Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Nápoje pri diéte a chudnutí » Čaje » Biele čaje

Biele čaje

Špecifické vlastnosti bieleho čaju začínajú už pri jeho výrobe. Jedná sa o spracovanie ešte nerozvinutých lístkov čajovníka, zbieraných len pár dní v roku. Po zbere sa lístky nijak nefragmentujú, nenechávajú sa oxidovať, len sa usušia na slnku. Preto si čaj zachováva tak jemnú  a lahodnú chuť.

 • TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES 20X1,25G

  TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES 20X1,25G

  Akcia

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  TEEKANNE White tea Red Berries ns20x1, 25G Biely čaj aromatizovaný s príchuťou brusníc a malín Biely čaj, teda aj White Tea TEEKANNE, má svoj pôvod v Číne, kde sa pestoval už pred 1200 rokmi. V tej dobe bol tak vzácny, že ho smeli piť iba cisárovi. Dnes, aj vďaka firme TEEKANNE, si tento nápoj môže vychutnať každý milovník kvalitného čaju. Niekedy je označovaný ako "šampanské" medzi čajmi.

  2,50 € 1,79 € -28 %

  1,79
 • BIOGENA Majestic čaj Biely čaj + Granátové jablko 20x1,5 g

  Skladom

  Jemná ovocná vôňa bieleho Čaje, doplnená o ľahkú chuť granátového jablka.

  2,99 €

  2,99
 • TEEKANNE WST WHITE TEA biely čaj (inov.2018) 20x1,25 g (25 g)

  TEEKANNE WST WHITE TEA biely čaj (inov.2018) 20x1,25 g (25 g)

  Akcia

  Skladom

  TEEKANNE Biely čaj, World Special Teas Viac na adcc.

  2,37 € 1,89 € -20 %

  1,89
 • ENGLISH TEA SHOP biely čaj s lychee a kakaom 20 sáčkov

  Skladom

  Rad ENGLISH TEA SHOP vám ponúka obdivuhodný výber neopakovateľných gourmet čajov. Vyskúšajte umenie čaju tak, ako nikdy predtým.

  2,39 €

  2,39
 • TEEKANNE WHITE TEA CITRUS SAC 20

  TEEKANNE WHITE TEA CITRUS SAC 20

  Akcia

  Skladom

  Biely čaj aromatizovaný. Biely čaj rastie v provincii v južnej Číne. Jemná chuť bieleho čaju, tejto čajové špeciality, je doplnená o osviežujúcu a lahodnú chuť citrónu a manga.

  2,10 € 1,69 € -20 %

  1,69
 • Zimné prekvapenie bio pyramída 30g (12 ks pyramíd)

  Skladom zajtra

  Zimné prekvapenie bio 30g pyramída zimné prekvapenie. Keď k nám opäť zavíta chlad a čoskoro sa začne stmievať, prichádza čas na lahodný čaj, ktorý si vychutnáme v kruhu svojej rodiny a priateľov.

  4,59 €

  4,59
 • English Tea Shop Bio Biely Čaj 20 s.

  Skladom zajtra

  Nový rad English Tea Shop vám ponúka obdivuhodný výber neopakovateľných gourmet čajov. Vyskúšajte umenie čaju tak, ako nikdy predtým.

  2,49 €

  2,49
 • Oxalis Jahoda - aloe 30 g

  Skladom zajtra

  Jahoda - aloe 30 g Zloženie: pravý biely čaj Shou Mei, jablká, jahody (min.3%), aróma, nechtík, aróma aloe (min.1,8%). Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

  1,49 €

  1,49

Biele čaje - detailný popis

Biely čaj získal svoje pomenovanie podľa jemných bielych chĺpkov, ktoré sa vyskytujú na listoch čajovníka pri jeho zbieraní.

Ponuka čajov na Mojalekaren.sk – rýchly prehľad

V našej ponuke nájdete biele čaje všetky v jednej kategórií Biele čaje, avšak, odlišujeme ich podľa dvoch kritérií. Nachádzajú sa tu:

 • porciované - porciované čaje sú obľúbené pre ich komfort pri príprave. Vyskúšajte napríklad TEEKANNE WHITE TEA CITRUS, charakteristický chuťou manga a citrónu
 • ochutené – biele čaje s príchuťou dodávajú tomuto vzácnemu nápoju ešte výnimočnejšiu arómu. Už ste ochutnali TEEKANNE WST WHITE TEA RED BERNES? 

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam