Úvodná strana Výživa a chudnutie Športová výživa Vitamíny a minerály Kĺbová podpora

Kĺbová podpora

Pri každej pohybovej aktivite je telo namáhané, u mnohých z nich sú najviac namáhané práve kĺby. V kategórii Kĺbová podpora sa na tento problém zameriavame a ponúkame efektívne doplnky stravy, ktoré poskytujú komplexné výživu a ochranu zaťažovaných kĺbov, väzov a šliach.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Kĺbová podpora - detailný popis

Artróza je degeneratívne ochorenie, pri ktorom ubúda kĺbová chrupavka. Tá umožňuje spoločne s vnútrokĺbové tekutinou hladké kĺzanie kĺbových plôch po sebe. A zároveň tlmí nárazy. Ak sa opotrebuje alebo poškodí, naruší sa tieto funkcie. Časom sa potom poškodí aj kosť pod chrupavkou, čo je veľmi bolestivé.

Choroba sa zvyčajne prejavuje bolesťou v postihnutom kĺbe, najčastejšie v kolenách a bedrách. Spočiatku sa ozýva po záťaži, následne pri pohybe, neskôr aj v pokoji.

Kĺby pri dlhšom sedení alebo odpočinku zatuhne a pomaly sa rozhýbávají, začnú opúchať a deformovať sa. Zhorší sa rozsah pohybu postihnutého kĺbu a jeho funkcie.

Pýtate sa, čo je najlepšie na boľavé kĺby?

Príbalový ponúka prostriedky na kĺbové podporu

Na MojaLekáreň.sk môžete zaobstarať:

  • tablety, kapsule - pomáhajú vašim kĺbom, aby správne fungovali a umožňovali vám zvládať aj náročné každodenné úlohy.
  • sirupy, roztoky - tekutý doplnok stravy s obsahom hydrolyzovaného kolagénu v originálnej zmesi s horčíkom, kyselinou hyalurónovou a vitamínom C. olagen patrí k vláknitým bielkovinám a tvorí základnú zložku spojivových tkanív, tj.chrupavek, kĺbov, väzov a šliach, kože, vlasov a nechtov .
  • sypký prášok, nápoj - Kolagén v prášku má neutrálnu chuť a veľmi dobre sa rozpúšťa vo vode. Kolagén sa radí medzi najhojnejšie sa vyskytujúce proteíny v našom tele.
  • kocky - Kolagén je základná stavebná hmota spojivových tkanív, ale z potravy si ju telo získava veľmi ťažko. Colafit obsahuje kryštalický kolagén 99,9% čistoty.

Doplnkový tovar

Vylepšite svoj športový výkon a zaistite si väčšie svaly pomocou monohydrátu kreatínu. Športové nápoje dodajú energiu aktívnym, rekreačným aj vrcholovým športovcom.

TIP! MSM (metylsulfonylmetán) zmenšuje bolesti kĺbov a má protizápalový aj antioxidačný efekt.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika