Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Inkontinenčné pomôcky » Vložky, podložky, plienky

Vložky, podložky, plienky

Trápia vás inkontinencia? Samovoľný únik moču čiže inkontinencia je problémom, ktorý postihuje nielen staršie ženy, ale aj mužov alebo deti. Skrátka sa skôr či neskôr môže objaviť u kohokoľvek z nás. Nenechajte si týmto problémom znepríjemňovať život a vyskúšajte rôzne inkontinenčné pomôcky.

Aké sú príčiny inkontinencie?

Najprv je dôležité zistiť príčinu inkontinencie, jedine tak je možné ju správne riešiť. Vo väčšine prípadov býva príčin hneď niekoľko. Podstatnú úlohu hrá vek a s ním spojené ochabnutie svalov panvového dna. Medzi faktory prispievajúce k inkontinencii môžeme radiť aj genetické dispozície, následky nejakého zranenia, užívanie liekov, obezita a celkový zdravotný stav jedinca.

Niekedy sa môžeme tiež stretnúť s rozlíšením dvoch základných typov inkontinencie - podľa toho, ako a prečo dochádza k úniku moču:

 • Stresová inkontinencia: k úniku moču dochádza pri zvýšení vnútrobrušného tlaku, napríklad pri kašli, kýchaní či cvičení. Príčinou býva predovšetkým oslabené svalstvo panvového dna a nedostatočná funkcia zvierača močovej trubice.
 • Urgentná inkontinencia: v tomto prípade je únik moču spojený s naliehavým nutkaním na močenie, kedy dochádza k nekontrolovateľným a náhlym sťahom svaloviny močového mechúra. 

Kde hľadať pomocníkov?

Skvelými pomocníkmi v boji proti úniku moču sú inkontinenčné vložky, nohavice a podložky...

 • Inkontinenčné vložky: sú vhodné najmä pre ľahký a stredný únik moču. Sú anatomicky tvarované pre ženy aj pre mužov. Majú príjemný povrch a systém kontroly zápachu, ktorý dokonale pohltí prípadný zápach. Vyskúšajte napr. vložky pri ľahkom úniku moču MoliMed Comfort či MoliMed.
 • Podložky: majú absorpčné jadro z niekoľkých vrstiev buničiny, z druhej strany sú opatrené nepriepustnou a protišmykovou fóliou. Používa sa ako priama podložka pod inkontinentných pacientov, chráni prestieradlo a lôžko pred znečistením. Dostupné sú v rôznych veľkostiach.
 • Inkontinenčné nohavičky: sú vhodné na používanie pri strednom či ťažkom úniku moču alebo i úniku stolice. Dostupné sú navliekacie alebo zalepovacie plienkové nohavičky. Široký sortiment nohavičiek a plienok nájdete u značky Tena.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filtr

 • TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 14 kusů Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Absorpční pomůcky pro ženy TENA Lady má speciální perforovaný povrch, kterým do sebe v mžiku absorbuje kapalinu a zanechá na vaší pokožce pocit svěžesti a sucha. S pomůckami TENA Lady se budete cítit pohodlně a v suchu, ať už vás potká cokoli. TENA Lady Ultra Mini je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximální pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Slipová vložka pro řešení lehkého úniku moči u žen (3 mm). Trojí ochrana proti protečení, vlhkosti a zápachu. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zároveň zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 35+, po porodu. Rozměr vložky Ultra Mini: 19,2cm x 7,5 cm Absorpce: 92 ml Balení obsahuje: 14 kusů

  2,07 €

 • TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 28 kusov

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné pomôcky pre ženy TENA Lady majú špeciálne perforovaný povrch, ktorým do seba v okamihu absorbujú kvapalinu a zanechajú na vašej pokožke pocit sviežosti a sucha. S pomôckami TENA Lady sa budete cítiť pohodlne a v suchu, nech už vás stretne čokoľvek. TENA Lady Ultra Mini je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Slipová vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien (3 mm). Trojitá ochrana proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 35+, po pôrode. Rozmer vložky Ultra Mini: 19,2cm x 7,5 cm Absorpcia: 92 ml Balenie obsahuje: 28 kusov

  4,13 € -7% 4,44 €

 • Attends vložky Soft 1 Mini 20ks 204559

  Attends vložky Soft 1 Mini 20ks 204559

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Vložky Attends Soft mají bezpečné, velmi účinné savé jádro, díky kterému se vlhkost rychle vstřebává a je odvedena z povrchu dovnitř savého jádra, kde se uzamkne. Nové vložky Attends Soft 1 Mini samostatně balené jsou tenké, diskrétní, měkké a pohodlné. Jsou anatomicky tvarované, perfektně a pohodlně sedí. Absorpční kapacita vložky je 299g. Mají velmi účinné savé jádro, které zajišťuje sucho, dlouhotrvající bezpečí a zároveň poskytuje ochranu proti zápachu. Jsou prodyšné a přátelské k pokožce. Poskytují uživateli lepší komfort. Lepicí pásky zabraňují riziku posunutí. Vložky jsou jednotlivě balené pro ještě větší hygienu, zvláště když jste mimo domov. Produkty pro lehkou inkontinenci jsou navrženy tak, aby Vám zajistili maximální ochranu při úniku několika kapek až po malé množství moči, např. při smíchu, kýchnutí, zdvíhání břemene nebo pří běhání. Charakteristika vložek Attends Soft: Ochrana proti zápachu Attend Odour Protection uzamkne tekutinu uvnitř jádra a zabrání tak unikání nepříjemného zápachu. Individuálně balené produkty zajišťují praktické a hygienické použití. Prodyšný materiál na spodní straně produktu umožňuje pokožce dýchat.

  3,69 €

 • Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Anatomicky tvarované urologické vložky sú určené pre ženy s ľahkým a stredným stupňom inkontinencie. Boli vytvorené predovšetkým pre ženy preferujúce aktívny životný štýl a oceňujúce komfort a bezpečie spolu s úplnou diskrétnosťou. Dva menšie rozmery (Mini, Normal) sa veľkosťou neodlišujú od klasickej hygienickej vložky. Vďaka špeciálnej štruktúre majú oveľa vyššiu savosť a zaisťujú tak žene absolútne bezpečie. Vložky väčších rozmerov (Extra, Super, Plus) sú dodatočne v bočných častiach vybavené elastickou priadzou. Tieto vložky sú určené pre ženy so stredným stupňom inkontinencie. Hoci urologické vložky vzhľadom pripomínajú klasické hygienické vložky, majú úplne odlišnú funkciu. Predovšetkým dokonale chránia v prípade úniku moču. Savosť urologických vložiek je niekoľkonásobne vyššia ako u vložiek klasických vďaka použitiu superabsorbentu, ktorý viaže zápach i tekutinu. Všetky vložky Seni Lady sú priedušné, majú anatomický tvar a široký lepiaci pásik zabezpečujúce jednoduché a pevné uchytenie k spodnej bielizni. Seni Lady majú: savosť - savé jadro sa superabsorbentom prispôsobenie tvaru tela - anatomický tvar, v rozmeroch Extra, Super a Plus elastická priadza v oblasti slabín diskrétnosť - malé rozmery pripomínajúce klasickú hygienickú vložku; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu komfort - anatomický tvar, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát) a na dotyk príjemná vnútorná vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádzajúce tekutinu; "priedušnosť"; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free) päť rozmerov - možnosť výberu zodpovedajúceho rozmeru vložky

  3,07 € -27% 4,20 €

 • Seni Soft 60 x 40 cm 30 ks podložky absorpčné

  skladom do 24 hodín

  Použitie: Absorpčná vrstva podložiek Seni Soft je vyrobená z celulózového savého papiera, hornú vrstvu tvorí mäkká príjemná vláknina, ktorá poskytuje chorému náležitý komfort. Spodnú stranu chráni nepriepustná protišmyková fólia, ktorá zabraňuje posúvaniu podložky po obliečke a znečisteniu lôžka. Dávkovanie: Pre celodenné použitie. Podložku rozložíme na lôžko inkontinentnej osoby tak, aby chránila posteľnú bielizeň pred znečistením. Kontraindikácie: Nie sú známe. Vedľajšie príznaky: Nie sú známe.

  8,01 €

 • Perla Pervin 45g 0.50 x 100m 1ks/role Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Pervin/Perlan bol koncom 70. rokov minulého storočia vyvinutý primárne pre použitie v zdravotníctve, preto neprekvapí, že aj dnes polovica všetkej výroby Pervin/Perlan smeruje práve do zdravotníctva. Na zdravotnícke účely sa ako ideálna, v rámci pomeru cena/kvalita, stala gramáž 45g/m2. Pervin/Perlan sa pre zdravotníctvo vyrába v klasickej verzii bez perforácie (čo je tento výrobok), ale aj vo verzii WP s nepriepustnou vrstvou poddajného laminátu, ktorý je umiestnený na rube textílie. Pervin/Perlan a Pervin/Perlan WP má atest pre priamy styk s pokožkou a má certifikát CE. Možno ho ľahko sterilizovať a potlačiť na reklamné účely špeciálnymi odolnými farbami so zdravotným atestom. Pre zdravotníctvo sa Pervin/Perlan vyrába vo veľmi širokej škále rozmerov a výrobkov. Používa sa najčastejšie ako rôzne hygienické podložky pod pacientov, utierky, uteráky, podbradníky, predložky, žinky atď. Okrem verzie s nepriepustnou úpravou sa pre zdravotníctvo vyrába aj v rolovanom prevedení. vysoká úžitková hodnota nízka cena hygienická nezávadnosť príjemný omak pevnosť a odolnosť proti oderu mimoriadna savosť (cca 10-násobok vlastnej hmotnosti) pri použití na filtráciu rýchla prietočnosť a vysoká čistota výstupného média

  21,46 €

 • Podložky absorpční Seni Soft 60x40cm 5ks

  skladom do 24 hodín

  Užití: Absorpční vrstva podložek Seni Soft je vyrobena z celulózového savého papíru,horní vrstvu tvoří měkká příjemná vláknina, která poskytuje nemocnému náležitý komfort.Spodní stranu chrání nepropustná protiskluzová fólie, která zabraňuje posouvání podložky po povlečení a znečištění lůžka. Dávkování: Pro celodenní použití. Podložku rozložíme na lůžko inkontinentní osoby tak, aby chránila ložní prádlo před znečištěním. Kontraindikace: Nejsou známy. Vedlejší příznaky: Nejsou známy.

  1,46 €

 • DHV Lady Anion Ultra Denná 10ks

  skladom do 24 hodín

  Far-IR Anionovej pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenia genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie.

  2,58 €

 • Inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini 50% naviac

  skladom do 24 hodín

  So svojou veľkosťou 192 mm sú inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini najmenšie z celej rady TENA Lady.Ich hrúbka je iba 3,5 mm, takže sú rovnako malé a diskrétne ako dámske slipové vložky (pantyliners). Poskytujú však omnoho vyššiu schopnosť absorbcie a sú dokonalou voľbou pre ženy, ktoré majú veľmi slabý únik moču. Tento výrobok tiež obsahuje jedinečné absorbčné jadro LockAway Core™ a systém pohlcovania zápachu Fresh Odour Control™ pre príjemný pocit sviežosti. Nový povrch Silky Softness zaistí väčší komfort a príjemný pocit pri nosení. Unikátny systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ zadržuje nežiaduci zápach moču až na dobu 8 hodín a zaručuje tak sviežosť a diskrétnosť. Nový hodvábne jemný povrch Silky Softness pre väčší komfort a príjemný pocit pri nosení. Rýchlejšia absorbcia vďaka špeciálnej povrchovej vrstve Quick Dry. Lepiaci prúžok udržuje vložku na svojom mieste. Príjemný povrch z materiálu, ktorý pripomíná textil. Systém Body Shape™ - anatomicky tvarovaná vložka umožňuje výborné prispôsobenie telu. Všetky materiály sú dôkladne posudzované a dermatologicky testované.

  4,13 €

 • Seni Soft 60 x 60 cm 30 ks podložky absorpčné Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Hygienické podložky Seni Soft tvoria významnú časť systému ochrany o inkontinentné osoby a predstavujú ideálne dodatočné zabezpečenie lôžka.

  10,79 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Inkontinenční vložka Abri Light Normal 12 ks. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Inkontinenční vložka Abri Light je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosť rozmer v cm sacia schopn. v ml farba pomôcky ks v bal samostane balené Ultra Mini Air 8 x 18 75 biela 28 nie Mini Air 10 x 22 200 biela 20 áno Mini Plus Air 10 x 28 200 biela 16 áno Normal Air 14 x 27 350 biela 12 áno Extra Air 16 x 33 500 biela 10 áno Super Air 20 x 44 800 biela 30 nie

  1,90 € -8% 2,06 €

 • Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks

  Darček

  Darček

  skladom do 24 hodín

  TENA for Men Suchý povrch vďaka superabsorbentu Anatomicky tvarované – vložka sa prispôsobuje presne tvaru tela Systém kontroly zápachu Odour Control™ zamedzuje vzniku zápachu Jednotlivo balené Absorbcia: 480 ml

  7,26 € -1% 7,30 €

 • Podložky absorpční Seni Soft 60x90cm 5ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Užití: Absorpční vrstva podložek Seni Soft je vyrobena z celulózového savého papíru,horní vrstvu tvoří měkká příjemná vláknina, která poskytuje nemocnému náležitý komfort.Spodní stranu chrání nepropustná protiskluzová fólie, která zabraňuje posouvání podložky po povlečení a znečištění lůžka. Dávkování: Pro celodenní použití. Podložku rozložíme na lůžko inkontinentní osoby tak, aby chránila ložní prádlo před znečištěním. Kontraindikace: Nejsou známy. Vedlejší příznaky: Nejsou známy.

  2,48 €

 • Podložka ložní PVC 110x220cm

  skladom do 24 hodín

  Podložky se používají na potahy matrací nebo se vkládají do postelí a slouží k hygienickým účelům ve zdravotnických zařízeních (nemocnice, pečovatelské domy, léčebny dlouhodobě nemocných, ústavech sociální péče) i v domácnostech. Používají se s textilním překrytím jako ochrana proti promáčení (nejsou určeny pro přímý styk s pokožkou). Ložní podložky jsou vyrobeny z fólie z měkčeného polyvinylchloridu v přírodní barvě.

  2,73 €

 • TENA Inkontinenčné vložky Men Level 3 16ks 750830 Registrovaný liečivy prípravok

  TENA Inkontinenčné vložky Men Level 3 16ks 750830

  Darček

  Darček

  skladom do 24 hodín

  Absorbčné vložky pre mužov trpiacich únikom moču. Vkladajú sa do priliehavého spodného prádla. Výmena niekoľkokrát denne podľa individuálnych potrieb pacienta. Suchý povrch vďaka superabsorbentu Anatomicky tvarované – vložka sa prispôsobuje presne tvaru tela Systém kontroly zápachu Odour Control™ zamedzuje vzniku zápachu Jednotlivo balené Sú vhodným riešením pre mužov s väčším únikom moču

  6,22 € -4% 6,49 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Extra 10 ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  PoužitiePri ťažkostiach s únikom moču - predovšetkým pri ľahkej a strednej stresovej inkontinencii.Sacia schopnosť 500 ml.

  1,98 € -4% 2,06 €

 • Seni Soft 90 x 60 cm 30 ks podložky absorpčné Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Hygienické podložky Seni Soft tvoria významnú časť systému ochrany o inkontinentné osoby a predstavujú ideálne dodatočné zabezpečenie ich lôžka.

  14,61 €

 • Inkontinenčné nohavičky TENA Men Protective Underwear Level4 M/L10ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčné nohavičky TENA Men Protective Underwear Level4 M/L10ks

  Darček

  Darček

  skladom do 24 hodín

  Moderný pánsky dizajn a jednoduché obliekanie prirodzene nahradia klasickú spodnú bielizeň. Sú určené pre mužov so stredným až ťažkým únikom moču. Anatomický tvar týchto nohavičiek dokonale kopíruje telo a zaisťuje užavateľovi maximálne pohodlie a bezpečie pri bežnom pohybe. Absorpčné nohavičky sú vyrobené z priedušného materiálu, ktorý je šetrný k pokožke. Absorpčné nohavičky sú určené pre mobilného a sebestačného užívateľa.

  10,81 € -4% 11,30 €

 • MOLIMED vložky Premium Ultra Micro duobal 28x2k

  skladom do 24 hodín

  4,06 €

 • TENA Lady Extra Plus InstaDry absorpčné vložky 16 kusov Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Vložky na únik moču. Technológia InstaDRY zaisťuje rýchlu absorpciu a dokonalé uzamknutie moču v savom jadre. Elastické postranné bariérky ochraňujú pred pretečením. Okraje vložky zaisťujú diskrétnosť a komfort. TENA Lady Extra Plus absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Extra Plus je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximalne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Ochrana pred pretečením. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na sebe viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu.Vložky sú jednotlivo balené pre jednoduché a diskrétne použitie. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 580 ml Balenie obsahuje: 16 kusov

  5,07 € -7% 5,43 €

 • Inkontinenčné vložky Seni Lady Plus 15ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Anatomicky tvarované urologické vložky sú určené pre ženy s ľahkým a stredným stupňom inkontinencie. Boli vytvorené predovšetkým pre ženy preferujúce aktívny životný štýl a oceňujúce komfort a bezpečie spolu s úplnou diskrétnosťou. Dva menšie rozmery (Mini, Normal) sa veľkosťou neodlišujú od klasickej hygienickej vložky. Vďaka špeciálnej štruktúre majú oveľa vyššiu savosť a zaisťujú tak žene absolútne bezpečie. Vložky väčších rozmerov (Extra, Super, Plus) sú dodatočne v bočných častiach vybavené elastickou priadzou. Tieto vložky sú určené pre ženy so stredným stupňom inkontinencie. Hoci urologické vložky vzhľadom pripomínajú klasické hygienické vložky, majú úplne odlišnú funkciu. Predovšetkým dokonale chránia v prípade úniku moču. Savosť urologických vložiek je niekoľkonásobne vyššia ako u vložiek klasických vďaka použitiu superabsorbentu, ktorý viaže zápach i tekutinu. Všetky vložky Seni Lady sú priedušné, majú anatomický tvar a široký lepiaci pásik zabezpečujúce jednoduché a pevné uchytenie k spodnej bielizni. Seni Lady majú: savosť - savé jadro sa superabsorbentom prispôsobenie tvaru tela - anatomický tvar, v rozmeroch Extra, Super a Plus elastická priadza v oblasti slabín diskrétnosť - malé rozmery pripomínajúce klasickú hygienickú vložku; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu komfort - anatomický tvar, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát) a na dotyk príjemná vnútorná vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádzajúce tekutinu; "priedušnosť"; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free) päť rozmerov - možnosť výberu zodpovedajúceho rozmeru vložky  

  4,21 €

 • Inkontinenční vložková plena MOLIFORM Premium Soft Plus 30ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Modrá bariéra pleny minimalizuje možnost úniku močí mimo plenu. Díky speciální látce Odour Neutralizer účinné pohlcují zápach. Vložné pleny MOLIFORM jsou určeny pro střední inkontinenci - častý únik moči. Široké použití díky čtyřem stupňům savosti. Vhodné jak pro ležící, tak pro mobilní pacienty. Vložné pleny MoliForm se fixují na těle pomocí síťovaných kalhotek MoliPants. Díky jednoduché manipulaci zvládnou jejich výměnu i starší pacienti s omezenou pohyblivostí. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmísťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře. Gel se potom nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Blue-barrier- modrý fóliový okraj v obou částech absorpčního jádra zabraňuje vytékání zejména u ležících pacientů. Indikátor vlhkosti je jednoduchou a praktickou pomůckou, upozorňující na nezbytnost výměny. Barevně rozdělené podle stupňů savosti: Žlutá Normal Premium Soft - 880 ml, Zelená Plus Premium Soft - 1210 ml. Modrá Extra Premium Soft - 1430 ml, Fiaová Super Premium Soft - 2 310 ml.

  16,23 €

 • Inkontinenčné vložky MOLIMED Comfort Midi / 30ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčné vložky MOLIMED Comfort Midi / 30ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Vložky pri ľahkom úniku moču MoliMed teraz vaše pacientky nájdu v atraktívnych obaloch. Farebné označenie balenia MoliMed im uľahčí výber správnej veľkosti. Vnútri stále nájdu výrobky špičkovej kvality, na ktoré sú užívateľky MoliMed zvyknuté. Pre mužov trpiacich ľahkým únikom moču je určená varianta MoliMed for men. CharakteristikaDry Plus Vlies odvedie moč ihneď do savého jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu. Superabsorbent SAP v savom jadre ihneď premení moč na gél. Air Activ Textilcomfort na spodnej strane MoliMed je maximálne ohľaduplná k pokožke vďaka jemným prírodným vláknam a milióny mikroórov na jej povrchu umožňujú pokožke voľne dýchať. PoužitiePri ľahkej inkontinencii moču. Vysoká kvalita vložiek MoliMed je zárukou pocitu bezpečia, pohodlia a komfortu pri nosení. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekogických zákrokoch alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.

  6,84 € -22% 8,75 €

 • Inkontinenčné nohavičky Molicare Mobile SUPER Small vel. 1 / 14 ks

  skladom do 24 hodín

  Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile predstavujú pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Vďaka systému trojnásobej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Špeciálna látka Odour Neutralizer spoľahlivo pohlcuje zápach. Sú priedušné a majú optimálny tvar. Užívanie:Pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Mobilným pacietom MoliCare Mobile poskytnú  najvyššie možné pohodlie. U hyperaktívnych alebo dementných pacientov ošetrovateľský personál ocení ľahkú manipuláciu. Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile sa nosia a taktiež vyzerajú ako bežná spodná bielizeň. Vďaka systému trojnásobnej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Priedušný materiál a optimálny tvar nohavičiek zaistia pohodlie pre každého pacieta. Špeciálna látka Odour Neutralizer pohltí zápach rýchlo a spoľahlivo. Dávkovanie:Podľa potreby. Fakty: Obliekajú sa ako spodná bielizeň, vyzliekanie je uľahčené roztrhnutím sváru na boku nohavičiek. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvedie moč ihneď do savého jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu. Superabsorbent SAP v savom jadre ihneď premení moč na gél. Navyše má schopnosť rozmiestňovať moč rovnomerne po celom savom jadre - gél sa nehromadí na jednom mieste a kapacita savého jadra je využívaná efektívnejšie. Vďaka vysokej elasticite a perfektnej priľnavosti sa prispôsobí prakticky každej postave. Nohavičky sú dodávané v troch prevedeniach: zelené Mobile Light pre pacientov so strednou inkontinenciou, modré Mobile pre väčšie bezpečie, na denné nosenie a fialové Mobile Super so zvýšenou absorpčnou kapacitou na používanie v noci.

  13,79 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam