Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Bazény pre psov

Bazény pre psov

Bazén pre psov spríjemní teplé letné dni a poslúži k hrám psom, ktorí milujú vodu a hrátky s vodou priamo v prostredí vašej záhrady. Bazén je vyrobený z odolného plastu a odolá aj škrabanie labkou, boky majú stabilnú a pevnú konštrukciu.

Bazény pre psov - detailný popis

Bazén pre psov spríjemní teplé letné dni a poslúži k hrám psom, ktorí milujú vodu a hrátky s vodou priamo v prostredí vašej záhrady. Bazén je vyrobený z odolného plastu a odolá aj škrabanie labkou, boky majú stabilnú a pevnú konštrukciu.

Vybíejte na lekarna.cz bazény pre psov od značky KARLIE FLAMINGO v rôznych farbách a veľkostiach.

Bazény sú skladacie a var bazéna je možné meniť, možno ho umiestniť aj do rohu.

Doplnkový tovar

  • Chladiace podložky pre psov - Chladiace podložky sú špeciálnym doplnkom pre horúce dni. Nahradí chladný kút, kam by sa inak psík mohol ísť schovať. Podložka príjemne chladí a udržuje si stálu teplotu. Pre funkciu nie je potreba elektrický prúd ani žiadne dobíjanie, funguje na princípe vodného gélu.
  • Antiparazitiká pre psov - Antiparazitiká pre psov sú prípravky chrániace vášho psíka pred blchami, kliešťami a ďalšími vonkajšími, ale i vnútornými parazitmi.
  • Vitamíny pre psov - Vitamíny pre psy kŕmené kvalitnými krmivami nie sú takmer potreba. Ale samozrejme každý psík môže začať trpieť nejakými nepríjemnosťami, ktoré možno zahnať jednoduchým podávaním vitamínov a doplnkov pre psov.
  • Hračky pre psov - Urobte radosť svojmu zvieraciemu kamarátovi a kúpte mu niektorú z praktických hračiek. Tieto zábavné hračky nenechajú žiadne psy ani mačky ľahostajné! Vyberte hračku pre odpočinok, pre aktívnu zviera alebo pre nácvik aportu.
  • Obojky a vodítka pre psov - Nech je váš psík malý alebo veľký, máme pre neho to pravé vodítko. Ak preferujete praktická samonavíjacie vodítka, iste si vyberiete z našej ponuky MojaLekáreň.sk. Vodítka odporúčame vyberať podľa veľkosti psíka, aby bola dostatočne pevná.

TIP! Bojí sa váš pes vody? Chystáte sa schádzať rieku alebo plánujete s psíkom dovolenku pri mori? Nič nenechávajte na náhodu a kúpte vášmu psíkovi plávaciu vestu. Dobre padne, neobmedzuje v pohybe a je veľmi ľahká.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika