Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Antiparazitiká pre psov

Antiparazitiká pre psov

Antiparazitiká pre psy sú prípravky chrániace vášho psíka pred blchami, kliešťami a ďalšími vonkajšími, ale i vnútornými parazitmi 

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Antiparazitiká pre psov - detailný popis

Antiparazitiká pôsobiace na vonkajších parazitov sa väčšinou aplikujú zvieratám na kožu.

Široký výber antiparazitík pre psov nájdete na MojaLekáreň.sk.

  • Spreje proti kliešťom a blchám pre psov - v tejto kategórii nájdete prípravky chrániace psy pred kliešťami alebo blchami nastriekaním na psiu srsť. Môžu byť na úplne prírodnej báze alebo chemicko-farmaceutické.
  • Obojky proti kliešťom a blchám pre psov - výhoda obojkov tkvie predovšetkým v dlhej dobe účinnosti. Obojok psovi zložíte až po niekoľkých mesiacoch od nasadenia.
  • Pipety proti kliešťom a blchám pre psov - pipety čiže kvapky aplikujúci sa za krk zvieraťa, sú repelentné prípravky slúžiace ako alternatíva pre tých, ktorým vadí neustála prítomnosť antiparazitického obojku na krku psa.
  • Kliešte a pinzety na kliešťov pre psov - pre bezpečné odstránenie kliešťa vždy používajte pinzetu alebo klieštiky na to určené. Kliešťa tak ľahko uchopíte a bezpečne a hygienicky z kože jemnými pohybmi odstránite.
  • Odčervovacie tablety a pasty pre psov - Odčervenie psov patrí k základným chovateľským úkonom. Správnym a pravidelne vykonávaným odčervením tabletami alebo pastou chránime nielen svojho psa, ale zabránime aj prípadnému prenosu parazitov na človeka.

Tip! Ako sa staráte o svojich domácich miláčikov? Máte doma arzenál šampónov, prípravkov na vši, kefy na starostlivosť o srsť a napríklad nožnice na pazúriky? Ak vám niečo z toho chýba, určite to nájdete v našej ponuke. Takže nech už svoje zvieratko pripravujete na výstavu alebo mu len radi doprajete poriadnu starostlivosť, mali by ste mať vždy všetko po ruke.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika