MojaLekáreň.sk

Štrnásťdenné kontaktné šošovky ACUVUE

JOHNSON Acuvue Oasys Plus dvojtýždňové kontaktné šošovky 6 kusov

Zdravotnícka pomôcka

JOHNSON Acuvue Oasys Plus dvojtýždňové kontaktné šošovky 6 kusov, Počet dioptrií: -7, Počet ks: 6 ks, Priemer: 14,0, Zakrivenie: 8,4 JOHNSON Acuvue Oasys Plus dvojtýždňové kontaktné šošovky 6 kusov, Počet dioptrií: -7, Počet ks: 6 ks, Priemer: 14,0, Zakrivenie: 8,4

Varianty

Dvojtýždňové kontaktné šošovky, ktoré vynikajú svojím komfortným…

Na sklade už iba 1 - 2 kusy

20,99 €

Štrnásťdenné kontaktné šošovky ACUVUE

Ak sa chcete nadobro zbaviť okuliarov a dopriať si komfort, ktorý vám ponúkajú šošovky, sú pre vás ideálne dvojtýždňové kontaktné šošovky. Zároveň predstavujú veľmi ekonomickú variantu šošoviek. Pre tých, ktorí majú citlivejšie oči a nevyhovujú im mesačné šošovky, sú dvojtýždňové šošovky veľmi dobrou voľbou. Môžete sa tak vyhnúť nepríjemnému páleniu a začervenaniu očí alebo dokonca prenosu infekcie.

Ako sa starať o dvojtýždňové šošovky

Základom správnej starostlivosti o kontaktné šošovky je ich ukladanie do púzdra. Na noc si šošovky vždy vyberajte a uložte ich do špeciálneho roztoku, ktorý ich zbaví všetkých nečistôt a baktérií, dezinfikuje ich. Pred každým uložením šošoviek je nutné roztok vymeniť.

Kontaktné šošovky by ste tiež nemali nosiť dlhšie obdobie, než na ktoré sú určené. Inak sa zvyšuje riziko podráždenia očí a infekcie. Aj z tohto hľadiska sú kontaktné šošovky na 14 dní ideálnou voľbou. Sú ekonomické, a pritom veľmi hygienické.

Kategóriu Štrnásťdenné kontaktné šošovky nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.