Úvodná strana Výživa a chudnutie Zdravé potraviny Nápoje Čaje Pečené čaje

Pečené čaje

Pečené čaje poznáme od našich babičiek. Vyrábané sú podľa starých receptúr z kvalitného ovocia. Pečený čaj môžete nielen vypiť, ale aj zjesť. Vyskúšať môžete z rôznych príchutí.

Pečené čaje - detailný popis

Čo je pečený čaj

Pečený čaj je čerstvé ovocie, nakrájané na malé kúsky, upečené v rúre a zaliate špecifickým druhom nálevu. K zakúpeniu je verzia s cukrom alebo pečený čaj bez cukru. Výnimočná je nielen príprava pečeného ovocného čaju, ale aj jeho konzumácia. Na dne pohára vám ostanú kúsky ovocia, ktoré nápoju dodajú perfektnú chuť.

Kde môžete kúpiť pečené čaje

Tento druh čajov nájdete v mnohých obchodoch. Prečo ale obchádzať predajne a zisťovať aké druhy sú dostupné, ako sa líšia cenovo, či na niektorý typ nie je zľava alebo dokonca riešiť predajnú dobu obchodu, keď je tu MojaLekáreň.sk, eshop, ktorý ponúka celkovo 35 000 produktov?

Vyberte si príchuť akú máte radi, tovar si objednajte v ktorúkoľvek dennú dobu a nechajte si ho doručiť rovno k Vám domov. Ak chcete ušetriť na poštovnom, môžete si zvoliť osobný odber, ktorý možno uskutočniť v mestách Bratislava, Košice, Martin, Žilina, Trnava, Zvolen, a na ďalších 90-tich miestach odberu.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika