MojaLekáreň.sk

Prípravky na bielenie zubov IWHITE

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Prípravky na bielenie zubov IWHITE

Oslňte priateľov, známych a okoloidúcich žiarivým úsmevom. Drahé bielenie zubov v zubnej ambulancii nie je jedinou možnosťou. Stačí ak si vyberiete z našej ponuky produktov na domáce bielenie zubov. V našom sortimente nájdete súpravy značiek ako Biela perla a Toothy, bieliace prúžky White Pearl a mnoho ďalších produktov.  

Možnosti domáceho bielenia zubov

  • Bieliace zubné pasty a ústne vody – vás môžu zbaviť neželaných tmavých škvŕn od kávy alebo vína. Zubom vracajú ich prirodzenú bielu farbu. Aby boli ich účinky dlhodobé, je nutné čistiť si zuby touto pastou alebo púdrom pravidelne a dlhodobo. Určite sa tým pádom nespoliehajte na jediné balenie zvoleného prípravku. Odporúčame vám napríklad účinné bieliace zubné pasty Swissdent.
  • Bieliace gély – sú nanášané do špeciálneho nosiča, ktorý si nasadzujete na zuby. Súprava na domáce bielenie by mala obsahovať aplikátor gélu a samotný bieliaci gél (môže byť viacfázový).

Tipy v oblasti bielenia zubov

Ešte pred samotným bielením zubov vám dáme jednu užitočnú radu: vyhýbajte sa jedlu a nápojom, ktoré zanechávajú na zuboch škvrny. Ide hlavne o kávu, sladené limonády, červené víno alebo napríklad čokoládu. Vplyv na farbu zubov má tiež užívanie niektorých antibiotík, a to predovšetkým v detstve.

Aby ste dosiahli žiarivý úsmev ešte rýchlejšie, podporte bielenie prírodnou cestou. Bieliace účinky majú napríklad jahody, jablká alebo mrkva. Naopak si dajte pozor na koncentrovanú citrónovú šťavu, ktorá narúša zubnú sklovinu.

Kategóriu Prípravky na bielenie zubov nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.