Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » H » HERBEX

HERBEX

HERBEX
 • HERBEX Pestrec mariánsky - Sibylum 3 g x 20 vreciek Výživový doplnok

  HERBEX Pestrec mariánsky - Sibylum 3 g x 20 vreciek

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Silybum podporuje zdravie pečene, prispieva k detoxikačnej funkcii pečene a podporuje čistenie tela. Pomáha udržiavať zdravie srdca. Zloženie čaju pestrec mariánsky Návod na prípravu 1 vrecko sa zaleje 0,3 l vriacej vody. Nechá sa vylúhovať 10 minút. Hmotnosť obsahu 60 g - 20 vreciek po 3 g.

  1,53 €

 • HERBEX Alchemilka 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Alchemilka 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Použitia Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať. Účinné látky alchemilka všeobecný

  1,53 €

 • HERBEX Lapacho čaj 20x2 g Výživový doplnok

  HERBEX Lapacho čaj 20x2 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Lapacho je veľmi silný antioxidant. Hlavným účinkom čaju Lapacho je jeho schopnosť prebudiť vlastný obranný systém k aktivite a zvýšiť tak imunitu tela. Bylinný čaj Inkov so širokým spektrom účinkov na oslabený organizmus. Lekár Paulo Martin, poverený výskumom liečiteľstvo Indiánov Latinskej Ameriky, uviedol, že Indiáni z kmeňa Callawaya používajú Lapacho úspešne na liečbu rakoviny. Ľudský organizmus pravdepodobne dokonalejšie vzdoruje vďaka výraznému posilneniu imunity a vylučovanie jedov z tela. Lapacho sa používa aj po chemoterapii. Príprava 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa vylúhovať 8-10 min. a potom sa konzumuje. Odporúčané užívanie Odporúčame užívať 2-3 x denne po dobu min. 14 dní. Čaj sa pije teplý po dúškoch priebežne celý deň, po 6 týždňoch na mesiac prerušiť kúru.  

  1,59 € -12% 1,80 €

 • HERBEX Zelený jačmeň 20x2,5 g

  HERBEX Zelený jačmeň 20x2,5 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Zlepšuje celkové zdravie a vitalitu. Zelený Jačmeň sa žne v období raného rastu vo výške 18- 20 cm, v čase, keď rastlina čerpá z pôdy a vzduchu najviac účinných látok. priaznivo pôsobí na jemnú detoxikáciu organizmu podporuje črevnú peristaltiku a pôsobí proti zápche pomáha v boji proti nadváhe znižuje riziko rakoviny a iných civilizačných chorôb urýchľuje hojenie rán pôsobí proti vnútorným a vonkajším zápalom a infekciám chráni pokožku pred škodlivými druhmi žiarenia znižuje telesné pachy, osviežuje dych znižuje pH vnútorného prostredia, obnovuje acidobázickú rovnováhu má ochranný vplyv na tkanivá, sliznicu a kožu vďaka antioxidačnému pôsobeniu spomaľuje starnutie buniek vylepšuje krvný obraz vďaka vysokému obsahu organického železa je ideálny na prevenciu patologickývh stavov pôsobí priaznivo na hormonálny systém dlhodobo vylepšuje psychiku Je bohatý na vitamíny A, B1,2,3,5,6,8,B12,C,E, a K, obsahuje viac než 20 živých enzýmov, vlákniny, aminokyselín a rastlinných bielkovín. Odporúča sa zalievať 70 až 80 ° C vodou.

  1,53 €

 • HERBEX Čaj urologický s brusnicami 20X3 g Výživový doplnok

  HERBEX Čaj urologický s brusnicami 20X3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Účinné látky Žihľava dvojdomá Vrbovka málokvetá Brusnice Spôsob prípravy 1 vrecko zalejeme 0,5 litrom vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať.  

  1,72 €

 • HERBEX BIO Tea Čaj pre dojčiace matky 20x1,5 g

  HERBEX BIO Tea Čaj pre dojčiace matky 20x1,5 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Má priaznivé a preventívne účinky pre dojčiace matky. Podporuje tvorbu mlieka v období dojčenia. Upravuje a podporuje metabolizmus ako mamičky, tak bábätká. Je vhodný pre každodenné použitie. Dávkovanie Sáčok sa po zaliatí horúcou vodou nechá vylúhovať 10 minút.

  1,64 € -29% 2,30 €

 • HERBEX Čaj na chudnutie 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Čaj na chudnutie 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Výživový doplnok Zloženie čaju medovka lekárska, rumanček pravý, mäta pieporná, šalvia lekárska, žihľava dvojdomá, ľanové semeno. Návod na prípravu 1 vrecko zalejeme 0,5 l vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať.

  1,70 €

 • HERBEX Levanduľa do bielizne 20 g

  HERBEX Levanduľa do bielizne 20 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pôsobí priaznivo na dýchacie cesty. Svojou výraznou vôňou aromatizuje bielizeň. Spôsob použitia Obal otvoríme na označenom mieste podľa potreby a vložíme do bielizne. Vrecko s levanduľou môžeme neskôr úplné vytiahnuť a pretrepať.

  0,88 €

 • HERBEX Vrbovka malokvetá 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Vrbovka malokvetá 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Účinné látky Vrbovka málokvetá Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať.

  1,70 €

 • HERBEX Praslička roľná 50 g Výživový doplnok

  HERBEX Praslička roľná 50 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pomocný pri zápaloch a infekčných ochoreniach obličiek a močových ciest a na vyplavovanie obličkového piesku. Má antibakteriálny účinok. Zvonka sa používa k obkladom a omývanie zle sa hojacich rán. Vychladnutý nálev je možné použiť na výplachy nosa pri krvácaní. Dávkovanie 1 čajová lyžička sa zaleje šálkou vriacej vody (1/4 I), vylúhuje sa v prikrytej nádobe 10-15 min., Scedí sa. Vonkajšie použitie: 2 polievkové lyžice (10 g) na 1 l vody. Nálev pre vniřní i vonkajšie použitie sa pripravuje vždy čerstvý.  

  1,25 € -2% 1,27 €

 • HERBEX Večerný čaj dobrý spánok 3 g x 20 vreciek Výživový doplnok

  HERBEX Večerný čaj dobrý spánok 3 g x 20 vreciek

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Zloženie čaju medovka lekárska, nechtík lekársky, kvet topoľovky. Návod na prípravu 1 vrecko zalejeme 0,5 l vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať. Hmotnosť obsahu 60 g - 20 vreciek po 3 g.  

  1,70 €

 • HERBEX Myší chvost 50 g Výživový doplnok

  HERBEX Myší chvost 50 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Nálev je vhodný jako prostředek při nespecifických žaludečních problémech, nedostatečném nebo porušeném trávení, působí proti křečím, při skleróze při poraněních a otocích, má močopudný účinek, používá se také jako dezinficiens (i vnější použití). Dávkování 1 čajová lžička se přelije šálkem (1/4 l) vařící vody a po 10-15 min. vyluhování v přikryté nádobě se scedí. Pije se 2-3krát denně. Připravuje se vždy čerstvý. Vhodné užívat při nadúvanie, brušných kolikách, kŕčoch, žlčníkových problémoch, tráviacich ťažkostiach. Kontraindikácie: U citlivých osôb možnosť alergických reakcií. Účinné látky millefolii herba Fakty Droga patrí medzi drogy obsahujúce silicu (seskviterpeny). Hlavnou zložkou silice je chamazulén, ktorého obsah kolíše podľa biotopu, ďalej sú prítomné pinén, karyofylen, proazulenové qvajanolidy, seskviterpenické laktóny horkej chuti. Ďalej droga obsahuje polyiny, triesloviny taninového typu, fenolové kyseliny, steroly, dusíkaté látky (stachydrin), kumaríny a veľké množstvo minerálnych látok. Droga sa používa ako aromatické amarum, karminativum, cholagogum, slabé spazmolytikum a antiflogistikum. Nevhodný pre tehotné ženy.  

  1,25 € -2% 1,27 €

 • HERBEX Silybum mariánské sypané 120 g Výživový doplnok

  HERBEX Silybum mariánské sypané 120 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Účinné látky Silybum marianum Príprava 1 polievková lyžica sa zaleje 0,31 vriacej vody. Nechá sa lúhovať 10 minút.

  1,47 €

 • HERBEX Šalvia lekárska 50 g Výživový doplnok

  HERBEX Šalvia lekárska 50 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Nálev je vhodný ako antihydrotikum k potlačeniu nežiaduceho potenia, najmä nočného, pri zápaloch žalúdka a črevného traktu. Zvonka na obklady a ako kloktadlo. V ľudovej medicíne sa šalvia používa na zníženie sekrécie materského mlieka v období laktácie. Účinná látka Šalvia lekárska - list Dávkovanie 1 čajová lyžička sa zaleje šálkou (1/4 l) vriacej vody a po 5-10 min. vylúhovaní v otvorenej nádobe sa scedí. Pije sa ako čaj alebo sa používa na výplachy ústnej dutiny. Príznaky Bolesti zubov, zápaly - ústna dutina, nadúvanie, brušné koliky, kŕče. Kontraindikácie: Nevhodné pre gravidné ženy. Neužívajte dlhodobo.

  1,24 € -2% 1,27 €

 • HERBEX Ženský čaj 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Ženský čaj 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Účinné látky Rebríček obyčajný Materina dúška Alchemilka všeobecný Medovka lekárska L'ubovník bodkovaný Repík lekársky Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať.

  1,70 €

 • HERBEX Čaj urologický 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Čaj urologický 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Účinné látky vrbovka málokvetá praslička roľná materina dúška ľanové semeno žihľava dvojdomá listy brezy medovka lekárska Použitia Pitie čaju po dúškoch a vdychovanie jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať.  

  1,72 €

 • HERBEX Medovka lekárska 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Medovka lekárska 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Účinné látky medovka lekárska Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať.

  1,53 €

 • HERBEX Vrbovka málokvetá 50 g Výživový doplnok

  HERBEX Vrbovka málokvetá 50 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Je uvedené, že droga vykazuje účinky protizápalové a proti tvorbe zápalových výpotkov, má významný protimikróbnu účinok. Tiež bol opísaný prospešný účinok pri terapii nezhubného nádoru prostaty vrátane ochranného pôsobenia. Droga je užívaná aj pri ťažkostiach zažívacieho traktu aj poškodenie sliznice úst. Býva používaný aj pri krvácaní konečníku, či menštruačných problémoch. Vodný extrakt je odporúčaný pre hojenie vonkajších poranení. Dávkovanie Sušená vňať 2 g vo forme nálevu (150 ml vriacej vody zaliať dávku drogy a po 10 minútach scediť) trikrát denne. Účinné látky Vrbovka málokvetá Používa sa vňať a koreň. Vňať sa zbiera ešte pred květnutím (neskoro zberaná vňať vrbovky je nevhodná na použitie). Fakty Vrbovka málokvetá patrí do skupiny bylín, ktoré pôsobia hormonálne. Veľmi pomáha vyrovnávať energiou celého tela a podporuje činnosť vylučovacích orgánov. Je právom považovaná za mužskú bylinu. Vrbovka málokvetá je trvalka drobného vzrastu, kvety sú bledo fialové a máji v júni až septembri. Významné obsahové látky: Flavonoidy v závislosti od druhu s prevahou myricitrín alebo guajaverinu, steroidy najmä b-sitosterol, triesloviny.

  1,61 €

 • HERBEX Čaj čistiaci (ľadnvinový) 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Čaj čistiaci (ľadnvinový) 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať. Účinné látky Petržlen záhradný Žihľava dvojdomá Harmanček pravý Praslička roľná  

  1,70 €

 • HERBEX Žihľava dvojdomá 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Žihľava dvojdomá 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Účinné látky žihľava dvojdomá Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať.

  1,53 €

 • HERBEX Regeneračný čaj 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Regeneračný čaj 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať. Účinné látky Pestrec mariánsky Nechtík lekársky Mäta pieporná Harmanček pravý Čakanka  

  1,70 €

 • HERBEX Repík lekársky 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Repík lekársky 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užívajte Vnútorne: pomocný prostriedok pri ľahkých nešpecifických hnačkových ochoreniach. Zvonku: pri zápaloch ústnej dutiny a miernych zápalových ochoreniach kože. Účinná látka agrimoniae herba Dávkovanie 1 nálevové vrecúško zbavený vrchného papierového obalu sa preleje 1/4 I vriacej vody a nechá sa 15 minút vylúhovať. Príznaky Zápaly ústnej dutiny a kože, hnačkové ochorenia. 

  1,53 €

 • HERBEX Čaj na nervy 20x3 g Výživový doplnok

  HERBEX Čaj na nervy 20x3 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Má upokojujúce účinky pri stresových situáciách spojených s nespavosťou a psychickou labilitou. Použitia Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať. Účinné látky L'ubovník bodkovaný Rebríček obyčajný Medovka lekárska Levanduľa klasnatá Skorocel kopijovitý

  1,70 €

 • HERBEX Nechtík lekársky 30 g Výživový doplnok

  HERBEX Nechtík lekársky 30 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Nechtík lekársky má hojivý účinok. Výluh z nechtíka lekárskeho sa používa pri hojení kožných rán a urýchľuje epitalizaci pri vredoch. Má protizápalový a protimikrobiálny účinok, preto sa odporúča pri streptokokových a stafylokokových infekciách, hnisavých ranách a povrchových vredoch. Dávkovanie 1 kávová lyžica sa zaleje 0,2 l vriacej vody a nechá sa 10 min. lúhovať. Účinné látky Calendula officinalis

  1,33 € -8% 1,45 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam