Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Biele čaje 

V čom je biely čaj výnimočný?

Špecifické vlastnosti bieleho čaju začínajú už pri jeho výrobe. Jedná sa o spracovanie ešte nerozvinutých lístkov čajovníka, zbieraných len pár dní v roku. Po zbere sa lístky nijak nefragmentujú, nenechávajú sa oxidovať, len sa usušia na slnku. Preto si čaj zachováva tak jemnú  a lahodnú chuť.

Biely čaj získal svoje pomenovanie podľa jemných bielych chĺpkov, ktoré sa vyskytujú na listoch čajovníka pri jeho zbieraní.

Ponuka čajov na Mojalekaren.sk – rýchly prehľad

V našej ponuke nájdete biele čaje všetky v jednej kategórií Biele čaje, avšak, odlišujeme ich podľa dvoch kritérií. Nachádzajú sa tu:

  • porciované - porciované čaje sú obľúbené pre ich komfort pri príprave. Vyskúšajte napríklad TEEKANNE WHITE TEA CITRUS, charakteristický chuťou manga a citrónu
  • ochutené – biele čaje s príchuťou dodávajú tomuto vzácnemu nápoju ešte výnimočnejšiu arómu. Už ste ochutnali TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES?

 

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
Katalógový výpis | Zoznam
Značky:TEEKANNE
akce

TEEKANNE WHITE TEA CITRUS SAC 20

TEEKANNE WHITE TEA CITRUS SAC 20
Kód:156116

Naša cena:  1,75 €
Bežná cena:  2,10 €
Ušetríte:  17 %

Biely čaj aromatizovaný. Biely čaj rastie v provincii v južnej Číne. Jemná chuť bieleho čaju, tejto čajové špeciality, je doplnená o osviežujúcu a lahodnú chuť citrónu a manga.
Dostupnosť: dodávame do 2 dní
akce

TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES 20X1,25G

TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES 20X1,25G
Kód:219268

Naša cena:  1,75 €
Bežná cena:  2,50 €
Ušetríte:  30 %

TEEKANNE White tea Red Berries ns20x1, 25G Biely čaj aromatizovaný s príchuťou brusníc a malín Biely čaj, teda aj White Tea TEEKANNE, má svoj pôvod v Číne, kde sa pestoval už pred 1200 rokmi. V tej dobe bol tak vzácny, že ho smeli piť iba cisárovi. Dnes, aj vďaka firme TEEKANNE, si tento nápoj môže vychutnať každý milovník kvalitného čaju. Niekedy je označovaný ako "šampanské" medzi čajmi.
Dostupnosť: Skladom do 24 hodín