Podrobné informácie

Sypaný bylinný čaj pre vašu pohodu a zdravie v zimnom období. Bez chemických prísad a aróm. Nech ste zdraví ako rybičky.

Informácie o produkte

Výrobca: Lékárna.cz
Kód výrobku: 352990
Kód EAN: 352990
Držiteľ rozhodnutia: Lékárna.cz

Originálny vianočný bylinný čaj, ktorý sme pre Vás namiešali priamo v MojaLekáreň.sk 

Bylinná čajová zmes doplní váš pitný režim a podporí odkašliavanie aj rozpúšťanie hlienov. Hodí sa ako pomocný prípravok pri ochorení horných dýchacích ciest. Jeho účinky preto oceníte najmä v zimných mesiacoch.

Odporúčané dávkovanie

  • 1 polievkovú lyžicu zmesi zalejte šálkou vriacej vody a po 15 minútach lúhovania v prikrytej nádobe sceďte.

Čaj sa nesmie variť. Pripravujte tesne pred konzumáciou, podľa chuti doslaďte medom a pite teplý 3x denne. Bez súhlasu lekára užívajte najviac 10 dní. Pri pretrvávaní či zhoršení príznakov po 5 (dospelí) alebo 3 dňoch (deti) vyhľadajte lekára.

Zloženie produktu

Podbeľový kvet a list (15%), Slezový kvet (10%), divozelový kvet (5%), ibištekový kvet, list a koreň (30%), koreň sladkého drievka (25%), anízový plod (5%), tymiánová vňať (10%).

Venujte pozornosť

  • Kontraindikácie 

Neužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravok nesmú užívať tehotné a dojčiace ženy. Nepodávajte deťom do 12 rokov.

  • Interakcie 

Ibištekový koreň obsiahnutý v lieku môže predlžovať vstrebávanie súčasne podaných liekov. Skladovanie - Uchovávajte v suchu, pri teplote do 25 C. Minimálna trvanlivosť do - 11/ 2017

Pripravil - Lékárna CZ, Pardubická 528, Chrudim v spolupráci so spoločnosťou Herbata s.r.o.

Recenzie

Recenzie produktu Vianočný čaj od MojaLekáreň.sk

Diskusia

Diskusia k produktu Vianočný čaj od MojaLekáreň.sk

Pridať nový príspevok do diskusie