Obľúbené položky

Úvodná strana » Výživa a chudnutie » Nápoje » Čaje » Biele čaje

Biele čaje

Špecifické vlastnosti bieleho čaju začínajú už pri jeho výrobe. Jedná sa o spracovanie ešte nerozvinutých lístkov čajovníka, zbieraných len pár dní v roku. Po zbere sa lístky nijak nefragmentujú, nenechávajú sa oxidovať, len sa usušia na slnku. Preto si čaj zachováva tak jemnú  a lahodnú chuť.

Biely čaj získal svoje pomenovanie podľa jemných bielych chĺpkov, ktoré sa vyskytujú na listoch čajovníka pri jeho zbieraní.

Ponuka čajov na Mojalekaren.sk – rýchly prehľad

V našej ponuke nájdete biele čaje všetky v jednej kategórií Biele čaje, avšak, odlišujeme ich podľa dvoch kritérií. Nachádzajú sa tu:

 • porciované - porciované čaje sú obľúbené pre ich komfort pri príprave. Vyskúšajte napríklad TEEKANNE WHITE TEA CITRUS, charakteristický chuťou manga a citrónu
 • ochutené – biele čaje s príchuťou dodávajú tomuto vzácnemu nápoju ešte výnimočnejšiu arómu. Už ste ochutnali TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES? 
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Počet ks

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • BIOGENA Majestic čaj Biely čaj + Granátové jablko 20x1,5 g

  skladom do 24 hodín

  Granátové jablko obsahuje bohatý zdroj vitamínov a minerálov. Čaj príjemne osvieži a dodá telu potrebné látky. Príprava Vrecko vložte do šálky a zalejte 250 ml vriacej vody, nechajte vylúhovať cca 8-10 minút. Hotový nápoj môžete dochutiť cukrom alebo medom.

  2,51 € -13% 2,90 €

 • TEEKANNE WST WHITE TEA 20X1,25G

  TEEKANNE WST WHITE TEA 20X1,25G

  Akcia

  2 dni

  Popis tovaru TEEKANNE WST WHITE TEA 20X1,25G Biely čaj je pomenovaný podľa strieborno-bieleho páperia na čajových pukoch. Len dokonalé, neotvorené lístky sa používajú na výrobu tejto čajové špeciality a majú lahodnú chuť. Príchuť brusníc a malín dodávajú tomuto nápoju lahodnú ovocnú príchuť. Aby bola zachovaná kvalita čaju, zbiera sa väčšinou ručne.Po usušení sa lístky nepraží ani neoxidujú a vďaka tomu si uchovávajú jemné zloženie a jedinečnú chuť. Hotový biely čaj má antioxidačné a antibakteriálne účinky - pôsobí, prispieva k ochrane proti slnečnému žiareniu av jesennom a jarnom období chráni ľudský organizmus proti chrípke a ďalším infekčným ochorením. Vzhľadom k obsiahnutému fluóru chráni aj naše zuby, znižuje telesnú teplotu a podporuje činnosť obličiek

  1,72 € -27% 2,37 €

 • TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES 20X1,25G

  TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES 20X1,25G

  Akcia

  2 dni

  Popis výrobku TEEKANNE White tea Red Berries ns20 x1, 25G Biely čaj je pomenovaný podľa strieborno-bieleho páperia na čajových pukoch. Len dokonalé, neotvorené lístky sa používajú na výrobu tejto čajové špeciality a majú lahodnú chuť. Príchuť brusníc a malín dodávajú tomuto nápoju lahodnú ovocnú príchuť. Aby bola zachovaná kvalita čaju, zbiera sa väčšinou ručne.Po usušení sa lístky nepraží ani neoxidujú a vďaka tomu si uchovávajú jemné zloženie a jedinečnú chuť. Hotový biely čaj má antioxidačné a antibakteriálne účinky - pôsobí, prispieva k ochrane proti slnečnému žiareniu av jesennom a jarnom období chráni ľudský organizmus proti chrípke a ďalším infekčným ochorením. Vzhľadom k obsiahnutému fluóru chráni aj naše zuby, znižuje telesnú teplotu a podporuje činnosť obličiek.

  1,72 € -31% 2,50 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam