Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Potraviny » Nápoje pri diéte a chudnutí » Čaje » Biele čaje

Biele čaje

Špecifické vlastnosti bieleho čaju začínajú už pri jeho výrobe. Jedná sa o spracovanie ešte nerozvinutých lístkov čajovníka, zbieraných len pár dní v roku. Po zbere sa lístky nijak nefragmentujú, nenechávajú sa oxidovať, len sa usušia na slnku. Preto si čaj zachováva tak jemnú  a lahodnú chuť.

 • BIOGENA Majestic čaj Biely čaj + Granátové jablko 20x1,5 g

  Skladom zajtra

  Jemná ovocná vôňa bieleho Čaje, doplnená o ľahkú chuť granátového jablka.

  2,79 €

  2,79
 • Zimné prekvapenie bio pyramída 30g (12 ks pyramíd)

  Skladom zajtra

  Zimné prekvapenie bio 30g pyramída zimné prekvapenie. Keď k nám opäť zavíta chlad a čoskoro sa začne stmievať, prichádza čas na lahodný čaj, ktorý si vychutnáme v kruhu svojej rodiny a priateľov.

  4,09 €

  4,09
 • TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES 20X1,25G

  Skladom zajtra

  TEEKANNE White tea Red Berries ns20x1, 25G Biely čaj aromatizovaný s príchuťou brusníc a malín Biely čaj, teda aj White Tea TEEKANNE, má svoj pôvod v Číne, kde sa pestoval už pred 1200 rokmi. V tej dobe bol tak vzácny, že ho smeli piť iba cisárovi. Dnes, aj vďaka firme TEEKANNE, si tento nápoj môže vychutnať každý milovník kvalitného čaju. Niekedy je označovaný ako "šampanské" medzi čajmi.

  2,50 € 2,19 € -12 %

  2,19
 • TEEKANNE WHITE TEA CITRUS SAC 20

  Skladom zajtra

  Biely čaj aromatizovaný. Biely čaj rastie v provincii v južnej Číne. Jemná chuť bieleho čaju, tejto čajové špeciality, je doplnená o osviežujúcu a lahodnú chuť citrónu a manga.

  2,09 €

  2,09
 • TEEKANNE WST WHITE TEA biely čaj (inov.2018) 20x1,25 g (25 g)

  Skladom zajtra

  TEEKANNE Biely čaj, World Special Teas Viac na adcc.

  2,37 € 2,19 € -8 %

  2,19
 • English Tea Shop Bio Biely Čaj 20 s.

  Skladom zajtra

  Nový rad English Tea Shop vám ponúka obdivuhodný výber neopakovateľných gourmet čajov. Vyskúšajte umenie čaju tak, ako nikdy predtým.

  2,49 €

  2,49
 • ENGLISH TEA SHOP biely čaj s lychee a kakaom 20 sáčkov

  Skladom zajtra

  Rad ENGLISH TEA SHOP vám ponúka obdivuhodný výber neopakovateľných gourmet čajov. Vyskúšajte umenie čaju tak, ako nikdy predtým.

  2,29 €

  2,29
 • Oxalis Jahoda - aloe 30 g

  Skladom zajtra

  Jahoda - aloe 30 g Zloženie: pravý biely čaj Shou Mei, jablká, jahody (min.3%), aróma, nechtík, aróma aloe (min.1,8%). Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

  1,49 €

  1,49
 • Vianočný čaj od Lékárny.cz

  Naskladníme do 3 dní

  Sypaný bylinný čaj lahodnej chuti pre vašu pohodu a zdravie v zimnom období. Bez chemických prísad a aróm.

  2,19 €

  2,19

Biele čaje - detailný popis

Biely čaj získal svoje pomenovanie podľa jemných bielych chĺpkov, ktoré sa vyskytujú na listoch čajovníka pri jeho zbieraní.

Ponuka čajov na Mojalekaren.sk – rýchly prehľad

V našej ponuke nájdete biele čaje všetky v jednej kategórií Biele čaje, avšak, odlišujeme ich podľa dvoch kritérií. Nachádzajú sa tu:

 • porciované - porciované čaje sú obľúbené pre ich komfort pri príprave. Vyskúšajte napríklad TEEKANNE WHITE TEA CITRUS, charakteristický chuťou manga a citrónu
 • ochutené – biele čaje s príchuťou dodávajú tomuto vzácnemu nápoju ešte výnimočnejšiu arómu. Už ste ochutnali TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES? 

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam