Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Inkontinenčné pomôcky » Vložky, podložky, plienky

Vložky, podložky, plienky

Trápia vás inkontinencia? Samovoľný únik moču čiže inkontinencia je problémom, ktorý postihuje nielen staršie ženy, ale aj mužov alebo deti. Skrátka sa skôr či neskôr môže objaviť u kohokoľvek z nás. Nenechajte si týmto problémom znepríjemňovať život a vyskúšajte rôzne inkontinenčné pomôcky.

Aké sú príčiny inkontinencie?

Najprv je dôležité zistiť príčinu inkontinencie, jedine tak je možné ju správne riešiť. Vo väčšine prípadov býva príčin hneď niekoľko. Podstatnú úlohu hrá vek a s ním spojené ochabnutie svalov panvového dna. Medzi faktory prispievajúce k inkontinencii môžeme radiť aj genetické dispozície, následky nejakého zranenia, užívanie liekov, obezita a celkový zdravotný stav jedinca.

Niekedy sa môžeme tiež stretnúť s rozlíšením dvoch základných typov inkontinencie - podľa toho, ako a prečo dochádza k úniku moču:

 • Stresová inkontinencia: k úniku moču dochádza pri zvýšení vnútrobrušného tlaku, napríklad pri kašli, kýchaní či cvičení. Príčinou býva predovšetkým oslabené svalstvo panvového dna a nedostatočná funkcia zvierača močovej trubice.
 • Urgentná inkontinencia: v tomto prípade je únik moču spojený s naliehavým nutkaním na močenie, kedy dochádza k nekontrolovateľným a náhlym sťahom svaloviny močového mechúra. 

Kde hľadať pomocníkov?

Skvelými pomocníkmi v boji proti úniku moču sú inkontinenčné vložky, nohavice a podložky...

 • Inkontinenčné vložky: sú vhodné najmä pre ľahký a stredný únik moču. Sú anatomicky tvarované pre ženy aj pre mužov. Majú príjemný povrch a systém kontroly zápachu, ktorý dokonale pohltí prípadný zápach. Vyskúšajte napr. vložky pri ľahkom úniku moču MoliMed Comfort či MoliMed.
 • Podložky: majú absorpčné jadro z niekoľkých vrstiev buničiny, z druhej strany sú opatrené nepriepustnou a protišmykovou fóliou. Používa sa ako priama podložka pod inkontinentných pacientov, chráni prestieradlo a lôžko pred znečistením. Dostupné sú v rôznych veľkostiach.
 • Inkontinenčné nohavičky: sú vhodné na používanie pri strednom či ťažkom úniku moču alebo i úniku stolice. Dostupné sú navliekacie alebo zalepovacie plienkové nohavičky. Široký sortiment nohavičiek a plienok nájdete u značky Tena.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 28 kusov

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné pomôcky pre ženy TENA Lady majú špeciálne perforovaný povrch, ktorým do seba v okamihu absorbujú kvapalinu a zanechajú na vašej pokožke pocit sviežosti a sucha. S pomôckami TENA Lady sa budete cítiť pohodlne a v suchu, nech už vás stretne čokoľvek. TENA Lady Ultra Mini je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Slipová vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien (3 mm). Trojitá ochrana proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 35+, po pôrode. Rozmer vložky Ultra Mini: 19,2cm x 7,5 cm Absorpcia: 92 ml Balenie obsahuje: 28 kusov

  4,13 € -7% 4,44 €

 • inkontinenční navlékací kalhotky Abri Flex Small Plus 14 ks

  skladom 1 - 2 ks

  Užití Plenkové kalhotky pro dospělé, vhodné pro střední i těžké případy inkontinence, především u chodících pacientů. Maximální komfort při používání. Není nutná následná fixace. Sací schopnost 1400ml. Obvod boků 60-90cm. KÓD VZPnázev velikostiobvod boků v cmsací schopnost v mlks v bal. 0085833  Abri Flex M0 80-120 800 14 0085834  Abri Flex L0 100-145 800 14 0088127  Abri Flex XS1 45-70 1200 21 0088128  Abri Flex S1 60-90 1400 14 0088129  Abri Flex M1 80-110 1500 14 0088130  Abri Flex L1 100-140 1600 14 0088135  Abri Flex XL1 130-170 1600 14 0088136  Abri Flex S3 60-90 2000 14 0088137  Abri Flex M3 80-110 2200 14 0088138  Abri Flex L3 100-140 2200 14

  11,83 €

 • TENA Bed Plus absorpčné podložky 40 x 60 cm 30 kusov

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky TENA slúžia ako doplnková ochrana lôžok, kresiel, vozíkov a napr. pri vykonávaní hygieny alebo výmene absorpčnej pomôcky. Pomôcka pomáha zachovávať pocit pohodlia a dôstojnosti jedinca. Špecifikácia produktu Vhodné pre osoby so strednou až ťažkou inkontinenciou. Mäkký povrch je príjemný k pokožke. Ochrannú pomôcku na lôžko TENA Bed je možné použiť viackrát. Absorpčné jadro vyrobené z buničiny a superabsorbentu na efektívnu ochranu proti pretečeniu. Na zadnej strane je uvedená veľkosť a informácia o absorpcii, čím sa uľahčí identifikácia. Ochranná pomôcka TENA Bed je dostupná v rôznych veľkostiach.

  4,97 €

 • TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  skladom do 24 hodín

  ENA Lady Super absorbuje vlhkost díky unikátní kombinaci kvalitních materiálů. Při úniku moči se tekutina okamžitě vsákne, vlhkost zůstává „uzamčena“ uvnitř vložky a její povrch zůstává suchý. TENA Lady Super je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximalní pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Absorpční vložka pro lehký únik moči. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 45+. Absorpce: 850 ml Balení obsahuje: 30 kusů

  9,34 € -4% 9,75 €

 • Inkontinenčná podložka Abri-soft Superdry 30 ks 60 x 90 cm

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky so superabsorbentom pre inkontinentných pacientov všetkých stupňov, predovšetkým ako ochrana čalúneného nábytku a postelí. Od obdobných produktov sa odlišuje práve použitím superabsorbentu, ktorý prevádza tekutinu na gél a zabraňuje presiaknutiu. Cena je napriek tejto úprave nižšia ako u predchádzajúceho radu Abri Soft.

  10,85 € -4% 11,30 €

 • Inkontinenčná podložka Abri-soft Superdry 60 ks 40 x 60 cm

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky so superabsorbentom pre inkontinentných pacientov všetkých stupňov, predovšetkým ako ochrana čalúneného nábytku a postelí. Od podobných produktov sa odlišuje práve použitím superabsorbentu, ktorý prevádza tekutinu na gél a zabraňuje presiaknutiu. Cena je vďaka tejto úprave nižšia než u predošlého radu Abri Soft.  

  10,73 € -3% 11,10 €

 • Podložky absorpčné Seni Soft 60x40cm 10ks

  skladom do 24 hodín

  PoužitieAbsorpčná vrstva podložiek Seni Soft je vyrobená z celulózového savého papiera. Hornú vrstvu podložiek tvorí mäkká príjemná vláknina, ktorá poskytuje chorému náležitý komfort. Podložky zo spodnej strany chráni nepriepustná protišmyková fólia, ktorá zabraňuje posúvaniu podložky po obliečky a znečisteniu lôžka. DávkovaniePre celodenné použitie. Podložku rozložíme na lôžku inkontinentnej osoby tak, aby chránila posteľnú bielizeň pred znečistením. KontraindikácieNie sú známe. Vedľajšie príznakyNie sú známe.

  2,04 €

 • TENA Lady Normal absorpčné vložky 24 kusov

  skladom do 24 hodín

  Vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien. Vďaka trojitej ochrane proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu ponúka pocit sucha a istoty. TENA Lady Normal absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Normal je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Vložky sú jednotlivo balené na jednoduché a diskrétne použitie. Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje akrívne svieže mikro perličky, ktoré na sebe viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 300 ml Balenie obsahuje: 24 kusov

  5,22 € -12% 5,95 €

 • TENA Lady Extra absorpčné vložky 20 kusov

  TENA Lady Extra absorpčné vložky 20 kusov

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  TENA Lady Extra absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Extra je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximalne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Vložky sú jednotlivo balené na jednoduché a diskrétne použitie. Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 522 ml Balenie obsahuje: 20 kusov

  5,78 € -14% 6,69 €

 • Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Anatomicky tvarované urologické vložky sú určené pre ženy s ľahkým a stredným stupňom inkontinencie. Boli vytvorené predovšetkým pre ženy preferujúce aktívny životný štýl a oceňujúce komfort a bezpečie spolu s úplnou diskrétnosťou. Dva menšie rozmery (Mini, Normal) sa veľkosťou neodlišujú od klasickej hygienickej vložky. Vďaka špeciálnej štruktúre majú oveľa vyššiu savosť a zaisťujú tak žene absolútne bezpečie. Vložky väčších rozmerov (Extra, Super, Plus) sú dodatočne v bočných častiach vybavené elastickou priadzou. Tieto vložky sú určené pre ženy so stredným stupňom inkontinencie. Hoci urologické vložky vzhľadom pripomínajú klasické hygienické vložky, majú úplne odlišnú funkciu. Predovšetkým dokonale chránia v prípade úniku moču. Savosť urologických vložiek je niekoľkonásobne vyššia ako u vložiek klasických vďaka použitiu superabsorbentu, ktorý viaže zápach i tekutinu. Všetky vložky Seni Lady sú priedušné, majú anatomický tvar a široký lepiaci pásik zabezpečujúce jednoduché a pevné uchytenie k spodnej bielizni. Seni Lady majú: savosť - savé jadro sa superabsorbentom prispôsobenie tvaru tela - anatomický tvar, v rozmeroch Extra, Super a Plus elastická priadza v oblasti slabín diskrétnosť - malé rozmery pripomínajúce klasickú hygienickú vložku; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu komfort - anatomický tvar, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát) a na dotyk príjemná vnútorná vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádzajúce tekutinu; "priedušnosť"; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free) päť rozmerov - možnosť výberu zodpovedajúceho rozmeru vložky

  3,07 € -27% 4,20 €

 • Seni Soft 60 x 40 cm 30 ks podložky absorpčné

  skladom do 24 hodín

  Použitie: Absorpčná vrstva podložiek Seni Soft je vyrobená z celulózového savého papiera, hornú vrstvu tvorí mäkká príjemná vláknina, ktorá poskytuje chorému náležitý komfort. Spodnú stranu chráni nepriepustná protišmyková fólia, ktorá zabraňuje posúvaniu podložky po obliečke a znečisteniu lôžka. Dávkovanie: Pre celodenné použitie. Podložku rozložíme na lôžko inkontinentnej osoby tak, aby chránila posteľnú bielizeň pred znečistením. Kontraindikácie: Nie sú známe. Vedľajšie príznaky: Nie sú známe.

  8,01 €

 • Perla Pervin 45g 0.50 x 100m 1ks/role

  skladom do 24 hodín

  Pervin/Perlan bol koncom 70. rokov minulého storočia vyvinutý primárne pre použitie v zdravotníctve, preto neprekvapí, že aj dnes polovica všetkej výroby Pervin/Perlan smeruje práve do zdravotníctva. Na zdravotnícke účely sa ako ideálna, v rámci pomeru cena/kvalita, stala gramáž 45g/m2. Pervin/Perlan sa pre zdravotníctvo vyrába v klasickej verzii bez perforácie (čo je tento výrobok), ale aj vo verzii WP s nepriepustnou vrstvou poddajného laminátu, ktorý je umiestnený na rube textílie. Pervin/Perlan a Pervin/Perlan WP má atest pre priamy styk s pokožkou a má certifikát CE. Možno ho ľahko sterilizovať a potlačiť na reklamné účely špeciálnymi odolnými farbami so zdravotným atestom. Pre zdravotníctvo sa Pervin/Perlan vyrába vo veľmi širokej škále rozmerov a výrobkov. Používa sa najčastejšie ako rôzne hygienické podložky pod pacientov, utierky, uteráky, podbradníky, predložky, žinky atď. Okrem verzie s nepriepustnou úpravou sa pre zdravotníctvo vyrába aj v rolovanom prevedení. vysoká úžitková hodnota nízka cena hygienická nezávadnosť príjemný omak pevnosť a odolnosť proti oderu mimoriadna savosť (cca 10-násobok vlastnej hmotnosti) pri použití na filtráciu rýchla prietočnosť a vysoká čistota výstupného média

  21,46 €

 • TENA Bed Plus absorpčné podložky 60 x 60 cm 30 kusov

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky TENA slúžia ako doplnková ochrana lôžok, kresiel, vozíkov a napr. pri vykonávaní hygieny alebo výmene absorpčnej pomôcky. Absorpčné jadro vyrobené z buničiny a superabsorbentu na efektívnu ochranu proti pretečeniu. Špecifikácia produktu Vhodné pre osoby so strednou až ťažkou inkontinenciou. Obsahujú špeciálny systém proti pretečeniu. Mäkký povrch je príjemný k pokožke. Ochrannú pomôcku na lôžko TENA Bed je možné použiť viackrát. Pomôcka pomáha zachovávať pocit pohodlia a dôstojnosti jedinca. Na zadnej strane je uvedená veľkosť a informácie o absorpcii, čím sa uľahčí identifikácia. Ochranná pomôcka TENA Bed je dostupná v rôznych veľkostiach (60x90 cm, 60x60 cm, 60x40 cm).

  7,25 €

 • Abri Soft ECO inkontinenčná podložka 60 x 90 cm 30 ks

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky pre inkontinentných pacientov všetkých stupňov, predovšetkým ako ochrana čalúneného nábytku a postelí. Podložky sú bez záložiek. Ekonomicky výhodná varianta.

  9,20 € -6% 9,79 €

 • DHV Lady Anion Ultra Nočná 8ks

  skladom do 24 hodín

  Far-IR aniónový pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenia genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie. Vložka je určená na jednorazové použitie.

  2,49 €

 • DHV Lady Anion Ultra Denná 10ks

  skladom do 24 hodín

  Far-IR Anionovej pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenia genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie.

  2,58 €

 • Inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini 50% naviac

  skladom do 24 hodín

  So svojou veľkosťou 192 mm sú inkontinenčné vložky TENA Lady Ultra Mini najmenšie z celej rady TENA Lady.Ich hrúbka je iba 3,5 mm, takže sú rovnako malé a diskrétne ako dámske slipové vložky (pantyliners). Poskytujú však omnoho vyššiu schopnosť absorbcie a sú dokonalou voľbou pre ženy, ktoré majú veľmi slabý únik moču. Tento výrobok tiež obsahuje jedinečné absorbčné jadro LockAway Core™ a systém pohlcovania zápachu Fresh Odour Control™ pre príjemný pocit sviežosti. Nový povrch Silky Softness zaistí väčší komfort a príjemný pocit pri nosení. Unikátny systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ zadržuje nežiaduci zápach moču až na dobu 8 hodín a zaručuje tak sviežosť a diskrétnosť. Nový hodvábne jemný povrch Silky Softness pre väčší komfort a príjemný pocit pri nosení. Rýchlejšia absorbcia vďaka špeciálnej povrchovej vrstve Quick Dry. Lepiaci prúžok udržuje vložku na svojom mieste. Príjemný povrch z materiálu, ktorý pripomíná textil. Systém Body Shape™ - anatomicky tvarovaná vložka umožňuje výborné prispôsobenie telu. Všetky materiály sú dôkladne posudzované a dermatologicky testované.

  4,23 €

 • Seni Soft 60 x 60 cm 30 ks podložky absorpčné

  skladom do 24 hodín

  Hygienické podložky Seni Soft tvoria významnú časť systému ochrany o inkontinentné osoby a predstavujú ideálne dodatočné zabezpečenie lôžka.

  10,79 €

 • Inkontinenčné fixačné nohavičky Abri - net 9251(4251) L 5 ks

  skladom do 24 hodín

  PoužitiePružné fixačné sieťované nohavičky s dokonalou elasticitou pre zaistenie vkladacích plienok ABRI SAN a ABRI LET. Majú opakované použitie a perú sa pri 60°C. Fixačné pomôcky pre I. a II. stupeň inkontinencie. InkontinenciaInkontinenciou moču je označovaný stav, pri ktorom človek nie je schopný sám vedome regulovať odchod moču. Samovoľný únik moču z močovej trubice môže postihovať ako deti, tak mužov aj ženy, a to v akomkoľvek veku. Hoci by sa mohlo zdať, že táto porucha sťažuje život prevažne starším ľuďom, opak je pravdou. Nekontrolovaným únikom moču trpia prevažne ženy v produktívnom veku. Štatistiky hovoria o tom, že napríklad stresovou inkontinenciou trpí asi 20% žien vo veku okolo 45 rokov. Dánska firma ABENA A/S bola založená v roku 1980 pod pôvodným názvom BAMBO, aby doplnila skupinu SAEKKO Group výrobou detských plienkových nohavičiek, pomôcok pre inkontinentných a širokým sortimentom hygienických výrobkov. Dnes výrobné závody ABENA A/S možno nájsť v Dánsku, ABENA GmbH v Nemecku a tiež vedľajšie závody Frantex SA neďaleko Paríža. Výrobné zariadenia spoločnosti ABENA patria v Európe medzi najnovšie a najpokročilejšie, s neustále vynaloženými investíciami zameranými ako na dosiahnutie maximálneho pohodlia užívateľa, tak aj na zvyšovanie ochrany životného prostredia.

  3,07 €

 • TENA Lady Maxi InstaDry absorpčné vložky 12 kusov

  skladom do 24 hodín

  Vložky na únik moču. Technológia InstaDRY zaisťuje rýchlu absorpciu a dokonalé uzamknutie moču v savom jadre. Elastické postranné bariérky ochraňujú pred pretečením. Okraje vložky zaisťujú diskrétnosť a komfort. TENA Lady Maxi absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA LadyMaxi je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximalne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Ochrana pred pretečením. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vložky sú jednotlivo balené pre ľahké a diskrétne použitie. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 812 ml Balenie obsahuje: 12 kusov

  3,77 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks

  skladom do 24 hodín

  Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Inkontinenční vložka Abri Light Normal 12 ks. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Inkontinenční vložka Abri Light je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosť rozmer v cm sacia schopn. v ml farba pomôcky ks v bal samostane balené Ultra Mini Air 8 x 18 75 biela 28 nie Mini Air 10 x 22 200 biela 20 áno Mini Plus Air 10 x 28 200 biela 16 áno Normal Air 14 x 27 350 biela 12 áno Extra Air 16 x 33 500 biela 10 áno Super Air 20 x 44 800 biela 30 nie

  1,90 € -8% 2,06 €

 • Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks

  Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks

  Darček

  Darček

  skladom do 24 hodín

  TENA for Men Suchý povrch vďaka superabsorbentu Anatomicky tvarované – vložka sa prispôsobuje presne tvaru tela Systém kontroly zápachu Odour Control™ zamedzuje vzniku zápachu Jednotlivo balené Absorbcia: 480 ml

  7,26 € -1% 7,30 €

 • Abri Soft ECO inkontinenčná podložka 40 x 60 cm 60 ks

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky pre inkontinentných pacientov všetkých stupňov, predovšetkým ako ochrana čalúneného nábytku a postelí. Podložky sú bez záložiek. Ekonomicky výhodná varianta.

  9,85 € -5% 10,39 €

 • Inkontinenční vložky Seni Lady Micro 20ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Inkontinentní vložka Seni Lady Micro má anatomický tvar ideálně přizpůsobitelný tvaru těla, široký lepicí pásek pro jednoduché a pevné připevnění ke spodnímu prádlu a je zárukou diskrétnosti a komfortu, jelikož nešustí. Dávkování Dle předpisu ošetřujícího lékaře nebo dle individuální potřeby. Vložka je určena pro jednorázové použití. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy.

  2,00 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam