Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Chovateľské potreby » Kozmetika a hygiena pre zvieratá » Kliešte na pazúre zvierat

Kliešte na pazúre zvierat

Bruska, pilník, nožničky a kliešte na pazúriky by mali patriť k výbave každého chovateľa psa alebo mačky. Pomôžu vám s pravidelnou starostlivosťou o pazúriky vašej obľúbenej šelmy alebo vyklieštiť šlamastyku so zatrhnutým pazúrikom vašej mačky alebo psa.

Rovnako ako ľuďom, tak psom a mačkám pazúriky dorastajú po celý život. Pazúry sú zbraňou, ktorú divokí predkovia našich domácich maznáčikov používali k lovu a hrabaniu. Vo voľnej prírode sa im pazúry obrusovali, keď sa ale psy a mačky prisťahovali k nám ľuďom, nastal s pazúrmi problém. Pokiaľ pazúry prerastú príliš, môžu zvieraťu spôsobiť dokonca zdravotné problémy vrátane deformácie labiek. Preto by pazúriky mali kontrolovať pravidelne všetci chovatelia. Pokiaľ si nie ste istý, ako správne používať kliešte na pazúry, aby ste zvieraťu neublížili, váš veterinár vám iste dobre poradí. Predovšetkým si musíte zaobstarať skutočne kvalitné kliešte na pazúry a tie nájdete práve u nás.

Ponúkame tiež pomôcky na starostlivosť o srsť, čistenie uší, očí a zubov a mnoho dalšieho, čo páničkovia potrebujú k starostlivosti o vzhľad a zdravie svojich štvornohých priateľov.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam