Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Hračky pre psov

Hračky pre psov

Urobte radosť svojmu zvieraciemu kamarátovi a zadovážte mu niektorú z praktických hračiek. Tieto zábavné hračky nenechajú žiadne psy ani mačky ľahostajné! Vyberte hračku na odpočinok, pre aktívne zviera alebo na nácvik aportovania.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Hračky pre psov - detailný popis

MojaLekáreň.sk ponúka hračky pre psov mnohých druhov

Na MojaLekáreň.sk môžete zaobstarať tieto hračky:

  • plyšové hračky pre psov - plyšové hračky zvieratá milujú. Najmä tie malé a mladé, ktoré sa k nim v pelechu radi pritúlia.
  • píšťalka na psov - píšťalky na psov sú neoddeliteľnou súčasťou ich výcviku.
  • hádzadlá - psy behanie za loptičkou milujú a ak kúpite aj nejakú loptičku pre psa s preťahovadlom alebo otvorom na maškrtu, uvidíte, že sa od neho nebude chcieť odtrhnúť.
  • preťahovadlá - váš psík si pri hraní čistí zuby vďaka vláknam hračky.
  • gumové hračky a hryzačky - z prírodných rastlinných vlákien, ktoré sa nachádzajú v bambusových alebo ryžových šupkách.
  • aktívne hračky pre psov - zabavia vášho miláčika, precvičia jeho zmysly a inštinkty.
  • dentálne hračky pre zvieratá - najčastejšie majú podobu kociek, krúžkov alebo loptičiek, takže skvele padnú psíkovi do papuľky a bude sa mu s nimi dobre manipulovať.
  • hračky pre zvieratá do vody - sú vhodné pre všetkých zvieracích milovníkov vody.

Doplnkový tovar

Naša ponuka pre psov je naozaj pestrá, obsahuje ucelený sortiment, z ktorého si môžete tiež vybrať napr. kapsičky a pršiplášte, vitamíny, kozmetiku pre psov a ďalšie. Ako odmena za spoluprácu pri výcviku urobí vášmu psíkovi určite radosť maškrta pre psov. Perfektné na ochladenie a zábavu v letných dňoch sú skladacie bazény.

TIP! Repelentné odpudzujúce prípravky pre psov Menforsan ochránia vášho miláčika pred nepríjemným bodavým hmyzom.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika