Podrobné informácie

Doprajte svojmu telu očistu od patogénnych látok, ktoré sa vo vašom tele usadzovali celé roky. Kefa na vaše črevá, to je koreň yucca.

Informácie o produkte

Výrobca: Gloobe corp. s.r.o.
Značka: NATURALIS
Kód výrobku: 362738
Kód EAN: 8594182800173
Držiteľ rozhodnutia: Gloobe corp. s.r.o.

Koreň yucca obsahuje veľké množstvo saponínov (60% - čím sa radí medzi absolútnu špičku na trhu), ktoré pre naše telo slúžia ako akási kefa či prostriedok na umývanie. Vďaka tomu z tela odstraňuje patogénne látky, ktoré sa v tele usadzovali celé roky.

Pestovateľ Yucca Root Naturalis pracuje iba s prvotriednymi surovinami, ktorých prirodzené a šetrné spracovanie zaručuje výsledný produkt bohatý na nutričné látky v prakticky nezmenenom množstve.

Výroba

Saponíny sú unikátne látky, ktoré (podobne ako prostriedky na umývanie) majú veľmi silné umývacie a čistiace vlastnosti. Yucca patrí medzi rastliny, ktoré obsahujú veľké množstvo saponínov. Na trhu se nachádza yucca rôznych kvalít. Obsahujú spravidla od 10% do 60% saponínu. Yucca s hodnotou saponínu 60% patrí medzi najkvalitnejšie a nejúčinnejšie.

Konzumácia

Dospelí konzumujú 1 až 2 zarovnané čajové lyžičky (1,5g - 3g) 1-2x denne. Deti od 3 rokov - 1 zarovnaná čajová lyžička (1,5g) 1x denne.

Koreň rastliny yucca je vhodné konzumovať rozmiešaný v mlieku, jogurte či tvarohe. Je možné pridať do cereálií, ovsených, krupicových či ryžových kaší. Výborne sa hodí na prípravu koktejlov, smoothie, ale tiež zmrzliny a dezertov.

Recenzie

Recenzie produktu NATURALIS Yucca Root BIO 100 g

Diskusia

Diskusia k produktu NATURALIS Yucca Root BIO 100 g

Pridať nový príspevok do diskusie