Úvodná strana Výživa a chudnutie Športová výživa Energetické gély

Energetické gély

Energetické gély predstavujú účinnú pomôcku ku každému fitness tréningu i ku náročnému športu, vďaka nim jednoducho a rýchlo doplníte energiu a budete neustále pripravený podávať tie najlepšie športové výkony. Energetické gély môžete používať v každej situácii – pred, v pribehu, i po fyzickom alebo psychickom vypätí síl.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Energetické gély - detailný popis

Či už ste vrcholový športovec, alebo len športový fanúšik, ktorý občas vyvinie fyzickú aktivitu, energetické gély vám skvele posúložia k doplneniu energie po náročnom fyzickom výkone. Energetické gély využijú všetci cyklisti, bežci, basketbalisti, volejbalisti a ďalší nadšenci športu.

Prečo sú energetické gély tak účinné?

Energetické gély obsahujú tú správnu porciu vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok, ktoré váš organizmus skvele nakopnú k ďalším výkonom. Veľká časť energetických gélov obsahuje BCAA, čo je látka, ktorá napomáha k ochrane svalovej hmoty pred devastáciou, a tiež kofeín, ktorý vaše telo perfektne povzbudí. Navyše sa veľmi jednoducho konzumujú a nie je treba ich zapíjať.

Ako energetické gély fungujú?

Energetické gély majú jednu hlavnú úlohu – dodať vášmu telu poriadnu porciu tzv. „rýchlych cukrov". Každý športovec pri tréningu vyčerpá ľahko dostupnú zásobu energie v tele a naďalej je treba potrebnú energiu organizmu dodávať. Najvhodnejší prostriedok k dodaniu energie predstavujú energetické gély, vďaka ktorým sa nebudete cítiť unavene i po dlhom a náročnom tréningu.

V roku 2O12 prebehlo prvé zrovnanie výrobkov športovej výživy. Do testu boli zahrnuté iontové, regeneračné nápoje a energetické gély. A ktoré výrobky patria medzi tie najlepšie? Chybu rozhodne neurobíte nakúpem výrobkov spoločností Enervit, Powerbar, Kompava a Xpower.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika