Podrobné informácie

Tekutý doplnok stravy s bylinnými extraktmi a éterickými olejmi, s medom a sladovým výťažkom.

Informácie o produkte

Výrobca: SALUS HAUS
Značka: SALUS
Kód výrobku: 232452
Kód EAN: 4004148047039
Držiteľ rozhodnutia: SALUS HAUS

Alpenkraft je rastlinný sirup obsahujúce výťažky a esencie z mnohých prospešných bylín pôsobiacich blahodárne na náš organizmus, obsahuje tiež Čistý med a sladový extrakt. Vďaka špeciálne vybraným bylinám a ďalším zložkám je Alpenkraft obzvlášť prospešný ľuďom, ktorí sú v kontakte s nečistotami ako je cigaretový dym, prach a priemyselné výpary.

Zloženie
Vodné extrakty a esencie (33,4%) z: Nati tymianu (Thymus vulgaris), kvetu harmančeka (Matricaria recutita), kvetu lipy (Tilia cordata), plodu anízu (Pimpinella anisum), plodu rasce (Carum carvi), plodu feniklu (Foeniculum vulgare), šišiek chmeľu (Mumulus lupulus), vňati truskavce (Polygonum aviculare). Sacharóza, med, sladový výťažok, etanol (<1,2% vol), extrakt z borovice kosodrevine (Pinus mugo), extrakt z koreňa lékoňce (Glycyrrhiza glabra), zahusťovadlo (alginát sodný). Éterické oleje: olej z borovice kosodrevine (Pinus mugo), olej z citróna (Citrus limon), olej z badiánu (lllicum verum), olej z feniklu (Foeniculum vulgare), olej z eukalyptu (Eucalyptus globulus), olej z mäty (Mentha piperita ).

Dávkovanie
Dávkovanie pre deti od 6 rokov a dospelých: 10 ml 3 - 5x denne.

Balenie

Neobsahuje konzervanty, farbivá ani laktózu. Vďaka svojej prirodzene dobrej chuti je obľúbený ako u detí, tak u dospelých.

Recenzie

Recenzie produktu SALUS Alpenkraft sirup s bylinou 250 ml

Diskusia

Diskusia k produktu SALUS Alpenkraft sirup s bylinou 250 ml

Pridať nový príspevok do diskusie