Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Hygienické potreby » Vložky » Inkontinenčné vložky

Inkontinenčné vložky

Trápi vás únik moču? Nenechajte si inkontinenciou znepríjemňovať život. Riešením vašeho problému sú inkontinenčné vložky pre ženy i mužov.

Druhy inkontinencie

Samovoľný únik moču čiže inkontinencia trápi ženy i mužov rôznych vekových kategórií. Aby mohol byť problém vhodne a efektívne vyriešený je potrebné zo začiatku správne diagnostikovať príčinu a typ inkontinencie.
Môžeme rozlíšiť dva základné typy inkontinencie:

 • Prvým z nich je stresová inkontinencia – pri nej dochádza k úniku moču kvôli zvýšeniu vnútrobrušného tlaku, je to najmä pri kašli, kýchaní alebo cvičení. Hlavnou príčinou úniku je predovšetkým oslabené svalstvo panvového dna a nedostatočná funkcia zvierača močovej trubice.
 • Ďalej je to urgentná inkontinencia, v tomto prípade je únik moču spojený s naliehavým nútením na močenie, kedy dochádza k nekontrolovateľným a náhlym sťahom svaloviny močového mechúra.

Ako žiť s inkontinenciou?

Inkontinencia máva vždy viac príčin. Podstatnú úlohu hraje vek a s ním spojené ochabnutie svalov panvového dna. Medzi faktory prispievajúce k inkontinencii môžeme radiť i genetické predispozície, následky nejakého zranenia, užívanie liekov, obezita a celkový zdravotný stav jedinca. Pri inkontinencii je nutné dodržiavať dostatočnú hygienu (pravidelné sprchovanie), včasnú a pravidelnú výmenu absorpčných pomôcok, používanie vhodnej kozmetiky na starostlivosť o namáhanú pokožku.

Inkontinenčné pomôcky

Únik moču je citlivý problém, ktorý má dopad na náš každodenný život. Ak sa nechcete nechať obmedzovať v aktivitách bežného dňa, vykúšajte savé pomôcky vyrábané špeciálne pre tieto prípady. K výberu toho správneho produktu je potrebné vedieť, či sa u vás vyskytuje ľahký (po kvapkách, 1–2x denne), stredný či ťažký únik moču (často u imobilných ľudí, niekoľkokrát denne i počas noci, viac ako 200 ml za 4 hod.)

Medzi často používané patria inkontinenčné vložky, ktoré:

 • sú anatomicky tvarované pre ženy i mužov,
 • sú vhodné najmä pre ľahký a stredný únik moču,
 • majú príjemný povrch a systém kontroly zápachu, ktorý ho dokonale pohltí.

Medzi veľmi obľúbené a najviac kupované u nás patria vložky Tena Lady Ultra Mini, čo sú diskrétne vložky určené na ľahký únik. Ak vás trápi stredný stupeň inkontinencie, sú pre vás vhodné vložky Tena Lady Super.

Anatomicky tvarované vložky pre inkontinenčných mužov ponúka napríklad značka Molimed for men. Na inkontinenčné vložky sa zameriava tiež značka Depend.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Carefree slip Aloe 32 kusov

  Carefree slip Aloe 32 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Priedušné slipové vložky s ľahkou vôňou, obsahujú prírodné Aloe Vera. Sú dermatologicky testované. Výrobok Vám poskytuje 5 výhod pre udržanie sviežosti 1. Rýchla absorbcia. 2. MicroFresh Pearls pomáhajú uzamykať nepríjemný pach. 3. Povrch jemný a mäkký ako bavlna. 4. Priedušný povrch. 5. Pocit sucha. Carefree je značka výrobkov pre intímnu hygienu Výrobky Carefree pre intímnu hygienu pomáhajú ženám cítiť sa svieži po celý deň a jemne sa starať o citlivú pokožku intímnych partií. Balenie obsahuje 32 kusov slipových vložiek.

  1,74 € -13% 2,00 €

 • Carefree Flexiform Fresh 58ks

  Carefree Flexiform Fresh 58ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  CAREFREE je značka výrobků pro intimní hygienu. CAREFREE slipové vložky, intimní ubrousky a gel pro intimní hygienu pomáhají ženám cítit se svěží po celý den a jemně pečovat o citlivou pokožku intimních partií.

  3,25 €

 • Lidie slip normal deo(25)

  Lidie slip normal deo(25)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Nové anatomicky tvarované slipové vložky s lehkou vůní heřmánku dodají Vašemu tělu pocit čistoty a svěžesti po celý den.

  1,17 €

 • Ultratenké slipové vložky z organické bavlny Masmi, 24 ks

  Ultratenké slipové vložky z organické bavlny Masmi, 24 ks

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  Anatomické slipové vložky z organické bavlny, 30 ks o Vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. o Doporučují se pro každodenní použití. o Hypoalergenní - nižší riziko vzniku podráždění. o Anatomický tvar. o Neobsahují parfémy ani superabsorbenty. o Neobsahují chlór ani dioxin. o Gynekologové, porodníci a porodní asistentky doporučují používat k intimní hygieně výrobky z přírodní bavlny.

  4,81 €

 • DHV Lady Anion Ultra Denná 10ks

  DHV Lady Anion Ultra Denná 10ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Far-IR Anionovej pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenia genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie.

  2,58 €

 • ABRI Form Air Plus Premium M4 Inkontinenční kalhotky 14 kusů Registrovaný liečivy prípravok

  ABRI Form Air Plus Premium M4 Inkontinenční kalhotky 14 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Abri Form Air Plus jsou anatomicky tvarované plenkové kalhotky pro střední až těžký stupeň inkontinence, především u ležících pacientů. Indikují se podle obvodu boků pacienta. Specifikace produktu Plenkové kalhotky se zapínají samolepicími pásky, které umožňují i opakovanou aplikaci. Plenkové kalhotky Abri Form Air Plus mají elastický okraj s lycrovými vlákny v pase i po bocích, který zajišťuje dokonalou těsnost pleny. Všechny plenky obsahují vrstvu TOP DRY ®, dvojitou rozvodovou vrstvu s extra jádrem pro rychlou absorpci, Odour System k pohlcování pachů, vícenásobnou opakovanou absorpční schopnost a samozřejmě indikátor vlhkosti. Po celé délce pleny jsou umístěny vnitřní elastické bariéry s lycrovými vlákny, zabraňující protečení. Flexibilní vnější fólie se lépe přizpůsobuje tvaru těla. Plenkové kalhotky disponují prodyšnou spodní fólií Air Plus, která snižuje riziko podráždění pokožky a zároveň nabízí uživateli vyšší komfort. Prodyšná fólie, která je absolutně nešustivá a maximálně diskrétní, na dotek působí jako látka. Parametry produktu Sací schopnost 3600 ml. Obvod boků 70 - 120 cm. Balení obsahuje 14 kusů.

  9,74 €

 • ABRI Form XL2 Inkontinenční kalhotky 20 kusů

  ABRI Form XL2 Inkontinenční kalhotky 20 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Abri Form jsou anatomicky tvarované plenkové kalhotky pro střední až těžký stupeň inkontinence, především u ležících pacientů. U středních stupňů doporučujeme pro noční použití. Specifikace produktu Není nutná následná fixace. Indikují se podle obvodu boků pacienta. Plenkové kalhotky se zapínají samolepicími pásky, které umožňují i opakovanou aplikaci. Parametry produktu Sací schopnost 3300 ml. Obvod boků 110 - 170 cm. Balení obsahuje 20 kusů.

  16,60 €

 • ABRI Form L2 Inkontinenční kalhotky 22 kusů

  ABRI Form L2 Inkontinenční kalhotky 22 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Abri Form jsou anatomicky tvarované plenkové kalhotky pro střední až těžký stupeň inkontinence, především u ležících pacientů. U středních stupňů doporučujeme pro noční použití. Specifikace produktu Není nutná následná fixace. Indikují se podle obvodu boků pacienta. Plenkové kalhotky se zapínají samolepicími pásky, které umožňují i opakovanou aplikaci. Parametry produktu Sací schopnost 2 900 ml. Obvod boků 100 - 150 cm. Balení obsahuje 22 kusů.

  14,02 €

 • ABRI Form S2 Inkontinenční kalhotky 28 kusů

  ABRI Form S2 Inkontinenční kalhotky 28 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Abri Form jsou anatomicky tvarované plenkové kalhotky pro střední až těžký stupeň inkontinence, především u ležících pacientů. U středních stupňů doporučujeme pro noční použití. Specifikace produktu Není nutná následná fixace. Indikují se podle obvodu boků pacienta. Plenkové kalhotky se zapínají samolepicími pásky, které umožňují i opakovanou aplikaci. Parametry produktu Sací schopnost 1800 ml. Obvod boků 60 - 80 cm. Balení obsahuje 28 kusů.

  12,76 €

 • DHV Kotex Night time 10 ks

  DHV Kotex Night time 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Extra dlouhé pro maximální absorpci, k použití především na noc. Fakta Speciální jemný povrch pro maximální pohodlí. Ochranné absorpční jádro poskytuje příjemný pocit sucha.

  1,86 €

 • BELLA For Teens slipové vložky Energy 20 kusů v balení

  BELLA For Teens slipové vložky Energy 20 kusů v balení

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Bella slipové vložky pro intimní hygienu. Bella se stále vyvíjí. Po mnoho let byla synonymem spolehlivosti, pohodlí a bezpečí, které se mění stejně jako ženy během těchto let - jejich vkus, potřeby a životní styl. Více informací o značce Bella je značka hygienických výrobků pro ženy - vedoucí na trhu ve střední a východní Evropě a rychle dobývající trhy západní Evropy a Asie. Úspěch značky Bella je v první řadě péče o výrobky nejvyšší kvality, otevřenost k moderním technologiím a ochota k vytvoření flexibilní nabídky.

  0,88 €

 • Pamela ultra normal 20ks

  Pamela ultra normal 20ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Hygienické vložky s mimořádně jemným povrchem COTTON LIKE obohaceným Aloe Vera. Boční kanálky brání prosakování.

  1,71 €

 • BELLA Lady inkontinenční vložky mini 20 kusů

  BELLA Lady inkontinenční vložky mini 20 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Velmi dobře savé urologické vložky pro ženy, které hledají efektivní řešení při problémech s inkontinencí. Vzhledem se podobají klasickým menstruačním vložkám, takže jsou neviditelné i při velmi těsném oblečení. Jsou pokryty měkkou a jemnou vrstvou, která chrání pokožku před podrážděním. Výhody výrobku Boční elastické volánky zabraňují protečení. Vložky jsou prodyšné, takže Vám poskytnou maximální komfort. Speciální systém Odour Stop neutralizuje nepříjemný zápach. Více o značce Bella Bella se stále vyvíjí. Po mnoho let byla synonymem spolehlivosti, pohodlí a bezpečí, které se mění stejně jako ženy během těchto let - jejich vkus, potřeby a životní styl. Úspěch značky Bella je v první řadě péče o výrobky nejvyšší kvality, otevřenost k moderním technologiím a ochota k vytvoření flexibilní nabídky.

  2,31 €

 • Inkontinenční vložky Molimed Premium Ultra Micro 28ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenční vložky Molimed Premium Ultra Micro 28ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Molimed Ultra Micro Komfortní vložky s třívstvým savým jádrem, účině pohlcují zápach. Při lehkém stupni inkontinence moči. Vysoká kvalita vložek Molimed je zárukou pocitu bezpečí, pohodlí, komfortu při nošení. Využívají se také jako ochrana po vaginálních zákrocích nebo jako pohodlné vložky pro šestinedělí. Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Suprabsorbent SAP v savém jádře ihned promění moč v gel. Air Activ Textilcomfort na spodní straně Molimed je maximálně ohleduplná k pokožce díky jemným přírodním vláknům a milióny mikropórů na jejim povrchu umožňuje pokožce volně dýchat. VýrobekSavost Molimed Ultra Micro80 ml Molimed Micro Light120 ml Molimed Micro150 ml Molimed Mini220 ml Molimed Midi330 ml Molimed Maxi660 ml Balení: 28 ks

  4,14 €

 • Moneta ultra normal plus (10)

  Moneta ultra normal plus (10)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Tenké dámské vložky s ultra savým jádrem pro spolehlivou ochranu, jejichž jemný povrch z netkaného textilu poskytuje příjemný pocit při nošení.

  1,24 €

 • TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 28 kusov

  TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 28 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Absorpčné pomôcky pre ženy TENA Lady majú špeciálne perforovaný povrch, ktorým do seba v okamihu absorbujú kvapalinu a zanechajú na vašej pokožke pocit sviežosti a sucha. S pomôckami TENA Lady sa budete cítiť pohodlne a v suchu, nech už vás stretne čokoľvek. TENA Lady Ultra Mini je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Slipová vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien (3 mm). Trojitá ochrana proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 35+, po pôrode. Rozmer vložky Ultra Mini: 19,2cm x 7,5 cm Absorpcia: 92 ml Balenie obsahuje: 28 kusov

  4,13 € -7% 4,44 €

 • TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  ENA Lady Super absorbuje vlhkost díky unikátní kombinaci kvalitních materiálů. Při úniku moči se tekutina okamžitě vsákne, vlhkost zůstává „uzamčena“ uvnitř vložky a její povrch zůstává suchý. TENA Lady Super je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximalní pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Absorpční vložka pro lehký únik moči. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 45+. Absorpce: 850 ml Balení obsahuje: 30 kusů

  9,34 € -4% 9,75 €

 • Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Anatomicky tvarované urologické vložky sú určené pre ženy s ľahkým a stredným stupňom inkontinencie. Boli vytvorené predovšetkým pre ženy preferujúce aktívny životný štýl a oceňujúce komfort a bezpečie spolu s úplnou diskrétnosťou. Dva menšie rozmery (Mini, Normal) sa veľkosťou neodlišujú od klasickej hygienickej vložky. Vďaka špeciálnej štruktúre majú oveľa vyššiu savosť a zaisťujú tak žene absolútne bezpečie. Vložky väčších rozmerov (Extra, Super, Plus) sú dodatočne v bočných častiach vybavené elastickou priadzou. Tieto vložky sú určené pre ženy so stredným stupňom inkontinencie. Hoci urologické vložky vzhľadom pripomínajú klasické hygienické vložky, majú úplne odlišnú funkciu. Predovšetkým dokonale chránia v prípade úniku moču. Savosť urologických vložiek je niekoľkonásobne vyššia ako u vložiek klasických vďaka použitiu superabsorbentu, ktorý viaže zápach i tekutinu. Všetky vložky Seni Lady sú priedušné, majú anatomický tvar a široký lepiaci pásik zabezpečujúce jednoduché a pevné uchytenie k spodnej bielizni. Seni Lady majú: savosť - savé jadro sa superabsorbentom prispôsobenie tvaru tela - anatomický tvar, v rozmeroch Extra, Super a Plus elastická priadza v oblasti slabín diskrétnosť - malé rozmery pripomínajúce klasickú hygienickú vložku; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu komfort - anatomický tvar, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát) a na dotyk príjemná vnútorná vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádzajúce tekutinu; "priedušnosť"; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free) päť rozmerov - možnosť výberu zodpovedajúceho rozmeru vložky

  3,07 € -27% 4,20 €

 • Inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini 50% naviac

  Inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini 50% naviac

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  So svojou veľkosťou 192 mm sú inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini najmenšie z celej rady TENA Lady.Ich hrúbka je iba 3,5 mm, takže sú rovnako malé a diskrétne ako dámske slipové vložky (pantyliners). Poskytujú však omnoho vyššiu schopnosť absorbcie a sú dokonalou voľbou pre ženy, ktoré majú veľmi slabý únik moču. Tento výrobok tiež obsahuje jedinečné absorbčné jadro LockAway Core™ a systém pohlcovania zápachu Fresh Odour Control™ pre príjemný pocit sviežosti. Nový povrch Silky Softness zaistí väčší komfort a príjemný pocit pri nosení. Unikátny systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ zadržuje nežiaduci zápach moču až na dobu 8 hodín a zaručuje tak sviežosť a diskrétnosť. Nový hodvábne jemný povrch Silky Softness pre väčší komfort a príjemný pocit pri nosení. Rýchlejšia absorbcia vďaka špeciálnej povrchovej vrstve Quick Dry. Lepiaci prúžok udržuje vložku na svojom mieste. Príjemný povrch z materiálu, ktorý pripomíná textil. Systém Body Shape™ - anatomicky tvarovaná vložka umožňuje výborné prispôsobenie telu. Všetky materiály sú dôkladne posudzované a dermatologicky testované.

  4,13 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Inkontinenční vložka Abri Light Normal 12 ks. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Inkontinenční vložka Abri Light je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosť rozmer v cm sacia schopn. v ml farba pomôcky ks v bal samostane balené Ultra Mini Air 8 x 18 75 biela 28 nie Mini Air 10 x 22 200 biela 20 áno Mini Plus Air 10 x 28 200 biela 16 áno Normal Air 14 x 27 350 biela 12 áno Extra Air 16 x 33 500 biela 10 áno Super Air 20 x 44 800 biela 30 nie

  1,90 € -8% 2,06 €

 • Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks

  Darček Doručenie do Vianoc

  Darček

  skladom

  TENA for Men Suchý povrch vďaka superabsorbentu Anatomicky tvarované – vložka sa prispôsobuje presne tvaru tela Systém kontroly zápachu Odour Control™ zamedzuje vzniku zápachu Jednotlivo balené Absorbcia: 480 ml

  7,26 € -1% 7,30 €

 • SENI LADY Inkontinenční vložka Extra 15 kusů Registrovaný liečivy prípravok

  SENI LADY Inkontinenční vložka Extra 15 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Anatomicky tvarované urologické vložky jsou určeny pro ženy s lehkým a středním stupněm inkontinence. Byly vytvořeny především pro ženy preferující aktivní životní styl a oceňující komfort a bezpečí spolu s naprostou diskrétností. Dva menší rozměry (Mini, Normal) se velikostí neliší od klasické hygienické vložky. Díky speciální struktuře mají mnohem vyšší savost a zajišťují tak ženě naprosté bezpečí. Vložky větších rozměrů (Extra, Super, Plus) jsou dodatečně v bočních částech opatřeny elastickou přízí. Tyto vložky jsou určeny pro ženy se středním stupněm inkontinence. Přestože urologické vložky vzhledem připomínají klasické hygienické vložky, mají naprosto odlišnou funkci. Především dokonale chrání v případě úniku moči. Savost urologických vložek je několikanásobně vyšší než u vložek klasických díky použití superabsorbentu, který váže zápach i tekutinu. Všechny vložky Seni Lady jsou prodyšné, mají anatomický tvar a široký lepící pásek zajišťující snadné a pevné uchycení ke spodnímu prádlu. Seni Lady mají: savost - savé jádro se superabsorbentem   přizpůsobení tvaru těla - anatomický tvar, v rozměrech Extra, Super a Plus elastická příze v oblasti slabin   diskrétnost - malé rozměry připomínající klasickou hygienickou vložku; speciální vlastnost Odour Stop zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu   komfort - anatomický tvar, měkká vnější vrstva (prodyšný laminát) a na dotek příjemná vnitřní vlákninová vrstva   ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádějící tekutinu; "prodyšnost"; bez obsahu latexu, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí (Latex Free)   pět rozměrů - možnost výběru odpovídajícího rozměru vložky  

  2,59 €

 • TENA Inkontinenčné vložky Men Level 3 16ks 750830 Registrovaný liečivy prípravok

  TENA Inkontinenčné vložky Men Level 3 16ks 750830

  Darček Doručenie do Vianoc

  Darček

  skladom

  Absorbčné vložky pre mužov trpiacich únikom moču. Vkladajú sa do priliehavého spodného prádla. Výmena niekoľkokrát denne podľa individuálnych potrieb pacienta. Suchý povrch vďaka superabsorbentu Anatomicky tvarované – vložka sa prispôsobuje presne tvaru tela Systém kontroly zápachu Odour Control™ zamedzuje vzniku zápachu Jednotlivo balené Sú vhodným riešením pre mužov s väčším únikom moču

  6,22 € -4% 6,49 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Extra 10 ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčná vložka Abri Light Extra 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  PoužitiePri ťažkostiach s únikom moču - predovšetkým pri ľahkej a strednej stresovej inkontinencii.Sacia schopnosť 500 ml.

  1,98 € -4% 2,06 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam