne pre tieto prípady. K výberu toho správneho produktu je potrebné vedieť, či sa u vás vyskytuje ľahký (po kvapkách, 1–2x denne), stredný či ťažký únik moču (často u imobilných ľudí, niekoľkokrát denne i počas noci, viac ako 200 ml za 4 hod.)

Medzi často používané patria inkontinenčné vložky, ktoré:

 • sú anatomicky tvarované pre ženy i mužov,
 • sú vhodné najmä pre ľahký a stredný únik moču,
 • majú príjemný povrch a systém kontroly zápachu, ktorý ho dokonale pohltí.

Medzi veľmi obľúbené a najviac kupované u nás patria vložky Tena Lady Ultra Mini, čo sú diskrétne vložky určené na ľahký únik. Ak vás trápi stredný stupeň inkontinencie, sú pre vás vhodné vložky Tena Lady Super.

Anatomicky tvarované vložky pre inkontinenčných mužov ponúka napríklad značka Molimed for men. Na inkontinenčné vložky sa zameriava tiež značka Depend.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Určené pre

 • TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 28 kusov

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné pomôcky pre ženy TENA Lady majú špeciálne perforovaný povrch, ktorým do seba v okamihu absorbujú kvapalinu a zanechajú na vašej pokožke pocit sviežosti a sucha. S pomôckami TENA Lady sa budete cítiť pohodlne a v suchu, nech už vás stretne čokoľvek. TENA Lady Ultra Mini je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Slipová vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien (3 mm). Trojitá ochrana proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 35+, po pôrode. Rozmer vložky Ultra Mini: 19,2cm x 7,5 cm Absorpcia: 92 ml Balenie obsahuje: 28 kusov

  4,09 € -8% 4,44 €

 • TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  skladom do 24 hodín

  ENA Lady Super absorbuje vlhkost díky unikátní kombinaci kvalitních materiálů. Při úniku moči se tekutina okamžitě vsákne, vlhkost zůstává „uzamčena“ uvnitř vložky a její povrch zůstává suchý. TENA Lady Super je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximalní pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Absorpční vložka pro lehký únik moči. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 45+. Absorpce: 850 ml Balení obsahuje: 30 kusů

  9,25 € -5% 9,75 €

 • Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky super plus 10 kusov

  Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky super plus 10 kusov

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Každá inkontinenčná vložka Comforts má špeciálne absorbčné jadro, ktoré absorbuje tekutinu a pomáha minimalizovať nepríjemný zápach. Vložky majú jedinečný 100-percentný bavlnený povrch, čím ich robí pohodlnými a hypoalergickými. Vložky sú vytvarované tak, aby dobre sedeli a poskytovali bezpečnú a pohodlnú ochranu. Výhody inkontinenčné vložky Comforts 100-percentný bavlnený povrch hypoalergénne, pachový kontrolný systém samolepiaci pásik balené jednotlivo, biodegradabilné bez farbív a bielidiel, žiadny chlór Referencie zákazníčok Výskum potvrdzuje, že jedna z troch žien má po pôrode problém s inkontinenciou. Spätná väzba od žien, ktoré vyskúšali inkontinenčné vložky Comforts, od sesterskej firmy Cottons, je veľmi pozitívna. Ženy ich označujú za veľmi pohodlné, vyhovujúce senzitívnej pokožke, z hľadiska absorbcie rovnako účinné ako ostatné značky.

  2,78 €

 • Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Anatomicky tvarované urologické vložky sú určené pre ženy s ľahkým a stredným stupňom inkontinencie. Boli vytvorené predovšetkým pre ženy preferujúce aktívny životný štýl a oceňujúce komfort a bezpečie spolu s úplnou diskrétnosťou. Dva menšie rozmery (Mini, Normal) sa veľkosťou neodlišujú od klasickej hygienickej vložky. Vďaka špeciálnej štruktúre majú oveľa vyššiu savosť a zaisťujú tak žene absolútne bezpečie. Vložky väčších rozmerov (Extra, Super, Plus) sú dodatočne v bočných častiach vybavené elastickou priadzou. Tieto vložky sú určené pre ženy so stredným stupňom inkontinencie. Hoci urologické vložky vzhľadom pripomínajú klasické hygienické vložky, majú úplne odlišnú funkciu. Predovšetkým dokonale chránia v prípade úniku moču. Savosť urologických vložiek je niekoľkonásobne vyššia ako u vložiek klasických vďaka použitiu superabsorbentu, ktorý viaže zápach i tekutinu. Všetky vložky Seni Lady sú priedušné, majú anatomický tvar a široký lepiaci pásik zabezpečujúce jednoduché a pevné uchytenie k spodnej bielizni. Seni Lady majú: savosť - savé jadro sa superabsorbentom prispôsobenie tvaru tela - anatomický tvar, v rozmeroch Extra, Super a Plus elastická priadza v oblasti slabín diskrétnosť - malé rozmery pripomínajúce klasickú hygienickú vložku; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu komfort - anatomický tvar, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát) a na dotyk príjemná vnútorná vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádzajúce tekutinu; "priedušnosť"; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free) päť rozmerov - možnosť výberu zodpovedajúceho rozmeru vložky

  3,04 € -28% 4,20 €

 • DHV Lady Anion Ultra Denná 10ks

  skladom do 24 hodín

  Far-IR Anionovej pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenia genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie.

  2,55 €

 • Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky super 10 kusov

  Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky super 10 kusov

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Každá inkontinenčná vložka Comforts má špeciálne absorbčné jadro, ktoré absorbuje tekutinu a pomáha minimalizovať nepríjemný zápach.  Vložky majú jedinečný 100-percentný bavlnený povrch, čím ich robí pohodlnými a hypoalergickými. Vložky sú vytvarované tak, aby dobre sedeli a poskytovali  bezpečnú a pohodlnú ochranu. Výhody inkontinenčné vložky Comforts 100-percentný bavlnený povrch hypoalergénne, pachový kontrolný systém samolepiaci pásik balené jednotlivo biodegradabilné, bez farbív a bielidiel, žiadny chlór Referencie zákazníčok Výskum potvrdzuje, že jedna z troch žien má po pôrode problém s inkontinenciou. Spätná väzba od žien, ktoré vyskúšali inkontinenčné vložky Comforts, od sesterskej firmy Cottons, je veľmi pozitívna. Ženy ich označujú za veľmi pohodlné, vyhovujúce senzitívnej pokožke, z hľadiska absorbcie rovnako účinné ako ostatné značky.

  2,78 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks

  skladom do 24 hodín

  Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Inkontinenční vložka Abri Light Normal 12 ks. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Inkontinenční vložka Abri Light je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosť rozmer v cm sacia schopn. v ml farba pomôcky ks v bal samostane balené Ultra Mini Air 8 x 18 75 biela 28 nie Mini Air 10 x 22 200 biela 20 áno Mini Plus Air 10 x 28 200 biela 16 áno Normal Air 14 x 27 350 biela 12 áno Extra Air 16 x 33 500 biela 10 áno Super Air 20 x 44 800 biela 30 nie

  1,88 € -9% 2,06 €

 • Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks

  Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks

  Darček

  Darček

  skladom do 24 hodín

  TENA for Men Suchý povrch vďaka superabsorbentu Anatomicky tvarované – vložka sa prispôsobuje presne tvaru tela Systém kontroly zápachu Odour Control™ zamedzuje vzniku zápachu Jednotlivo balené Absorbcia: 480 ml

  7,19 € -2% 7,30 €

 • Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky regular 12 kusov

  Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky regular 12 kusov

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Každá inkontinenčná vložka Comforts má špeciálne absorbčné jadro, ktoré absorbuje tekutinu a pomáha minimalizovať nepríjemný zápach. Vložky majú jedinečný 100-percentný bavlnený povrch, čím ich robí pohodlnými a hypoalergickými. Vložky sú vytvarované tak, aby dobre sedeli a poskytovali bezpečnú a pohodlnú ochranu. Výhody inkontinenčné vložky Comforts 100-percentný bavlnený povrch hypoalergénne, pachový kontrolný systém samolepiaci pásik balené jednotlivo, biodegradabilné bez farbív a bielidiel, žiadny chlór Referencie zákazníčok Výskum potvrdzuje, že jedna z troch žien má po pôrode problém s inkontinenciou. Spätná väzba od žien, ktoré vyskúšali inkontinenčné vložky Comforts, od sesterskej firmy Cottons, je veľmi pozitívna. Ženy ich označujú za veľmi pohodlné, vyhovujúce senzitívnej pokožke, z hľadiska absorbcie rovnako účinné ako ostatné značky.

  2,78 €

 • TENA Inkontinenčné vložky Men Level 3 16ks 750830

  TENA Inkontinenčné vložky Men Level 3 16ks 750830

  Darček Akcia

  Darček

  skladom do 24 hodín

  Absorbčné vložky pre mužov trpiacich únikom moču. Vkladajú sa do priliehavého spodného prádla. Výmena niekoľkokrát denne podľa individuálnych potrieb pacienta. Suchý povrch vďaka superabsorbentu Anatomicky tvarované – vložka sa prispôsobuje presne tvaru tela Systém kontroly zápachu Odour Control™ zamedzuje vzniku zápachu Jednotlivo balené Sú vhodným riešením pre mužov s väčším únikom moču

  6,15 € -5% 6,49 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Extra 10 ks

  skladom do 24 hodín

  PoužitiePri ťažkostiach s únikom moču - predovšetkým pri ľahkej a strednej stresovej inkontinencii.Sacia schopnosť 500 ml.

  1,96 € -5% 2,06 €

 • Inkontinenčné nohavičky TENA Men Protective Underwear Level4 M/L10ks

  Inkontinenčné nohavičky TENA Men Protective Underwear Level4 M/L10ks

  Darček

  Darček

  skladom do 24 hodín

  Moderný pánsky dizajn a jednoduché obliekanie prirodzene nahradia klasickú spodnú bielizeň. Sú určené pre mužov so stredným až ťažkým únikom moču. Anatomický tvar týchto nohavičiek dokonale kopíruje telo a zaisťuje užavateľovi maximálne pohodlie a bezpečie pri bežnom pohybe. Absorpčné nohavičky sú vyrobené z priedušného materiálu, ktorý je šetrný k pokožke. Absorpčné nohavičky sú určené pre mobilného a sebestačného užívateľa.

  10,70 € -5% 11,30 €

 • TENA Lady Extra Plus InstaDry absorpčné vložky 16 kusov

  skladom do 24 hodín

  Vložky na únik moču. Technológia InstaDRY zaisťuje rýchlu absorpciu a dokonalé uzamknutie moču v savom jadre. Elastické postranné bariérky ochraňujú pred pretečením. Okraje vložky zaisťujú diskrétnosť a komfort. TENA Lady Extra Plus absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Extra Plus je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximalne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Ochrana pred pretečením. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na sebe viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu.Vložky sú jednotlivo balené pre jednoduché a diskrétne použitie. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 580 ml Balenie obsahuje: 16 kusov

  5,02 € -8% 5,43 €

 • Inkontinenčné vložky Seni Lady Plus 15ks

  skladom do 24 hodín

  Anatomicky tvarované urologické vložky sú určené pre ženy s ľahkým a stredným stupňom inkontinencie. Boli vytvorené predovšetkým pre ženy preferujúce aktívny životný štýl a oceňujúce komfort a bezpečie spolu s úplnou diskrétnosťou. Dva menšie rozmery (Mini, Normal) sa veľkosťou neodlišujú od klasickej hygienickej vložky. Vďaka špeciálnej štruktúre majú oveľa vyššiu savosť a zaisťujú tak žene absolútne bezpečie. Vložky väčších rozmerov (Extra, Super, Plus) sú dodatočne v bočných častiach vybavené elastickou priadzou. Tieto vložky sú určené pre ženy so stredným stupňom inkontinencie. Hoci urologické vložky vzhľadom pripomínajú klasické hygienické vložky, majú úplne odlišnú funkciu. Predovšetkým dokonale chránia v prípade úniku moču. Savosť urologických vložiek je niekoľkonásobne vyššia ako u vložiek klasických vďaka použitiu superabsorbentu, ktorý viaže zápach i tekutinu. Všetky vložky Seni Lady sú priedušné, majú anatomický tvar a široký lepiaci pásik zabezpečujúce jednoduché a pevné uchytenie k spodnej bielizni. Seni Lady majú: savosť - savé jadro sa superabsorbentom prispôsobenie tvaru tela - anatomický tvar, v rozmeroch Extra, Super a Plus elastická priadza v oblasti slabín diskrétnosť - malé rozmery pripomínajúce klasickú hygienickú vložku; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu komfort - anatomický tvar, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát) a na dotyk príjemná vnútorná vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádzajúce tekutinu; "priedušnosť"; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free) päť rozmerov - možnosť výberu zodpovedajúceho rozmeru vložky  

  4,17 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Super 30 ks

  skladom do 24 hodín

  Použitie Pri ťažkostiach s únikom moču - predovšetkým pri ľahkej a strednej stresovej inkontinencii. Sacia schopnosť 800 ml.

  6,85 € -6% 7,30 €

 • ABRI-LIGHT ULTRA MINI AIR PLUS 28 KS

  ABRI-LIGHT ULTRA MINI AIR PLUS 28 KS

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Abri Light Air Plus - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Abri Light Air Plus. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Abri Light Air Plus je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosťrozmer v cmsacia schopn. v mlfarba pomôckyks v balsamostane balené Ultra Mini Air8 x 1875biela28nie Mini Air10 x 22200biela20áno Mini Plus Air10 x 28200biela16áno Normal Air14 x 27350biela12áno Extra Air16 x 33500biela10áno Super Air20 x 44800biela30nie

  2,12 € -31% 3,08 €

 • Inkontinenčné vložky MOLIMED Comfort Midi / 30ks

  Inkontinenčné vložky MOLIMED Comfort Midi / 30ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Vložky pri ľahkom úniku moču MoliMed teraz vaše pacientky nájdu v atraktívnych obaloch. Farebné označenie balenia MoliMed im uľahčí výber správnej veľkosti. Vnútri stále nájdu výrobky špičkovej kvality, na ktoré sú užívateľky MoliMed zvyknuté. Pre mužov trpiacich ľahkým únikom moču je určená varianta MoliMed for men. CharakteristikaDry Plus Vlies odvedie moč ihneď do savého jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu. Superabsorbent SAP v savom jadre ihneď premení moč na gél. Air Activ Textilcomfort na spodnej strane MoliMed je maximálne ohľaduplná k pokožke vďaka jemným prírodným vláknam a milióny mikroórov na jej povrchu umožňujú pokožke voľne dýchať. PoužitiePri ľahkej inkontinencii moču. Vysoká kvalita vložiek MoliMed je zárukou pocitu bezpečia, pohodlia a komfortu pri nosení. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekogických zákrokoch alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.

  6,78 € -23% 8,75 €

 • Inkontinenčné nohavičky Molicare Mobile SUPER Small vel. 1 / 14 ks

  skladom do 24 hodín

  Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile predstavujú pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Vďaka systému trojnásobej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Špeciálna látka Odour Neutralizer spoľahlivo pohlcuje zápach. Sú priedušné a majú optimálny tvar. Užívanie:Pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Mobilným pacietom MoliCare Mobile poskytnú  najvyššie možné pohodlie. U hyperaktívnych alebo dementných pacientov ošetrovateľský personál ocení ľahkú manipuláciu. Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile sa nosia a taktiež vyzerajú ako bežná spodná bielizeň. Vďaka systému trojnásobnej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Priedušný materiál a optimálny tvar nohavičiek zaistia pohodlie pre každého pacieta. Špeciálna látka Odour Neutralizer pohltí zápach rýchlo a spoľahlivo. Dávkovanie:Podľa potreby. Fakty: Obliekajú sa ako spodná bielizeň, vyzliekanie je uľahčené roztrhnutím sváru na boku nohavičiek. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvedie moč ihneď do savého jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu. Superabsorbent SAP v savom jadre ihneď premení moč na gél. Navyše má schopnosť rozmiestňovať moč rovnomerne po celom savom jadre - gél sa nehromadí na jednom mieste a kapacita savého jadra je využívaná efektívnejšie. Vďaka vysokej elasticite a perfektnej priľnavosti sa prispôsobí prakticky každej postave. Nohavičky sú dodávané v troch prevedeniach: zelené Mobile Light pre pacientov so strednou inkontinenciou, modré Mobile pre väčšie bezpečie, na denné nosenie a fialové Mobile Super so zvýšenou absorpčnou kapacitou na používanie v noci.

  13,66 €

 • Inkontinenčné vložky TENA Men 24ks 750651

  Inkontinenčné vložky TENA Men 24ks 750651

  Darček

  Darček

  skladom do 24 hodín

  Anatomicky tvarované absorbčné vložky pre mužov. Vložka se prispôsobuje tvaru tela. Používajte priliehavú spodnú bielizeň (slipy). Výmena podľa individuálneho stavu a potrieb pacienta.

  7,18 € -22% 9,20 €

 • Carefree slip Aloe 32 kusov

  skladom do 24 hodín

  Priedušné slipové vložky s ľahkou vôňou, obsahujú prírodné Aloe Vera. Sú dermatologicky testované. Výrobok Vám poskytuje 5 výhod pre udržanie sviežosti 1. Rýchla absorbcia. 2. MicroFresh Pearls pomáhajú uzamykať nepríjemný pach. 3. Povrch jemný a mäkký ako bavlna. 4. Priedušný povrch. 5. Pocit sucha. Carefree je značka výrobkov pre intímnu hygienu Výrobky Carefree pre intímnu hygienu pomáhajú ženám cítiť sa svieži po celý deň a jemne sa starať o citlivú pokožku intímnych partií. Balenie obsahuje 32 kusov slipových vložiek.

  1,92 € -4% 2,00 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Mini 20 ks

  skladom do 24 hodín

  Abri Light Air Plus - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Abri Light Air Plus. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Abri Light Air Plus je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosť rozmer v cm sacia schopn. v ml farba pomôcky ks v bal samostane balené Ultra Mini Air 8 x 18 75 biela 28 nie Mini Air 10 x 22 200 biela 20 áno Mini Plus Air 10 x 28 200 biela 16 áno Normal Air 14 x 27 350 biela 12 áno Extra Air 16 x 33 500 biela 10 áno Super Air 20 x 44 800 biela 30 nie

  2,60 €

 • Inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini 50% naviac

  3 dni

  So svojou veľkosťou 192 mm sú inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini najmenšie z celej rady TENA Lady.Ich hrúbka je iba 3,5 mm, takže sú rovnako malé a diskrétne ako dámske slipové vložky (pantyliners). Poskytujú však omnoho vyššiu schopnosť absorbcie a sú dokonalou voľbou pre ženy, ktoré majú veľmi slabý únik moču. Tento výrobok tiež obsahuje jedinečné absorbčné jadro LockAway Core™ a systém pohlcovania zápachu Fresh Odour Control™ pre príjemný pocit sviežosti. Nový povrch Silky Softness zaistí väčší komfort a príjemný pocit pri nosení. Unikátny systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ zadržuje nežiaduci zápach moču až na dobu 8 hodín a zaručuje tak sviežosť a diskrétnosť. Nový hodvábne jemný povrch Silky Softness pre väčší komfort a príjemný pocit pri nosení. Rýchlejšia absorbcia vďaka špeciálnej povrchovej vrstve Quick Dry. Lepiaci prúžok udržuje vložku na svojom mieste. Príjemný povrch z materiálu, ktorý pripomíná textil. Systém Body Shape™ - anatomicky tvarovaná vložka umožňuje výborné prispôsobenie telu. Všetky materiály sú dôkladne posudzované a dermatologicky testované.

  4,18 €

 • Naturella slip 100ks normal

  3 dni

  Naturella vám prináša intímky, ktoré sú určené pre každodenné potreby žien a pre pocit sviežosti po celý deň. Intímky Naturella sú pri dotyku s vašou pokožkou jemné ako okvetný lístok harmančeka. Sú tenké a majú jemnú harmančekovú vôňu. Intímky slúžia k zachyteniu nemenštruačného výtoku, ako poistka pred začiatkom menštruácie, alebo v priebehu jej posledných dní. Intímky Naturella sú v ponuke v dvoch variantách: Normal a Light. Varianta Normal má plné jadro, zatiaľ čo jadro varianty Light je oválne. Vďaka tomu sa dajú jej okraje zahnúť tak, aby sa intímka hodila pre väčšinu strihov nohavičiek (napr. normálny, string, tanga). Intímky Naturella prinášajú každý deň prirodzený pocit a sviežosť, nakoľko sú tak ľahké, že jediné, čo si uvedomujete, je vaša pokožka.

  3,19 €

 • DISCREET water lily, 100ks

  3 dni

  S Discreet Water Lily se budete cítit krásná a křehká, jako jarní kvítek! Tato vůně je inspirována současnou ženskostí - křehkou a lehkou, která připomíná vybranou vůni leknínů.

  3,85 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam