Úvodná strana Krása a osobná hygiena Hygienické potreby Vložky Inkontinenčné vložky

Inkontinenčné vložky

Trápi vás únik moču? Nenechajte si inkontinenciou znepríjemňovať život. Riešením vašeho problému sú inkontinenčné vložky pre ženy i mužov.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Inkontinenčné vložky - detailný popis

Návod na správny výber inkontinenčných vložiek

  • 1 - 4 kvapky na obale označujú produkty, ktoré sú určené na ľahký únik moču. To je taký druh inkontinencie, kedy ukvapne samovoľne pár kvapiek moču v situáciách, keď si napríklad kýchnete, zľaknete sa, od srdca sa smejete alebo tiež pri fyzickej námahe.

  • 5 – 7 kvapiek na obale vyčleňujú produkty, ktoré sú určené na stredný typ inkontinencie. V takom prípade dochádza k úniku moču  po náhlom a intenzívnom pocite nútenia na močenie.

  • 8 a viac kvapiek na obale sú určené na ťažký typ inkontinencie. Produkty sú určené pre pacientov, u ktorých moč uniká priebežne a v značnom množstve. V týchto prípadoch sú doporučované inkontinenčné plienky.

Tip Mojalekáreň.sk

Nezamieňajte inkontinenčné vložky za vložky menstruačné. Tie sa totiž líšia tým, že nedokážu odviesť nežiadúce odpadné látky z močoviny a baktérie z povrchu vložky. Zámenou týchto produktov sa vystavujete riziku infekcií a podráždenia pokožky.

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika