Obľúbené položky

Úvodná strana » Výživa a chudnutie » Športová výživa » Vitamíny a minerály » Minerály

Minerály

Minerály a stopové prvky sú pre naše telo nenahraditeľné. Aj napriek tomu, že organizmus potrebuje denne pomerne malé množstvo minerálov, sú pre telo nevyhnutné.

Ľudský organizmus si ich nedokáže sám vytvárať, teda je potrebné mu ich dodávať potravou alebo doplnkami stravy. Všetky minerálne látky a stopové prvky sa nachádzajú v potravinách, cez ne je možné ich telu dodávať.

Minerály v tele sa podieľajú na množstve biochemických procesov, podieľajú sa na výstavbe telesných tkanív, majú významnú úlohu pri metabolizme celého organizmu.

Medzi najdôležitejšie minerály ľudského tela patria: sodík, vápnik, horčík, draslík, fosfor, chlór.

Najdôležitejšie stopové prvky tela sú: železo, zinok, síra, jód, chróm, selén, meď, mangán a ďalšie.

Nedostatok minerálov, teda deficit minerálnych látok, môže viesť aj k poškodeniu organizmu. Na druhej strane môže byť škodlivý aj ich nadmerný prísun, kedy sa niektoré minerálne látky môžu pre telo stať toxickými.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • SANOFI Magne B6 FORTE 50 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Magne B6 FORTE je v výživový doplnok, ktorý obsahuje Horčík 100 mg a Vitamín B6 2 mg. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbuenergie  správnemu fungovaniu nervového systému k správnej funkcii psychiky Odporúčané dávkovanie Prípravok je určený pre dospelých. Výživový doplnok sa odporúča užívať v množstve 1 tableta 2x denne (maximálna denná dávka). Upozornenie a varovanie Uchovávajte v suchu a chlade v pôvodnom obale. Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú významné. Na dosiahnutie uvedeného priaznivého účinku je potrebné množstvo podľa uvedeného dávkovania. Nadmerná konzumácia môže ohroziť zdravie. Balenie obsahuje 50 tabliet.

  7,43 € -8% 8,10 €

 • TEREZIA Hliva ustricovitá 150+30 kapsúl ZADARMO Výživový doplnok

  TEREZIA Hliva ustricovitá 150+30 kapsúl ZADARMO

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  HLIVA USTRICOVITÁ (Pleurotus ostreatus) je drevokazná huba. Ako nezelený organizmus, čo sme aj my, ľudia, prijíma zo zelených organizmov, teda stromov, veľa látok, ktoré sú pre jej život dôležité a ktorými nepohrdneme ani my, ľudia. Navyše, hliva obsahuje látky v takom množstve a pomere, ktorý ľudskému organizmu maximálne vyhovuje. Hliva si berie živiny zo stromov a človek si ich môže vziať z hlivy. Hliva obsahuje betaglukány a celý rad vitamínov B, D, C, K, proteínov, sterolov, niektoré mastné kyseliny a stopové prvky chrómu, medi, železa, jódu, sodíka, selénu a zinku. Zloženie 1 želatínová kapsula obsahuje 250 mg 100% čistého prášku sušenej HLIVY USTRICOVITEJ bez prímesí. Jedna kapsula obsahuje 118,2 mg β-glukánu ±3,75 mg Dávkovanie 1 kapsula 2x denne. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Balenie 150 + 30 tabliet

  20,32 € -7% 21,74 €

 • NATURPRODUKT Additiva multivitamín + minerál orange 20 šumivých tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Popis: Obsahujú 10 vitamínov a 5 základných minerálov na prípravu vynikajúceho ovocného nápoja. Neobsahujú vitamín A, ale obsahujú vitamín B12. Vhodné i pre tehotné ženy, dojčiace matky a pre diabetikov. Zloženie: Okysľujúca látka: kyselina citrónová (E 330), šumivá látka: hydrogénuhličitan sodný (E 500), hydrogénfosforečnan draselný, kyseliny, zásady a soli: uhličitan vápenatý (E 170), vitamín C, kyseliny, zásady a soli: uhličitan horečnatý (E 504), hydrogénuhličitan draselný (E 501), farbivo: prášok z červenej repy (E 162), nikotínamid, pomarančová aróma, vitamín E, náhradné sladidlo: dihydrát sodnej soli sacharínu (E 954), kyselina pantoténová, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, kyselina listová, biotín vitamín B12. Odporúčané dávkovanie Deti od 3 rokov a dospelí: rozpustiť 1 tabletu denne v pohári vody a vypiť.

  5,01 € -5% 5,26 €

 • SANOFI Magne B6 Relax 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Výživový doplnok s extraktom z medovky a chmeľu, s horčíkom a vitamínom B6. Chmeľ a medovka prispievajú k zmierneniu psychického stresu a k normálnemu zaspávaniu. Účinky prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, napomáha pri zaspávaní, podporuje kvalitný spánok, k normálnej psychickej a nervovej činnosti. Zloženie V jednej kapsule je obsiahnuté: Horčík 50 mg, vitamín B6 0,7 mg, extrakt z šišiek chmeľu 45 mg a extrakt z medovky lekárskej 40 mg. Dávkovanie Užívajte 2 tobolky denne (večer). Magne B6 Relax je určený dospelým od 18 rokov veku. Balení obsahuje 30 kapsúl.  

  5,95 € -2% 6,07 €

 • NATURPRODUKT Additiva multivitamín orange 20 šumivých tabliet Výživový doplnok

  NATURPRODUKT Additiva multivitamín orange 20 šumivých tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Popis: Prípravok je polyvitamínovou zmesou 10 navzájom sa doplňujúcich vitamínov. Prípravok je vhodný na doplnenie zásob vitamínov po ťažších ochoreniach, ale aj pri zvýšených nárokoch na spotrebu vitamínov (u športovcov, mládeže, v tehotenstve, v období dojčenia, u fajčiarov, atď). Vhodné pre diabetikov. Zloženie: Okysľujúca látka: kyselina citrónová (E 330), šumivá látka: hydrogénuhličitan sodný (E 500), náhradné sladidlo: sorbitol (E 420), vitamín C, kukuričný škrob, farbivo: prášok z červenej repy (E 162), pomarančová aróma,nikotínamid, vitamín E, kyselina pantoténová, náhradné sladidlá: cyklamát sodný (E 952), dihydrát sodnej soli sacharínu (E 954), , vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, kyselina listová, biotín, vitamín B12. Odporúčané dávkovanie: Deti od 3 rokov a dospelí: rozpustiť 1 tabletu denne v pohári vody a vypiť.

  4,21 € -13% 4,86 €

 • NATURPRODUKT Additiva multivitamín + minerál mango 20 šumivých tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Popis: Obsahujú 10 vitamínov a 5 základných minerálov na prípravu vynikajúceho ovocného nápoja. Neobsahujú vitamín A, ale obsahujú vitamín B12. Vhodné i pre tehotné ženy, dojčiace matky a pre diabetikov. Zloženie: Okysľujúca látka: kyselina citrónová (E 330), šumivá látka: hydrogénuhličitan sodný (E 500), hydrogénfosforečnan draselný, kyseliny, zásady a soli: uhličitan vápenatý (E 170), vitamín C, kyseliny, zásady a soli: uhličitan horečnatý (E 504), hydrogénuhličitan draselný (E 501), aróma (mangová, pomarančová, grapefruitová), maltodextrín, náhradné sladidlo: dihydrát sodnej soli sacharínu (E 954),nikotínamid, farbivo: prášok z červenej repy (E 162), vitamín E, kyselina pantoténová, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, kyselina listová, biotín vitamín B12. Odporúčané dávkovanie Deti od 3 rokov a dospelí: rozpustiť 1 tabletu denne v pohári vody a vypiť.

  5,01 €

 • SUPRADYN COQ10 Energy 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Lidské tělo potřebuje k udržení fyzické i psychické kondice energii. Doplněk stravy Supradyn CoQ10 energy představuje vyvážený zdroj vitaminů, minerálů a stopových prvků s koenzymem Q10. Důvody proč Supradyn užívat Pro Vaši aktivitu je velmi důležité udržovat v organismu optimální hladinu vitaminů a minerálů, které pomáhají vyrábět potřebnou energii. Supradyn CoQ10 energy obsahuje kromě klasických vitaminů, minerálních látek a stopových prvků speciálně dávkovaný komplex vitaminů skupiny B, vitamin C a hořčík. Hlavní účinky aktivních složek k normální funkci imunitního systému přispívá vitamín A, B 12, C, zinek a Kyselina listová ke snížení míry únavy a vyčerpání napomůže vitamín B3 (niacin), B5 (kyselina pantothenová), B6, kyselina listová, hořčík, železo k normálnímu energetickému metabolismu přispěje vápník, měď, železo, hořčík, vitamín C, biotin, vitamín B5, B6, B2 a thiamin k ochraně buněk před oxidativním stresem je vhodný riboflavin, Vitamin C, E, měď, selen a zinek Komplexní složení tablety Vitamin A 0,8g, Vitamin B1 1,4 g, Vitamin B2 1,6 g, Niacin 18 g, , Kyselina pantotenová 6 g, Vitamin B6 2 g, Biotin 0,03 g, Kyselina listová 0,2 g, Vitamin B12 0,001 g, Vitamin C 60 g, Vitamin D 0,004 g, Vitamin E 10 g, Vitamin K 0,025g, Hořčík 80g, Vápník 120 g, Chrom 0,025 g, Jód 0,075 g, Měď 0,9g, Mangan 1,8g, Molybden 0,045g, Selen 0,05 g, Zinek 8g, Železo 14g, Koenzym Q10 3g. Doporučené dávkování Jedna tableta denně po celý rok. Tabletu Supradyn CoQ10 energy je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. Doporučujeme užívat Supradyn CoQ10 energy během jídla, aby mohlo dojít k lepšímu vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích.

  15,18 €

 • MARTIN LYSAK Klb 3000 + 62 tabliet Výživový doplnok

  MARTIN LYSAK Klb 3000 + 62 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  MSM (methylsulfonymethan) Glukosamin sulfát Chondroitin sulfát Olej z brutnáku lékařského Doba užívání: Dávkování: 1-2 tablety denně po dobu 2 měsíců, potom vysadit a opakovat 2 - 3x ročně Kontraindikace: přecitlivělost na jednotlivé složky, těhotenství, děti do 3 let, opatrnost je třeba u kojících žen

  12,48 € -35% 19,10 €

 • Chlorella extra Bio 1200 tabliet Výživový doplnok

  Chlorella extra Bio 1200 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Chlorella obsahuje vitamíny, minerály, bielkoviny, enzýmy, antioxidanty a chlorofyl. Chlorella je zelená sladkovodná riasa, ktorá obsahuje 60% bielkoviny (sójové bôby majú iba 30%), 20% sacharidov a 10% tukov. Taktiež obsahuje 20 rôznych vitamínov, minerálov a je najlepším zdrojom chlorofylu. Chlorellaje cenená ako potravina i ako potravinový doplnok. Bielkoviny chlorelly obsahujú 19 aminokyselín, vrátane všetkých esenciálnych. Tieto bielkoviny sú porovnateľné s živočíšnymi bielkovinami. Chlorella je obzvlášť bohatá na lyzín, čo je aminokyselina, ktorá chýba v strave bohatej na pšenicu. Pre svoj bohatý obsah bielkovín by mala chlorella byť potravinovým doplnkom všetkých vegetariánov. Vysoký obsah zeleného farbiva - chlorofylu - prispieva na detoxikáciu čriev a spoločne s vlákninou bunkových stien na črevnú peristaltiku. Má v sebe vysoký obsah vitamínu B12, ktorý často chýba striktným vegetariánom. Z minerálov sú v tejto riase bohato zastúpené predovšetkým vápnik, horčík, železo, zinok a jód. Jedna tableta obsahuje 250mg Chlorella vulgaris. Užívajte 4 tablety 3x denne sjídlem a zapiť dostatočným množstvom vody.

  20,54 € -40% 34,50 €

 • HEALTH LINK Bio Spirulina 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Železo a vitamín B12, ktoré sú v Spiruline obsiahnuté podporujú tvorbu červených krviniek, normálne funkcie imunitného systému a energetického metabolizmu a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Vitamín B12 tiež prispieva k správnej činnosti nervovej sústavy. Vitamín B2 pôsobí priaznivo na zrak, pokožku a sliznice a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zloženie 100 % sinice Spirulina (Arthrospira platensis) v bio kvalite. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a farbivá. Dávkovanie 2x denne 2 – 5 tabliet (najviac 10 tbl. denne) 15 minút pred jedlom zapiť pohárom vody. Informácie sú platné v prípade užívania 10 tabliet denne (5 g). Balenie 100 tabliet

  5,29 €

 • NATURE'S Bounty Vápník-hořčík-zinek+vitamin D tbl.100+20 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Vápník - Hořčík - Zinek + vitamín D Vápník, hořčík a zinek jsou nepostradatelné pro zdravý stav kostí a zubů. Vápník podporuje normální funkci trávících enzymů. Zinek příznivě působí na zdraví reprodukčních orgánů. Tento přípravek je navíc obohacen o vitamín D, který je nezbytný pro usazování vápníku v kostech. Vitamin D je podstatný pro strukturu a zdraví kostí. Navíc je důležitý pro imunitní systém a je potřebný pro správnou funkci svalů. Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Tento produkt je vhodný pro diabetiky. Neobsahuje lepek, je vhodný pro osoby s bezlepkovou dietou. Složení: Vápník 333,33 mg Hořčík 133,33 mg Zinek 8,33 mg Vitamin D (200 I.U.) 5 mcg Dávkování: 1–2 tablety 1x denně během jídla, zapít tekutinou.

  11,20 €

 • DR. POPOV Mumio 30 tablet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Výživový doplnok  Mumio sa užíva po dobu jedného mesiaca pri nadmernom psychickom i fyzickom vypätí.  Dávkovanie  Jednu tabletu denne užívať po jedle po dobu jedného mesiaca.  Zloženie  Prečistené mumio 100% 

  6,78 €

 • IMBER Samaritan s citrónovou príchuťou 8 x 5 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Nápoj je podľa špeciálnej receptúry namiešaný z vybraných minerálnych solí. Odporúčané dávkovanie: Obsah jedného vrecka nasypte do minimálne 2 dcl chladnej vody. Neodporúčajú sa viac ako tri poháre Samaritána denne.

  1,37 €

 • VIRDE Extra Vitality 90 tabliet Výživový doplnok

  VIRDE Extra Vitality 90 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Táto jedinečná kombinácia vitamínov, minerálov a stopových prvkov slúži na doplnenie chýbajúcich živín a ďalších aktívnych látok do organizmu. Vitamín C, zinok, meď a železo pomáhajú udržiavať normálnu funkciu imunitného systému. Všetky zložky pochádzajú z prírodných hypoalergénnych alebo minerálnych zdrojov. Zloženie mikrokrystalická celulóza (plnidlo) vápník - 162 mg (tj. 20% DDD*) fosfor - 125 mg (18% DDD) vitamin C - 120 mg (150% DDD) horčík - 100 mg (27% DDD) karboxymethylcelulóza (plnidlo) škrob (plnidlo) stearan horečnatý (protispekavá látka) niacin - 16 mg (100% DDD) železo - 14 mg (100% DDD) vitamin E - 12 mg (100% DDD) zinok - 10 mg (100% DDD) třapatka nachová extrakt - 10 mg réva vinná extrakt zo semien - 10 mg kyselina pantothenová - 6 mg (100% DDD) mangan - 2 mg (100 % DDD) vitamin B6 - 1,4 mg (100% DDD) vitamin B2 - 1,4 mg (100% DDD) vitamin B1 - 1,1 mg (100% DDD) meď - 1 mg (100% DDD) vitamin A - 800 µg (100% DDD) kyselina listová - 200 µg (100% DDD) beta-karoten - 200 µg lutein - 125 µg jód - 100 µg (167% DDD) molybden - 60 µg (100% DDD) selen - 55 µg (100% DDD) biotin - 50 µg (100% DDD) chrom - 40 µg (100% DDD) vitamin K - 30 µg (40% DDD) vitamin D3 - 5 µg (100% DDD) vitamin B12 - 2,5 µg (100% DDD) Potahová zmes: hydroxypropylmethylcelulóza, talek, oxid titaničitý, oxidy železa (barviva). *ODD = odporúčaná denná dávka Dávkovanie 1 tableta za deň, najlepšie spolu s jedlom Balenie 90 tabliet

  7,58 € -28% 10,53 €

 • MEDPHARMA Echinacea 50 mg + Vitamín C + Zn 20 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Echinacea, vitaminu C a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Obsah 1 tbl hmot./tbl. % DDD VITAMÍN C 500 mg 625 ECHINACEA 50 mg * ZINEK 10 mg 100 * tato hodnota není zákonem stanovena Složení: regulátory kyselosti (kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný), náhradní sladidla (sorbitol, aspartam, acesulfam K), L-askorbová kyselina (vitamin C), barvivo (beta karoten), aroma (pomeranč), třapatka (Echinacea) extrakt, heptahydrát síranu zinečnatého (zinek). Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Příprava: 1 tabletu rozpustit ve 2 dl vody. Příchuť: Pomeranč

  2,08 € -1% 2,10 €

 • MAGNETRANS 375mg 20 tyčinek granulátu Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Granulát je určený k přímému podání, s příchutí citrón / grapefruit. Horcík je minerál, který je nezbytný pro mnoho procesů v našem těle a život bez něj je nemyslitelný. Více než 300 různých metabolických procesů v našem těle potřebuje hořčík - jedná se hlavně o procesy, které pro nás vyrábějí energii, nebo jí spotřebovávají. Hořčík hraje mimořádně důležitou roli při správném fungování svalstva. Tento minerál je také nezbytný pro energetický metabolismus, stavbu kostí a elektrolytickou rovnováhu. Hořčík je zapotřebí i pro nervový systém. Vyvážený příjem hořčíku je tudíž důležitým předpokladem pro naše zdraví a naši výkonnost, zejména při zvýšené námaze. Odpovídající přísun hořčíku je důležitý ve všech obdobích života, abychom zůstali zdraví a fit, zejména pro: dospívající; starší osoby sportovce diabetiky při popobytu v sauně při nevyvážené stravě, při nechutenství při stresu. Magnetrans se v ústech snadno rozpouští, nemusí se zapíjet, takže získáte svou dávku hořčíku rychle a pohodlně, dokonce i když cestujete. Jako denní dávka je doporučován obsah jedné tyčinky Magnetrans. Jedna tyčinka obsahuje 375mg hořčíku. Granulát si nasypte přímo pod jazyk. Magnetrans se v ústech rychle rozpouští a je možné ho spolknout bez zapíjení. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrné užívání může mít laxativní účinky. Složení Sorbitol, oxid horečnatý, kyselina citrónová (okyselovadlo), aroma, protispékavé látky horečnaté solí mastných kyselin, sladidlo aspartam. Obsahuje zdrojfenylalaninu.

  2,59 €

 • SUPRADYN COQ10 Energy 30 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Lidské tělo potřebuje k udržení fyzické i psychické kondice energii. Doplněk stravy Supradyn CoQ10 energy představuje vyvážený zdroj vitaminů, minerálů a stopových prvků s koenzymem Q10. Důvody proč Supradyn užívat Pro Vaši aktivitu je velmi důležité udržovat v organismu optimální hladinu vitaminů a minerálů, které pomáhají vyrábět potřebnou energii. Supradyn CoQ10 energy obsahuje kromě klasických vitaminů, minerálních látek a stopových prvků speciálně dávkovaný komplex vitaminů skupiny B, vitamin C a hořčík. Hlavní účinky aktivních složek k normální funkci imunitního systému přispívá vitamín A, B 12, C, zinek a Kyselina listová ke snížení míry únavy a vyčerpání napomůže vitamín B3 (niacin), B5 (kyselina pantothenová), B6, kyselina listová, hořčík, železo k normálnímu energetickému metabolismu přispěje vápník, měď, železo, hořčík, vitamín C, biotin, vitamín B5, B6, B2 a thiamin k ochraně buněk před oxidativním stresem je vhodný riboflavin, Vitamin C, E, měď, selen a zinek Komplexní složení tablety Vitamin A 0,8g, Vitamin B1 1,4 g, Vitamin B2 1,6 g, Niacin 18 g, , Kyselina pantotenová 6 g, Vitamin B6 2 g, Biotin 0,03 g, Kyselina listová 0,2 g, Vitamin B12 0,001 g, Vitamin C 60 g, Vitamin D 0,004 g, Vitamin E 10 g, Vitamin K 0,025g, Hořčík 80g, Vápník 120 g, Chrom 0,025 g, Jód 0,075 g, Měď 0,9g, Mangan 1,8g, Molybden 0,045g, Selen 0,05 g, Zinek 8g, Železo 14g, Koenzym Q10 3g. Doporučené dávkování Jedna tableta denně po celý rok. Tabletu Supradyn CoQ10 energy je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. Doporučujeme užívat Supradyn CoQ10 energy během jídla, aby mohlo dojít k lepšímu vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích.

  9,92 €

 • MEDPHARMA Echinacea 100 mg + Vitamín C, zinok 37 tabliet Výživový doplnok

  MEDPHARMA Echinacea 100 mg + Vitamín C, zinok 37 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Charakteristika: Echinacea je divoko rastúca bylina s purpurovými kvietkami. Pochádza zo severoamerických prérií a v súčasnej dobe sa stala veľmi používanou na celom svete. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta ob deň po jedle. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Energetická hodnota v 100 g: 1389 kJ (318 kcal), bielkoviny 1,2 g, sacharidy 72,76 g, tuky 3,57 g

  3,29 € -17% 3,96 €

 • STARLIFE Chromium Star 60 tablet Výživový doplnok

  2 dni

  Napomáhá: normální hladina glukózy v těle udržovat optimální hladinu krevního cukru CHROMIUM STAR obsahuje základní stopový prvek chróm, který pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a glukózy v těle. Chróm je jedním z nepostradatelných stopových prvků, který se nejhůře vstřebává a uvolňuje z potravin. Je důležitou složkou faktoru tolerance glukózy, který kontroluje hladinu krevního cukru. Je-li v těle chrómu dostatek, může inzulín správně fungovat a udržovat normální hladinu cukru v krvi. Doporučené dávkování: 1 tableta denně před jídlem. Složení: Chróm 200 µg (500 % DDD). Upozornění: Užívejte pouze pod lékařským dohledem.

  13,62 €

 • Inosine Star 60 cps. Výživový doplnok

  2 dni

  Doporučené dávkování: 1–2 kapsle denně. Sportovci 1–3 kapsle 30 minut před výkonem. Složení: Inosin 500 mg. Upozornění: Výrobek není vhodný pro osoby s poruchou metabolismu kyseliny močové a trpící celiakií.

  28,74 €

 • LIFEFOOD mini čokoládka s chili BIO 15 g

  3 dni

  Živá strava RAW. Ingredience jsou zpracovány při teplotách do 42 stupňů. Zachovávají si všechny vitamíny, minerály, enzymy a stopové prvky. Syrová podoba navíc umožňuje optimální vstřebávání organismem. Lifefood čokoládky neobsahují konzervanty, ztužené tuky ani jiné chemické dryáky. Složení raw kakaové máslo BIO, raw kakaový prášek BIO, sirup z agáve BIO, chili mleté BIO ( 0,5% ), ( obsah kakaové sušiny minimálně 85% ) Nutriční hodnoty ve 100g o Energie - 2379 kJ/570Kcal o Bílkoviny - 8g o Tuky - 53g o Sacharidy - 18g o Cukr - 13g o Sodík - 23 mg

  1,05 €

 • Bio Moruše bílá sušená 250g

  3 dni

  BIO sušená moruše Morušovník je strom pocházející z Číny a do Evropy se rozšířil před mnoha staletími. Daří se mu zejména v teplých středomořských oblastech. Sušené plody moruše bílé jsou velmi chutnou a zdraví prospěšnou lahůdkou. Obsahují vysoké množství přírodních cukrů (glukóza a fruktóza), díky čemuž jsou sladké a chuťově připomínají med. Sušené moruše od Iswari nejsou uměle doslazované! Dále obsahují vysoké množství vit. C a minerálů (vápník, železo, fosfor, hořčík). přirozeně sladké (nejsou uměle doslazovány!) plné vitamínu C a minerálů zdroj resveratrolu Způsob použití: Ideální je jejich použití do ovocných salátů, cereálních kaší, smoothie, dezertů, apod. Nutriční hodnoty ve 100 g: Energie 329 kcal/1378 kJ Proteiny 4,2 g Tuky 1,5 g Sacharidy 74,60 g Z toho jednoduché cukry 37,70 g Vláknina 5 g

  5,28 €

 • PA Elánik - pevné zdravie - sirup s príchuťou jahôd 150 ml Výživový doplnok

  7 dní

  Zloženie: fruktóza, prebiotikum (polydextróza), beta glukán, kyselina askorbinová (regulátor kyslosti), prášková šťava z plodov bazy čiernej, citran zinku, xantanová guma (zahusťovadlo), jahodová aróma, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorbinian draselný (konzervačná látka). Dávkovanie: Deti od 3 rokov: 5 ml sirupu (1 lyžička) 1 krát denne. Dospelí: 15 ml sirupu (1 lyžica) 1 krát denne. Výživové hodnoty:  Maximálna denná dávka - Dospelí 15 ml (1 lyžica) Maximálna denná dávka - Deti 5ml (1 lyžička) prebiotikum 1500 mg; 500 mg beta glukán 150 mg; 50 mg šťava z plodov bazy čiernej 150 mg; 50 mg zinok 7,4 mg (74%) * ;2,5 mg (25%) * *% ODD - odporúčanej dennej dávky Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Pred použitím pretraste. Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Po otvorení udržujte fľašu riadne uzatvorenú v chladničke max 3 mesiace!

  11,52 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam