Obľúbené položky

Úvodná strana » Výživa a chudnutie » Športová výživa » Kreatín

Kreatín

Kreatín alebo tiež creatin je organická kyselina vyskytujúca sa v najväčšej koncentrácii vo svalovom tkanive. Jeho hlavnou úlohou je zásobovanie svalových a nervových buniek energiou. Dodajte Vášmu svalstvu energiu s produktami zakúpenými na Mojalekren.sk.

U nás nájdete kreatín vo forme tabliet alebo sypkej zmesy:

 • tablety – výskúšajte Creatine Ethyl Ester Malate 120 tbl.  
 • sypké zmesy -Creatine Xplode, Kreatin, 500 g, Olimp, patentovaná forma šiestich najpopulárnejších a najefektívnejších foriem kreatínu v jednom balení.

Na predaj máme i rôzne proteíny a aminokeseliny, ktoré Vám spolu s kreatínom Vašu cestu za vysnenou postavou uľahčia.

Upozornenie: Ako užívať daný druh prípravku sa dočítate na príbalovej etikete produktu. Prosím, vyvarujte sa kombinácii akéhokoľvek doplnku stravy a alkoholu, pretože by sa mohli dostaviť nežiaduce vedľajšie účinky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Neobsahuje

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • Creatine Ethyl Ester Malate 120 tbl. Výživový doplnok

  Creatine Ethyl Ester Malate 120 tbl.

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Nutričné hodnoty v 100g* Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal Bielkoviny 96,7 g Sacharidy < 0,1 g Tuky < 0,1 g Creatine Ethyl Ester Malate 2250mg v 1 dávce** Zloženie: Creatine Ethyl Ester Malate, želatína Hmotnost 1 kapsule - 870mg* * Uvedené hodnoty sú priemerné ** DOD(Denná odporúčaná dávka) nie je stanovená Odporúčané dávkovanie 2x denne 3 kapsule (športovci do 90kg telesnej hmotnosti). 2x denne 4 kapsule (športovci nad 90kg telesnej hmotnosti). Prvú dávku užite 30 minút pred tréningom a druhú ihneď po tréningu. V deň voľna, kedy necvičíte, užívajte prvú dávku ráno a druhú dávku večer. Upozornenie Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a pri teplote 5-25 ° C.Po otvorení spotrebujte do 90 dní. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  24,84 € -20% 31,24 €

 • Creatine Ethyl Ester Malate 240 tbl. Výživový doplnok

  Creatine Ethyl Ester Malate 240 tbl.

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Nutričné hodnoty v 100g* Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal Bielkoviny 96,7 g Sacharidy < 0,1 g Tuky < 0,1 g Creatine Ethyl Ester Malate 2250mg v 1 dávke** Zloženie: Creatine Ethyl Ester Malate, želatína Hmotnost 1 kapsule - 870mg* * Uvedené hodnoty sú priemerné ** DOD (Denná odporúčaná dávka) nie je stanovená Doporučené dávkovanie 2x denne 3 kapsule (športovci do 90kg telesnej hmotnosti). 2x denne 4 kapsule (športovci nad 90kg telesnej hmotnosti). Prvú dávku užite 30 minút pred tréningom a druhú ihneď po tréningu. V deň voľna, kedy necvičíte, užívajte prvú dávku ráno a druhú dávku večer. Upozornenie Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a pri teplote 5-25 ° C.Po otvorení spotrebujte do 90 dní. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  40,47 € -23% 52,46 €

 • AMINOSTAR KRE-Alkalyn 120 kapslí Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení přípravku Kre-Alkalyn®, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: oxid křemičitý, stearát hořečnatý Doporučené dávkování Základní denní dávka jsou 4 kapsle. Dávku je možné rozdělit na 1 kapsli ráno nalačno a 3 kapsle asi 60 min. před tréninkem. Dávku zapijte dostatečným množstvím vody. Důležitá pozornění Příznivého účinku kreatinu se dosáhne  při přívodu 3g kreatinu denně. Přípravek s touto dávkou  kreatinu je určen pouze pro dospělé osoby, které podávají vysoce intenzivní fyzický výkon.

  26,24 €

 • CEEM 120 kapsúl + GAINER vanilka 1000 g + šejker ZADARMO Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Creatine Ethyl Ester Malate čiže CEE je nedávno vyvinutý potravinový doplnok na kreatínovej báze, je v účinku veľmi podobný svojmu predchodcovi Creatine Ethyl Ester HCL (CEE), má však omnoholepšiu chuť a zdá sa, že má menej vedľajších účinkov pri vysokých dávkach ako CEE. Bolo popísané, že Creatine Ethyl Ester Malate spôsobuje oproti CEE menej prípadov žalúdočnej nevoľnosti a nadúvanie. CEEM je kreatín monohydrát s pripojeným esterom. Toto pripojenie esteru je významné, pretože estery sa nachádzajú v tukovom tkanive živočíchov. Esterifikácia látok zvyšuje ich lipofilné vlastnosti, vlastnosť využitia tukového tkaniva ako transportného mechanizmu. Teda esterifikovaný kreatín využije tuk k prieniku bunkovou stenou oveľa efektívnejšie a jeho pôsobenie na bunkové funkcie bude fungovať oveľa významnejšie, než u jeho náprotivku bežného neesterifikovaného kreatín monohydrátu. Malátová modifikácie potom posúva potenciál CEEM na ďalšiu úroveň. CEEM zvyšuje hladinu ATP a tým významne zlepšuje regeneráciu a obnovu energie vo svaloch. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme (aspoň) 3 g kreatínu denne. Creatine Ethyl Ester Malate je preukázateľne účinný pre zvýšenie Svalovej sily Športového výkonu Fyzického výkonu Proteínovej syntézy (premena a využitie proteínov) Oproti kreatín monohydrátu Sa lepšie vstrebáva a má omnoho vyššiu využiteľnosť. Má menšie dávka väčší účinok. Nespôsobuje nadúvanie, kŕče a dehydratáciu. Nespôsobuje tzv. Keratínový opuch (nevstrebaný creatine uložený spolu s vodou mimo cieľovú bunku). Nie je potrebné nasycovacia dávky a užívanie v cykloch. Pocítite prvé výsledky už pri prvej dávke (väčšina užívateľov). Neviaže ohromné množstvo vody (nenaberiete "falošnú" hmotu v podobe vody, čo je v mnohých športoch nežiaduca záťaž športovcov v zmysle hmotnosti neaktívne zaťažujúce hmoty navyše). Nutričné hodnoty v 100g * Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal Bielkoviny 96,7 g Sacharidy <0,1 g Tuky <0,1 g Creatine Ethyl Ester Malate 750mg v 1 kapsule ** - Hmotnosť 1 kapsula - 870mg * * Uvedené hodnoty sú priemerné, ** DDD (Denná odporúčaná dávka) nie je stanovená Odporúčané dávkovanie a zloženie Ekonomický variant (lepšie výsledky ako s bežným kreatínom). 2 kapsule za deň - balenie 240 kapsúl na 4 mesiace Variant pre extrémne výsledky (ak požadujete extrémnu silu, výkonnosť a výsledky). 2x denne 3 kapsule (športovci do 90kg telesnej hmotnosti) 2x denne 4 kapsule (športovci nad 90kg telesnej hmotnosti) Prvú dávku užite 30 minút pred tréningom a druhú ihneď po tréningu. V deň voľna, kedy necvičíte, užívajte prvú dávku ráno a druhú dávku večer. Vždy zapite cca 200ml vody. Zloženie - Creatine Ethyl Ester Malate, želatína Čomu venovať pozornosť Výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a pri teplote 5-25 ° C. Po otvorení spotrebujte do 90 dní.

  35,15 €

 • Creatine Xplode, Kreatin, 500 g, Olimp - Pomaranč Výživový doplnok

  Creatine Xplode, Kreatin, 500 g, Olimp - Pomaranč

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Balenie: 500 g   Zloženie: (v 100 g) Bielkoviny: 0 g, Sacharidy: 0 g, Tuky: 0 g, Matrix Creatin zmes: 73,4 g, Taurín: 10 g. (kreatín malát, kreatín etyl ester HCl, magnézium kreatín chelát CREATINE MAGNA POWER (R), kreatín alfa-ketoglutarát, kreatín pyruvát, kreatín citrát), zahusťovadlo - arabská guma, taurín, arómy, sladidlá - acesulfam K, sukralóza, farby: karmín .   Energetická hodnota: 0 kcal / 0kJ   Dávkovanie: 2 porcie denne - pred raňajkami a po tréningu. 1 porcia (5 g prášku do 125 ml vody).       Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. Složení a energetická hodnota uvedená v popisce e-shopu se může u jednotlivých příchutí lišit. Přesné informace naleznete na obalu výrobku.

  22,27 € -33% 33,20 €

 • CEEM 120 kapslí + GAINER čokoláda 1000 g + šejkr ZDARMA Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Creatine Ethyl Ester Malate neboli CEE je nedávno vyvinutý potravinový doplněk na creatinové bázi, je v účinku velmi podobný svému předchůdci Creatine Ethyl Esteru HCL (CEE), má však daleko lepší chuť a zdá se, že má méně vedlejších účinků při vysokých dávkách než CEE. Bylo popsáno, že Creatine Ethyl Ester Malate způsobuje oproti CEE méně případů žaludeční nevolnosti a nadýmání. CEEM je kreatin monohydrát s připojeným esterem. Toto připojení esteru je významné, protože estery se nacházejí v tukové tkáni živočichů. Esterifikace látek zvyšuje jejich lipofilní vlastnosti, vlastnost využití tukové tkáně jako transportního mechanismu. Tedy esterifikovaný kreatin využije tuk k průniku buněčnou stěnou mnohem efektivněji a jeho působení na buněčné funkce bude fungovat mnohem významněji, než u jeho protějšku běžného neesterifikovaného kreatin monohydrátu. Malátová modifikace pak posouvá potenciál CEEM na další úroveň. CEEM zvyšuje hladinu ATP a tím významně zlepšuje regeneraci a obnovu energie ve svalech. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu (alespoň) 3 g kreatinu denně. Creatine Ethyl Ester Malate je prokazatelně účinný pro zvýšení Svalové síly Sportovního výkonu Fyzického výkonu Proteinové syntézy (přeměna a využití proteinů)  Oproti kreatin monohydrátu Se lépe vstřebává a má mnohem vyšší využitelnost. Má menší dávka větší účinek. Nezpůsobuje nadýmání, křeče a dehydrataci. Nezpůsobuje tzv. keratinový otok (nevstřebaný creatine uložený spolu s vodou mimo cílovou buňku). Není třeba nasycovací dávky a užívání v cyklech. Pocítíte první výsledky již při první dávce (většina uživatelů). Neváže ohromné množství vody (nenaberete „falešnou“ hmotu v podobě vody, což je v mnoha sportech nežádoucí zátěž sportovce ve smyslu hmotnosti neaktivní zatěžující hmoty navíc). Nutriční hodnoty ve 100g* Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal Bílkoviny 96,7 g Sacharidy < 0,1 g Tuky < 0,1 g Creatine Ethyl Ester Malate 750mg v 1 kapsli** - Hmotnost 1 kapsle - 870mg* * Uvedené hodnoty jsou průměrné, ** DDD (Denní doporučená dávka) není stanovena Doporučené dávkování a složení Ekonomická varianta (lepší výsledky než s běžným kreatinem). 2 kapsle za den - balení 240 kapslí na 4 měsíce Varianta pro extrémní výsledky (pokud požadujete extrémní sílu, výkonnost a výsledky). 2x denně 3 kapsle (sportovci do 90kg tělesné hmotnosti) 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90kg tělesné hmotnosti) První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer. Vždy zapijte cca 200ml vody. Složení - Creatine Ethyl Ester Malate, želatina Čemu věnovat pozornost Výrobek není určen pro těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a při teplotě 5-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. 

  40,09 €

 • CEEM 240tbl. + NITRO 240tbl. + Triko Shut Up and Lift ZDARMA Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Jak CEEM funguje? Creatine Ethyl Ester (dále jen CEE) – je kreatin monohydrát s připojeným esterem. Díky připojenému esteru je průnik kreatinu buněčnou stěnou mnohem efektivnější a jeho působení na buněčné funkce je mnohem významnější než v případě běžného neesterifikovaného kreatin monohydrátu. Následná kombinace CEE s kyselinou jablečnou posouvá vzniklý CEEM o další krok vpřed v efektivnosti a v boji s nepříjemnými vedlejšími účinky. Díky zvýšené efektivitě CEEM se převážná většina kreatinu uloží přímo do buňky a tím se eliminuje výskyt nechvalně známého kreatinového otoku (ten je způsobený nevstřebaným kreatinem uloženým spolu s vodou mimo cílovou buňku). Nutriční hodnoty ve 100g* Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal Bílkoviny 96,7 g Sacharidy < 0,1 g Tuky < 0,1 g Creatine Ethyl Ester Malate 2250mg v 1 dávce** Složení: Creatine Ethyl Ester Malate, želatina Hmotnost 1 kapsle - 870mg* * Uvedené hodnoty jsou průměrné ** DDD (Denní doporučená dávka) není stanovena Doporučené dávkování 2x denně 3 kapsle (sportovci do 90kg tělesné hmotnosti). 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90kg tělesné hmotnosti). První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer. NITRO od XXtreme Nutrition Nutriční hodnoty ve 100g* Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal Bílkoviny 96,7 g Sacharidy < 0,1 g Tuky < 0,1 g L-Arginin Alfaketoglutarát 1950mg v 1 dávce** L-Citruline Malate 300mg v 1 dávce** Složení: L-Arginin Alfaketoglutarát, L-Citruline Malate, želatina Hmotnost 1 kapsle - 870mg* * Uvedené hodnoty jsou průměrné ** DDD (Denní doporučená dávka) není stanovena Doporučené dávkování 2x denně 3 kapsle (sportovci do 90kg tělesné hmotnosti). 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90kg tělesné hmotnosti). První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.

  68,76 €

 • Creatine Xplode, Kreatin, 500 g, Olimp - Grapefruit Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

   Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu a nárůst svalů.      Balení: 500 g     Složení: (ve 100 g) Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 0 g, Tuky: 0 g, Matrix Creatin směs: 73,4 g, Taurin: 10 g. (kreatin malát, kreatin ethyl ester HCl, magnesium kreatin chelat CREATINE MAGNA POWER(R), kreatin alfa-ketoglutarát, kreatin pyruvát, kreatin citrát), zahušťovadlo - arabská guma, taurin, aromata, sladidla - acesulfam K, sukralóza, barvy: karmín.   Energetická hodnota : 0 kcal / 0kJ   Dávkování:  2 porce denně - před snídaní a po tréninku.  1 porce (5 g prášku do 125 ml vody).   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. Složení a energetická hodnota uvedená v popisce e-shopu se může u jednotlivých příchutí lišit. Přesné informace naleznete na obalu výrobku.

  22,27 €

 • Maximum Krea-Genic, Kreatin, 240 kapslí, Weider Výživový doplnok

  Maximum Krea-Genic, Kreatin, 240 kapslí, Weider

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

   Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu a nárůst svalů.    Balení: 240 kapslí   Složení: (ve 100 g)                     Bílkoviny: 11,8 g, Sacharidy: méně než 0,1 g, Tuky: méně než 0,1 g, směs Krea-Genic 86300 mg. kreatin monohydrát (100 % Krea-Genic), želatina, regulátory kyselosti: uhličitan sodný, draselný, vápenatý, protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý, antioxidant: kyselina askorbová, barviva E 110, E 127, E 172 Energetická hodnota: 203 kJ / 49 kcal   Dávkování:  4 kapsle za den, nejlépe 30 minut před tréninkem. Dobře zapijte vodou.   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

  53,14 €

 • Weider Pure Creatine - 250 g Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Určeno pro zvláštní výživu - vhodné při zvýšené tělesné zátěži, zejména pro sportovce.Upozornění: Není určeno pro děti!Uschovejte na chladném místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci.DávkováníRozmíchejte 1 čajovou lžičku (5 g) v džusu nebo sacharidovém nápoji. Prvních 4-6 dnů užívejte 3-4 dávky rovnoměrně rozdělené v průběhu dne, potom 1-2 dávky denně. Užívejte nejdéle 6 týdnů, potom udělejte přestávku v délce 2-4 týdny.Nutriční hodnoty(1 dávka - 5g): kreatin monohydrát 5000 mgSložení100% kreatin monohydrát

  13,70 €

 • NATURVITA Kreatin + Kyselina lipoová 150 tablet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Obsah v jednom balení: 150 tablet Složení jedné tablety: mg/tbl Kreatin 300 Kyselina alfa-lipoová 20 Výrobek neobsahuje lepek, laktózu, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata. Doporučené dávkování: 2 – 5 tablet denně

  4,64 €

 • Krea-Genic+PTK, Kreatin, 208 kapslí, Weider Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

   Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu a nárůst svalů.  Balení: 210 kapslí   Složení: (ve 100 g)                  Bílkoviny: 9,6 g , Sacharidy: méně než 0,1 g, Tuky:  1,4 g, směs Krea-Genic 77840 mg, PTK: 1035 mg. kreatin monohydrát, uhličitan sodný, želatina, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, PTK (kyselina alginová), barviva: červeň, žluť, oxid titaničitý. Energetická hodnota: 236 kJ / 56 kcal   Dávkování:  Užívejte 3 kapsle Krea-Genic + PTK před tréninkem po dobu 6 týdnů poté 2 - 4 týdny dejte pauzu v užívání.   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

  52,99 €

 • Kompava Kreatin pure 1000 g Výživový doplnok

  Kompava Kreatin pure 1000 g

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Kreatín KOMPAVA PURE je určený pre športovcov pre starších ľudí pre vegetariánov Odporúčané dávkovanie 5g kreatínu 4–5 x denne v priebehu 1. týždňa. Cieľom tejto fázy je maximálne nasýtenie svalov kreatínom alebo 5g kreatínu 1–2× denne v priebehu 4–6 týždňov. Odporúčame užívať: najlepšie nalačno so sacharidovým nápojom, pred tréningom, ihneď po tréningu a pred spaním. Odporúčame 2 týždňovú prestávku medzi ďalším užívaním. Príprava: 5g (1 odmerka) prášku rozmiešajte v 250–300 ml vody. Pre lepšie využitie a vstrebateľnosť odporúčame kombinovať so sacharidovým nápojom (Gainer koktail, EnergoFit alebo HypoFit).

  24,40 €

 • CREATINE monohydrát plv.250g Bolid Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Přispívá ke schopnosti vykonávat fyzickou zátěž. Vhodné pro fyzicky těžce pracující populaci, starší osoby a sportovce.

  10,20 €

 • AMINOSTAR Creatine Monohydrate prášok 500 g Výživový doplnok

  AMINOSTAR Creatine Monohydrate prášok 500 g

  Akcia

  4 dni

  Aminostar Creatine Monohydrate obsahuje kreatín, ktorý je základným stavebným prvkom pre tvorbu kreatínfosfátu, predstavuje zdroj energie v bunkách, kde tvorí rovnováhu s ATP (adenozíntrifosfát). Zloženie Aktívne látky: mg/5 g / g/100 g Kreatin monohydrát - 5000 / 100 Počet dávok v balení: 100 Priemerné nutričné hodnoty v 100 g výrobku: Energetická hodnota - 361 kcal/1510 kJ Bielkoviny - 88,7 g Sacharidy - < 0,1 g Tuky - < 0,1 g Kreatín monohydrát Dávkovanie Základná dávka je 5 g (1 čajová lyžička). Podáva sa 30 - 60 min. pred výkonom. Dávku rozmiešajte v 2 dl vody alebo ovocnej šťavy. Balenie 500 g

  15,93 € -27% 21,90 €

 • Krea-Genic+PTK, Kreatin, 135 kapslí, Weider Výživový doplnok

  Krea-Genic+PTK, Kreatin, 135 kapslí, Weider

  Výpredaj

  4 dni

  Vhodné pro sportovce,potravina určená pro zvláštní výživu.   Balení: 135 kapslí   Složení: (ve 100 g)                     Bílkoviny: 9,6 g , Sacharidy: méně než 0,1 g, Tuky:  1,4 g, směs Krea-Genic 77840 mg, PTK: 1035 mg. kreatin monohydrát, uhličitan sodný, želatina, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, PTK (kyselina alginová), barviva: červeň, žluť, oxid titaničitý. Energetická hodnota: 236 kJ / 56 kcal   Dávkování:  Užívejte 3 kapsle Krea-Genic + PTK před tréninkem po dobu 6 týdnů poté 2 - 4 týdny dejte pauzu v užívání.   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

  40,96 €

 • AMINOSTAR GainStar lesní plody 1800 g Výživový doplnok

  4 dni

  Komplex sacharidů zahrnující fruktózu, dextrózu a maltodextrin, dodává do svalových buněk glykogen. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při vysoce intenzivním fyzickém výkonu. Navíc je Aminostar Gain Star obohacen o komplex aminokyselin. Esenciální aminokyseliny jsou základem proteinů, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.  Složení přípravku syrovátka, hydrolyzovaný kolagen, fruktóza, dextróza, maltodextrin, kreatin monohydrát, kaseinát vápenatý, sucrasweet (sladidlo: sukralóza/maltodextrin 1/10), kakao (u příchutě čokoláda), aroma, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, L-glutamin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, barviva (u příchutě lesní plody – extrakt z červené řepy, kakao, pomeranč – tartrazin, košenilová červeň, extrakt z červené řepy). Doporučené dávkování Zzákladní denní dávka je 50 g prášku 3x denně, nejlépe do 45 min. po probuzení se snídaní, dále 10 min. před tréninkem a dále 30 min. po tréninku. Dávku 50 g prášku odměřte odměrkou do šejkru Aminostar naplněného 250 ml stolní lehké nesycené vody a pomalu dobře míchejte, až dosáhnete hladké krémové konzistence koktejlu. Důležitá upozornění Příznivého účinku kreatinu se dosáhne při přívodu 3g kreatinu denně. Přípravek s touto dávkou kreatinu je určen pouze pro dospělé osoby, které podávají vysoce intenzivní fyzický výkon.

  31,49 €

 • L-Carnitine 100.000, L-carnitin koncentrát, spalovač tuku, 1000 ml, Weider Výživový doplnok

  7 dní

  Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu.    Balení: 1000 ml   Složení (ve 100 ml ) : Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 1,9 g, Tuky: 0,1 g, L-Carnitinu: 10000 mg.  voda, fruktóza, L-karnitin, kyselina mléčná, sorbát draselný, sodiumcyclamát, acesulfam-K, sacharin sodný.   Energetická hodnota : 55 kJ / 13 kcal   Dávkování:  Dávkujte 30 min před aerobním výkonem, 1 dávka  =  10 ml.    Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

  40,35 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam