Obľúbené položky

Úvodná strana » Starostlivosť pre krásu a osobnú hygienu » Prípravky na ústnu hygienu » Starostlivosť o zubné náhrady » Fixačné krémy na zubné náhrady

Fixačné krémy na zubné náhrady

Na novú zubnú náhradu si musíte najprv zvyknúť. Preto vám odporúčame nosiť ju aspoň prvý týždeň bez vyberaní, to znamená aj cez noc. Až po tejto dobe si náhradu na noc skladajte a ukladajte ju do čistiaceho roztoku, ktorý ju zbaví baktérií. So zubnou náhradou je aj jedenie novou situáciou. Výrazne vám to uľahčí kvalitné lepidlo na umelé zuby, čiže fixačný krém. Nielenže sa s protézou potom lepšie najete, ale tiež vás ochráni pred spoločenským trapasom.

Prečo používať fixačný krém?

  • Spoľahlivo upevní zubnú náhradu po celý deň.
  • Môžete sa zahryznúť do toho, čo vám chutí. Aj s umelými zubami.
  • Zabráni kúskom jedla, aby sa dostávali pod zubnú náhradu. Zvyšky jedla spôsobujú nielen nepríjemný zápach z úst, ale aj bolestivé zápaly.
  • Niektoré druhy tiež osviežia váš dych.

Lepidlo na umelé zuby aplikujte na čistú náhradu do úzkych prúžkov. Vypláchnite ústa čistou vodou a náhradu nasaďte. Zahryznite. Keď si budete chcieť náhradu dať dole, opatrne ju pohybmi zo strany na stranu odstráňte z ďasien. Zvyšky lepidla zotrite obrúskom, náhradu potom umyte vodou. Zubnú náhradu dajte vyčistiť do pohára s čistiacou tabletou. 

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam