Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » ADVANCE

ADVANCE

ADVANCE
 • ADVANCE Flextor kĺby 120 tabliet Výživový doplnok

  ADVANCE Flextor kĺby 120 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Flextor je kĺbová výživa, ktorá obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok. Starajte sa o svoje kĺby, najmä s narastajúcim vekom a pri nadmernej záťaži kĺbov. Obsiahnuté zložky Glukosamín, chondroitín, MSM a kolagén bromelain je prírodný proteolytický enzým boswellia serrata extrakt obsahuje prírodné látky kyselina askorbová (vitamín C) prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek Zloženie v 2 tabletách Glukosamin sulfát 700 mg, Chondroitin sulfát 300 mg, MSM - methylsulfonylmethan 200 mg, Bromelain 1200 GDU/g 100 mg, Boswellia serrata extrakt (65%) 100 mg, Kolagen (kolagenný hydrolyzát) 40 mg, Vitamin C 40 mg (50% DDD). Odporúčané dávkovanie Dospelí 2 - 3 tablety denne. Tablety je možné užiť naraz alebo rozdeliť do viacerých denných dávok. Deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Užívajte najlepšie spoločne s jedlom. Odporúčame užívať po dobu minimálne 2 - 3 mesiacov. Vhodné na dlhodobé užívanie. Tablety je možné poliť. Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Balenie obsahuje 120 tabliet.

  15,51 € -29% 21,99 €

 • ADVANCE Brain Active pamäť, koncentrace, energia 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Brain Active pamäť, koncentrace, energia 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Účinky výrobku Pamäť - Ginkgo biloba, Bacopa, ženšen a guarana podporujú pamäť. Sústredenie - Bacopa podporuje schopnosť sústredenia.Energie - Ženšen, guarana podporujú energiu a vitamín B5 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Odolnosť proti stresu - Schizandra, rhodiola, guarana a Bacopa podporujú odolnosť organizmu voči stresu. Kognitívne schopnosti (učenie) - Ginkgo biloba, Bacopa a ženšen podporujú kognitívne funkcie. Mentálny výkon - Guarana, eleuterokok a rhodiola podporujú duševnú výkonnosť. Aktívne látky v 1 kapsuli Bacopa monnieri (brahmi) 100 mg, guarana 100 mg, kofein 50 mg, taurin 50 mg, eleutherococcus 30 mg, ginkgo biloba extrakt 20 mg, rhodiola rosea 20 mg, schizandra 20 mg, ženšen 20 mg, DMAE 10 mg, cordyceps sinensis 10 mg, vitamín B5 3 mg (50% RHP), vitamín B6 1 mg (71% RHP). *RHP = referenčná hodnota príjmu. Bez lepku. Zloženie produktu Bakopa extrakt, guarana (Paulinia cupana) extrakt (obsah kofeinu 22 %), želatina, kofein, taurin, inkgog biloba extrakt, eleuterokok extrakt, schizandra chinensis extrakt, rhodiola rosea extrakt, ženšen (Panax ginseng) extrakt, deanol bitartrát (obsah DMAE 40%), cordyceps sinensis (housenice čínská) extrakt, vitamín B5 (D-pantothenan vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin HCl). Neobsahuje lepok. Obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti a tehotné ženy (kofeín 72mg / kapsule). Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka 1 kapsula 1 až 2x denne. Užívajte najlepšie pred alebo spoločne s jedlom, nie je vhodné užívať pred spaním. Dostatočne zapite. Nie je vhodné pre deti a mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  15,92 € -28% 22,13 €

 • ADVANCE Diaben - hladina cukru 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Diaben - hladina cukru 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Základom Diabenu je Gurmar čiže Gynmnema silvestre. Je to rastlina pochádzajúca z Indie. Extrakty z listov sú viac než 2000 rokov tradične užívané v indickej ajurvéde. Diaben obsahuje prírodné látky, preto je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Neobsahuje lepok. Aktívne látky množstvo v 1 kapsule Gurmar (75% extrakt gymnema sylvestre) 200 mg, Alfa-lipoová kyselina 100 mg, Cinnamonum extrakt 100 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka je 1 kapsula denne. Užívajte najlepšie ráno spoločne s jedlom. Vhodný na dlhodobé užívanie. Dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Ukladajte mimo dosahu detí!

  12,27 € -24% 16,25 €

 • ADVANCE Modin - duševná rovnováha 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Modin - duševná rovnováha 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Modin je komplexný výživový doplnok. Prírodné aktívne látky podporujú duševnú rovnováhu a prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Základom je extrakt ľubovníka bodkovaného, ktorý je najviac užívanou prírodnou látkou v podpore psychického zdravia. L-tryptofan, fenylalanín, vitamíny B3, B5 a B6 ďalej prispievajú k priaznivému pôsobeniu Modinu. Účinok produktu Modin obsahuje komplex prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Základom Modinu je vysokokvalitný extrakt z ľubovníka bodkovaného obsahujúci hlavnú aktívnu látku hypericín. Extrakt z ľubovníka podporuje emočnú vyrovnanosť, duševnú rovnováhu, psychické zdravie, prispieva k relaxácii a v neposlednom rade podporuje pozitívnu náladu. Aktivné zložky Ďalšie látky nachádzajúce sa v Modine – niacín, kyselina pantoténová a pyridoxín – prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Niacín a pyridoxín prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Aktívne látky v 1 kapsule Extrakt z ľubovníka bodkovaného (obsah hypericínu 0,3%) 300 mg, L-tryptofan 50 mg, L-phenylalanín50 mg, Vitamín B3 (Niacín) 16 mg (100% RP*), Vitamín B5 (Kys. pantoténová) 6 mg (100% RP*), Vitamín B6 (Pyridoxín) 2 mg (143% RP*), RP*: Referenčný príjem. Neobsahuje lepok. Obsahuje fenylalanín.  Odporúčané dávkovanie Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne, užívajte najlepšie pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Látky nachádzajúce sa v Modine sú prírodného pôvodu, ich užívanie nie je návykové a sú vhodné i na dlhodobé užívanie. Dôležitá upozornenie Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. U citlivých osôb môže spôsobovať zvýšenie citlivosti kože na slnečné žiarenie, preto sa pri užívaní odporúča vyhnúť sa intenzívnemu slneniu. Môže ovplyvňovať účinnosť niektorých liekov a hormonálnej antikoncepcie. V prípade, že užívate lieky, poraďte sa o vhodnosti užívania výživového doplnku Modin s lekárom alebo lekárnikom. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  14,30 € -19% 17,69 €

 • ADVANCE Garsin - chudnutie 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Garsin - chudnutie 60 kapsúl

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Obsahuje komplex vysoko účinných prírodných extraktov. Základom je extrakt rastliny Garcina cambogia, ktorá obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny hydroxycitrónovej. Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a voľnými radikálmi. Zloženie v jednej kapslule Garcinia cambogia 100 mg, C.L.A. 100 mg, L-karnitin 100 mg, Green coffee 50 mg, Acai berry 50 mg, Zelený čaj 50 mg, Citrus aurantium (synefrin) 30 mg, Vitamín C 12 mg (15% DDD*), *DDD = odporúčaná denná dávka. Bez obsahu laktózy a bez lepku. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu 2-3 x denne. Pri dlhodobom užívaní 1 kapsulu denne. Užívajte najlepšie 30 min. pred jedlom. Nie je určené pre deti, tehotné a kojace ženy. Neužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zo zložiek produktu.  Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  14,18 € -24% 18,66 €

 • ADVANCE Candix 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  Candix je prírodný produkt vhodný na užívanie spolu s proti-kvasinkovou diétou. Obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok - kyselinu kaprylovú, lactobacillus acidophilus a kyselinu askorbovú. Účinné zložky Kyselina kaprylová - ľahko preniká obalom kvasiniek a baktérií Lactobacillus acidophilus - produkuje kyselinu mliečnu.  Kyselina askorbová (vitamín C) podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Aktívne látky v 1 kapsule Kyselina kaprylová 200 mg, Lactobacillus acidophilus 2 mld. CFU, Kyselina askorbová (vitamín C) 80 mg (100% DDD). Kedy a ako je vhodné Candix užívať Je vhodné kombinovat s protikvasinkovou dietou, vhodné aj na dlhodobé užívanie. Užívajte 2 kapsule denne. Optimálne užívať aspoň 1 mesiac. Pri dlhodobom užívaní 1 kapsulu denne. Užívajte najlepšie pred jedlom. Dbajte na protikvasinkové diétu. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  15,21 € -8% 16,61 €

 • ADVANCE Probiozym - trávenie 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Probiozym - trávenie 60 kapsúl

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Probiozym obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 6 prírodných látok. Základ je kvalitný extrakt z Mentha piperita. Ďalej Probiozym obsahuje Lactobacillus acidophilus, ibištek, bromelaín, papaín a inulín pre maximálny synergický efekt. Aktivné látky Normálna činnosť tráviaceho traktu - Mentha piperita a ibištek podporujú normálnu činnosť tráviacej sústavy a črevného traktu. Nadúvanie - Mentha piperita pôsobí priaznivo pri nadúvaní. Trávenie - Mentha piperita podporuje normálne trávenie. Laktobacily - Vysoký obsah živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Prírodné látky - Aktívne látky sú prírodného pôvodu a sú vhodné na dlhodobé užívanie. Zloženie v 1 kapsule Mentha piperita 150 mg, Ibištek 100 mg, Inulín 100 mg, Lactobacillus acidophillus 2 miliardy CFU, Bromelaín 50 mg, Papaín 50 mg. Neobsahuje lepok. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu 3× denne, pri dlhodobom užívaní 1 kapsula denne, užívajte najlepšie pred jedlom,  dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Balenie obsahuje 60 kapsúl

  12,27 € -21% 15,52 €

 • ADVANCE Liverax - pečeň 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Liverax - pečeň 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Liverax obsahuje komplex prírodných látok na podporu normálnej funkcie pečene. Jeho základom je extrakt z pestreca mariánskeho. Pestrec obsahuje flavonoidový komplex silymarín, ktorý je považovaný za hlavnú biologicky aktívnu látku. Aktivné látky Silymarín podporuje regeneráciu s prirodzenou detoxikačnou funkciou pečene, ktorá z tela odstraňuje toxické látky. Ďalšie obsiahnuté prírodné látky - Astragalus, Cholín, kyselina alfa-lipoová a Kurkuma podporujú priaznivé pôsobenie silymarínu.  Zloženie v jednej kapsule Pestrec mariánsky (obsah silymarínu 80%) 200 mg, Astragalus 50 mg, Cholín 50 mg, Kurkuma 50 mg, Kyselina alfa-lipoová 20 mg. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne. Vhodné na dlhodobé užívanie. Užívajte najlepšie po jedle. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  12,98 € -16% 15,39 €

 • ADVANCE Prostalex - prostata 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prostalex je výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest. Obsahuje komplex prírodných látok, ktorého základom je extrakt SAW PALMETTO. Dále PYGEUM AFRICANUM, URTICA DIOICA a BETA-SITOSTEROL doplňujú zloženie Prostalexu pre maximálny synergický efekt. Aktivné zložky Zdravá prostata - prírodné látky Saw palmetto, Urtica dioica a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu prostaty. Zdravé močové cesty - Saw palmetto a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu močových ciest. Zdravý močový mechúr - Pygeum africanum prispieva k normálnej funkcii a zdraviu močového mechúra. Potencia - Saw palmetto prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému (potencii). Zloženie v 1 kapsuli Saw palmetto (Serenoa extrakt) 150 mg, Pygeum africanum extrakt 5:1 (zodpovedá 250 mg pygea) 50 mg, Urtica dioica 50 mg, Beta-sitosterol 50 mg. Neobsahuje lepok.  Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka 1 kapsula denne, vhodné užívať dlhodobo, užívajte najlepšie pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre ženy a deti. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  13,08 € -11% 14,75 €

 • ADVANCE Urixin - močové cesty 60 tabliet Výživový doplnok

  ADVANCE Urixin - močové cesty 60 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Urixin obsahuje overenú kombináciu manózy, extraktu z brusníc a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Synergické pôsobenie ďalej podporujú extrakty zo zlatobyľu, zeleného čaju a pŕhľavy. Aktivné zložky Obsahuje overenú kombináciu vysokokvalitného extraktu z brusníc, biologicky významného monosacharidu manózy a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Zlatobyľ a zelený čaj podporujú zdravie močového mechúra a dolných močových ciest. Pŕhľava podporuje zdravie obličiek. Zloženie v 1 tablete D-manóza 300 mg, Brusnicový extrakt 25:1 (zodpovedá 5000 mg brusníc) 200 mg, Zlatobyľ obyčajná extrakt (Solidago virgaurea) 30 mg, Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) 30 mg, Zelený čaj extrakt10 mg, Lactobacillus acidophilus 5 x 108 CFU. Neobsahuje lepok. Odporúčané dávkovanie Užívajte 2 tablety ráno a 1 večer, pri dlhodobom užívaní 1 tabletu denne, užívajte pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

  11,53 € -18% 13,98 €

 • ADVANCE Hemoxin 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Hemoxin je prírodný prípravok obsahujúci kombináciu 5 aktívnych látok. Obsahuje komplex citrusových bioflavonoidov hesperidín, diosmín, ďalej rutín, extrakt Aesculus hippocastaum (aescin) a vitamín C. Zloženie v 1 kapsule Diosmín 250 mg, Hesperidín 100 mg, Rutín 10 mg, Aesculus hippocastanum extrakt 20 mg, Vitamín C 40 mg. Odporúčané použitie Odporúča sa užívať 1 kapsulu 3 x denne. Pri dlhodobom užívaní 1 kapsulu denne. Hemoxin je možné užívať dlhodobo. Užívajte najlepšie pred jedlom alebo spoločne s jedlom a dostatočne zapite. Veľkosť balenia 60 kapsúl.

  14,30 €

 • ADVANCE Diaben 60 + 20 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Diaben 60 + 20 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Základom Diabenu je Gurmar čiže Gynmnema silvestre. Je to rastlina pochádzajúca z Indie. Extrakty z listov sú viac než 2000 rokov tradične užívané v indickej ajurvéde. Diaben obsahuje prírodné látky, preto je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Neobsahuje lepok. Aktívne látky množstvo v 1 kapsule Gurmar (75% extrakt gymnema sylvestre) 200 mg, Alfa-lipoová kyselina 100 mg, Cinnamonum extrakt 100 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka je 1 kapsula denne. Užívajte najlepšie ráno spoločne s jedlom. Vhodný na dlhodobé užívanie. Dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Ukladajte mimo dosahu detí!

  16,41 € -21% 20,69 €

 • ADVANCE Cholesten hladina cholesterolu 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Cholesten je prírodný prípravok obsahujúci komplex aktívnych látok, ktorý napomáha k udržaniu zdravej hladiny cholesterolu. Aktivné zložky Základom je extrakt z červenej ryže, ktorý vďaka pôsobeniu kvasinky Monascus purpureus obsahuje vysoké množstvo látok zvaných monakolíny. Ďalšou aktívnou zložkou Cholestenu je vysoko koncentrovaný rybí olej MEG-3TM s vysokým obsahom OMEGA 3 nenasýtených mastných kyselín DHA a EPA. Zloženie v jednej kapsule Červená fermentovaná ryža (Monascus purpureus) extrakt (obsah Monakolínu K 4%) 250 mg, vysoko čistený rybí olej MEG-3TM (obsahuje Omega 3 DHA a EPA) 200 mg. Priaznivý účinok je dosiahnutý pri užívaní 10 mg Monakolinu K denne, toto množstvo je obsiahnuté v 1 kapsule Cholestenu. Bez obsahu laktózy a bez lepku. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne. Užívajte najlepšie po jedle. Vhodné na dlhodobé užívanie. Nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy. Neužívajte pri známej citlivosti na niektorú zo zložiek produktu a pri ochorení pečene alebo obličiek. V prípade, že užívate lieky na cholesterol, poraďte sa o vhodnosti užívania doplnku stravy Modin s lekárom alebo lekárnikom. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  13,08 € -13% 14,99 €

 • ADVANCE Imunax 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Imunax 60 kapsúl

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Imunax je prírodný prípravok obsahujúci komplex aktívnych látok na podporu imunitného systému. Základom je extrakt z echinacey a hlivy ustricovej. Aktívny komplex prírodných latok na podporu správnej funkcie imunitného systému je zložen z jedenástich prírodných látok. Aktivné zložky Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus)Táto huba, nazývaná aj Hiratake, je pre svoje priaznivé účinky tradične užívaná v Číne a Japonsku už mnoho storočí. Hliva obsahuje mnoho prírodných látok, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Echinacea Echinacea je rastlina pôvodom zo severnej Ameriky. Obsahuje hlavne esenciálne oleje, alkamidy a flavonoidy. Reishi (Ganoderma lucidum) Reishi je huba, ktorá je veľmi uctievaná vo východnej Ázii. Obsahuje polysacharidy, esenciálne aminokyseliny, železo, selén a vitamíny skupiny B. Rakytník Rakytník rešetliakový je ker, ktorého plody majú hlavne vysoký obsah vitamínov, minerálov a množstvo ďalších aktívnych látok. Obsahuje vysoké množstvo vitamínu C, karoténu, vitamínov skupiny B a vitamín E. Šišiak bajkalský Šišiak bajkalský je rastlina spomínaná v činskych spisoch už od počiatku 1. tisícročia. Extrakt z koreňa šišiaku obsahuje vysoké množstvo flavonoidov. Ženšen (Panax ginseng) Už viac ako 2000 rokov je ženšen užívaný v tradičnej čínskej medicíne. Extrakt zo ženšenu obsahuje prírodné aktívne látky tzv. ginsenoidy. Vitamín C (kyselina askorbová) Kyselina askorbová má silné antioxidačné účinky a pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom. Kyselina askorbová prispieva k správnej funkcii imunitného systému a tiež prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Lactobacillus acidophilus Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré sa prirodzene vyskytujú v tráviacom trakte človeka. Vitamín B6 (pyridoxín) Pyridoxín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a podporuje normalnu funkciu imunitného systému. Kyselina listová (folát) Kyselina listová patrí medzi vitamíny skupiny B. Je potrebná pre správnu funkciu imunitného systému a hrá dôležitú úlohu pri krvotvorbe. Zinok Zinok je dôležitým stopovým prvkom pre ľudský organizmus. Je dôležitý pre ochranu buniek pred škodlivým pôsobením voľných radikálov a prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Aktívne látky množstvo v 1 kapsule extrakt 4: 1 40mg, Hliva ustricová (40% beta-glukánov) 100 mg, Reishi 50 mg, Ženšen (Panax ginseng) 10 mg, Šišák bajkalský 20 mg, Rakytník 50 mg, Lactobacillus acidophilus 500 mil. CFU Vitamín C 80 mg ( 100% RHP *), Vitamín B6 1 mg (71% RHP *), Kyselina listová 50 mikrogramov (25% RHP *), Zinok 5 mg (50% RHP *). RHP *: Referenčná hodnota príjmu. Neobsahuje lepok. Odporúčané dávkovanie Dospelí 1 kapsula 1 až 3x denne, Deti od 12 rokov 1 kapsula denne. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Vhodné na dlhodobé užívanie, užívajte najlepšie pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Neužívajte pri známej citlivosti na niektorú zo zložiek produktu. Bez obsahu laktózy a bez lepku. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  12,27 € -21% 15,52 €

 • ADVANCE Renovix - vlasy 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Prípravok Renovix je komplexný nutrikosmetický prípravok s obsahom vyváženej kombinácie prírodných rastlinných extraktov, ktoré napomáhajú pri starostlivosti o vaše vlasy zvnútra Účinky produktu Rast vlasov - Praslička, žihľava, biotín a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov, podporujú ich prirodzený rast. Zdravé vlasy - Praslička, žihľava, biotín a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov a napomáhajú tak udržiavať vlasy zdravé. Mineralizácia a ochrana - Praslička podporuje normálnu mineralizáciu vlasov. Vitamíny E, C a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (negatívnym pôsobením voľných radikálov). Starostlivosť o vlasovú pokožku - Aloe vera, rakytník, biotín, niacín a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky, napomáhajú tak udržiavať pokožku vlasov zdravú. Množstvo aktívnej látky v 1 kapsule L-methionin 150 mg, extrakt z prasličky 70 mg, extrakt z pivovarských kvasníc 50 mg, rakytník 30 mg, žihľava dvojdomá 20 mg, aloe vera 20 mg, koenzým Q10 5 mg, taurin 10 mg, niacin 4 mg (25 % ODD*), biotin 0,03 mg (100 % DDD*), vitamín E 3 mg (25 % DDD*), zinok 2 mg (20 % ODD*). Zloženie kapsuly: želatína. Prídavné látky: stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza. Bez lepku. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka 1-2 kapsuly denně. Užívajte aspoň 1 mesiac. Dostatočne zapite. Užívajte najlepšie po jedle. Vhodné aj na dlhodobé užívanie. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  13,08 € -11% 14,75 €

 • ADVANCE DetoxActive - prírodná detoxikácia 120 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Obsahuje kombináciu účinných extraktov - Chlorella, Spirulina, Zelený jačmeň, Mladá pšenica, Aloe vera, Acai berry, Maqui berry a Pestrec mariánsky. Tieto prírodné látky obsahujú podiel fytonutrientov, antioxidantov, enzýmov, vlákniny a rady ďalších látok. Zloženie v 1 kapsuli Chlorella 100 mg, Spirulina 100 mg, Zelený jačmeň 100 mg, Mladá pšenica 100 mg, Aloe vera 20 mg, Acai berry 20 mg, Maqui berry 20 mg, Pestrec mariánsky 10 mg. Bez obsahu laktózy a bez lepku. Odporúčané dávkovanie 2 x denne 4 kapsule. Pri dlhodobom užívaní 1 x denne 2 kapsule. Užívajte najlepšie 15 min. pred jedlom. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu.  Ukladajte mimo dosahu detí! Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  14,18 € -10% 15,70 €

 • ADVANCE Calmin 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Účinky produktu Upokojenie a relaxácia - Chmeľ, valeriána a mučenka napomáhajú k upokojeniu a relaxácii. Podpora zaspávania - Chmeľ podporuje zaspávanie a navodenie dobrého spánku. Dobrý spánok - Chmeľ, valeriána a mučenka podporujú dobrý a kvalitný spánok. Pri strese - Valeriána podporuje relaxáciu pri strese. Nenávykový - Prírodné látky obsiahnuté v Calminu sú nenávykové. Zloženie v 1 kapsuli Chmeľ otáčavý 150 mg, šišiak bajkalský 80 mg, mučenka opletavá 50 mg, L-tryptofán 40 mg, valeriána lekárska 20 mg, vitamín B5 6 mg (100% RHP *), vitamín B6 1 mg (71% RHP *). * RHP = referenčná hodnota príjmu. Neobsahuje lepok. Užívánie a dávkovanie Odporúčaná denná dávka 1 až 2 kapsule 30 minút pred plánovaným spánkom. Dostatočne zapite. Vhodné aj na dlhodobé užívanie. Ďalšie informácie Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí! Neobsahuje lepok. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  12,27 € -12% 13,98 €

 • ADVANCE Dermavit - pleť 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Dermavit je prírodný nutrikosmetický prípravok, ktorý obsahuje vyváženú kombináciu prírodných extraktov, vitamínov a minerálov, ktoré pôsobia vo vnútri organizmu a pomáhajú starať sa o Vašu pleť "zvnútra". Aktivné zložky Vďaka obsahu prírodných aktívnych látok - Kolagén, Kyselina hyaluronová, Koenzým Q10, L-metionín, Aloe vera, Rakytník, Beta-karotén, Niacín, Vitamín E, Vitamín C a Zinok prispieva k udržaniu krásnej pleti. Obsiahnuté látky podporujú výživu a regeneráciu kožných buniek, prispievajú k ochrane buniek pred negatívnym vplyvom voľných radikálov. Zloženie v jednej kapsule Kolagen 70 mg, Kyselina hyaluronová 10 mg, Koenzym Q10 5 mg, L-methionin 150 mg, Aloe vera 30 mg, Rakytník 30 mg, Beta-karoten 2 mg, Niacin 4 mg (25% DDD*), Vitamin E 3 mg (25% DDD*), Vitamin C 20 mg (25% DDD*), Zinok 2 mg (20% DDD*), *DDD = doporučená denná dávka. Odporúčané dávkovanie 1 až 2 kapsule denne. Užívajte najlepšie po jedle. Užívajte aspoň 1 mesiac. Vhodné na dlhodobé užívanie. Dôležitá upozornenie Nevhodné pre deti do 12 rokov. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí! Bez obsahu laktózy a bez lepku. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  12,27 € -13% 14,05 €

 • ADVANCE Chlorella BIO 1000 tablet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Chlorella ADVANCE obsahuje 100 % čistú riasu chlorella v prémiovej BIO kvalite. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani prídavné látky. Výhody výrobku Chlorella prémiovej kvality 100 % čistá bez prídavných látok BIO certifikácia CERES Desintegrovaná Špičková kvalita spracovania Certifikácia Organic Naturland Testované na ťažké kovy Účinky Detoxikácia organizmu - Chlorella pomáha z tela odstraňovať toxíny. Chlorella má schopnosť do seba toxíny absorbovať a pomáha tak prečisteniu organizmu. Vysoký obsah vlákniny - Chlorella obsahuje vysoké množstvo vlákniny. Chlorella podporuje trávenie a prispieva k normálnej funkcii črevného traktu. Vitamíny a minerály v prirodzenej podobe - Chlorella obsahuje množstvo vitamínov, minerálov a ďalších prírodných látok ako chlorofyl, karotenoidy alebo chlorellový rastový faktor. Telo tieto látky pri užívaní chlorelly prijíma v prirodzenej podobe a nie synteticky vyrobené. Imunita - Chlorella podporuje imunitu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Je preto veľmi vhodným výživovým doplnkom na podporu imunity. Energia a vitalita - Chlorella podporuje energiu a vitalitu. Antioxidant - Chlorella je antioxidant a pomáha tak chrániť telo pred voľnými radikálmi. Zloženie v 1 tablete 100% sladkovodná riasa Chlorella, 200 mg/1 tableta.  Neobsahuje přídatné látky. Bez lepku. Neobsahuje lepok.  Odporúčané dávkovanie Dospelí 2x denne 5 až 10 tabliet. Noví užívatelia bez skúseností s užívaním: začnite na dávke 2× denne 3 tablety a dávku postupne po týždňoch zvyšujte. Deti od 3 rokov 1 až 4 tablety denne. Užívajte ideálne 15 až 30 minút pred jedlom. Dostatočne zapite (min. 2 dl tekutiny). Počas užívania odporúčame zvýšený príjem tekutín. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Pokiaľ užívate lieky na zníženie zrážanlivosti krvi, poradte sa o vhodnosti užívania s lekárom alebo lekárnikom. Balenie obsahuje 1000 tabliet.

  14,96 € -2% 15,21 €

 • ADVANCE Chia Semienka 500 g Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  BIO Chia semienka ADVANCE sú chia semienka vysokej kvality, ktorú dokladá BIO certifikácia ECOCERT. Chia semienka majú vysokú nutričnú hodnotu, sú bohatým zdrojom energie a zdraviu prospešných OMEGA-3. Chia semienka ADVANCE - prémiová BIO kvalita BIO certifikácia ECOCERT vysoká nutričná hodnota podporujú pocit sýtosti vysoký obsah vlákniny bohatý zdroj OMEGA-3 Vysoká nutričná hodnota – „super potravina“ Chia je bohatým zdrojom živín, obsahuje unikátne vyvážený pomer bielkovín, sacharidov a mastných kyselín vo forme omega-3. Ide preto o vhodný doplnok zdravého jedálneho lístka a pre svoju hodnotu preto býva radená medzi tzv. super potraviny (super-foods). Pocit sýtosti -Chia semienka sú schopné absorbovať veľké množstvo vody, vďaka tomu napučia a zväčšia svoj objem až 12×.Pri konzumácii tento efekt podporuje pocit sýtosti. Omega-3 a omega-6 - Chia obsahuje vysoké množstvo omega-3 a omega-6 nenasýtených mastných kyselín – kyselinu alfa-linolénovú(ALA) a kyselinu linolovú. Vysoký obsah vlákniny - Chia je populárnym doplnkom zdravej výživy i vďaka vysokému množstvu vlákniny. Zdravá hladina cholesterolu - Chia obsahuje vysoké množstvo kyseliny alfa-linolénovej, ktorá prispieva k udržaniu zdravej hladiny cholesterolu. Priaznivý účinok sa dosiahne už pri prívode 2 g kyseliny alfa-linolénovej denne. Zloženie výrobku Semienka šalvie španielskej (Salvia hispanica) v BIO kvalite. Neobsahuje lepok. Výživové údaje v 100 g - Energia 486 kcal/2035 kJ, Bielkoviny 20 g, Sacharidy 38 g, z toho cukry 6,2 g, Tuky 32 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 3 g, mononenasýtené mastné kyseliny 1,5 g, polynenasýtené mastné kyseliny 28 g, Vláknina 30 g, Omega-3 (kyselina alfa-linolénová) 20 g, Omega-6 (kyselina linolová) 6 g Spôsob užitia Konzumujte samostatne alebo ako prísadu do jogurtov, cereálií, kokteilov, smoothies, šalátov, nátierok, slaných i sladkých jedál alebo ako prísadu do pečiva. Maximálna odporúčaná denná dávka je 15 g = cca 2 zarovnané polievkové lyžice. Deti od 3 rokov užívajú polovičnú dávku. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu a tme.

  10,05 € -13% 11,54 €

 • ADVANCE Spirulina BIO 1000 tablet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok Spirulina ADVANCE obsahuje 100 % čistú spirulinu prémiovej kvality. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky. Spirulina prémiovej kvality 100 % čistá bez prídavných látok BIO kvalita Testované na ťažké kovy Špičková kvalita spracovania Certifikát Organic Naturland Certifikát BIO CERES Odporúčané dávkovanie Dospelí 2× denne 6 až 12 tabliet. Noví užívatelia bez skúseností s užívaním začnite na dávke 2× denne 3 tablety a dávku postupne po týždňoch zvyšujte. Deti od 3 rokov 1 až 4 tablety denne. Užívajte ideálne 15 až 30 minút pred jedlom. Dostatočne zapite (min. 2 dl tekutiny). Počas užívania odporúčame zvýšený príjem tekutín. Dôležitá upozornenie Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Pri poruchách krvnej zrážavosti alebo pokiaľ užívate lieky na zníženie zrážavosti krvi sa poraďte o vhodnosti užívania s lekárom. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje lepok.

  14,96 €

 • ADVANCE Bio Matcha Tea 100 g Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Matcha tea je mletý čaj připravený ze speciálního zeleného čaje, který má celou řadu příznivých účinků na organismus jako je fyzické a psychické povzbuzení, podpora kontroly tělesné hmotnosti, podpora imunity a vitality. Matcha tea prémiové kvality prémiová ceremoniální kvalita BIO certifikace 100% čistá bez přídavných látek špičková kvalita zpracování výborná jemná chuť Ceremoniální kvalitaMatcha Advance obsahuje 100% jemně mletý matcha tea té nejvyšší ceremoniální kvality, který se používá při tradičních japonských čajových rituálech. BIO kvalitaKvalitu Matcha Advance je dokládá taktéž certifikace BIO kvality. Je pěstována v ekologicky čistém prostředí za přísně kontrolovaných podmínek. Složení 100% jemně mletý zelený čaj matcha (Camellia sinensis) v BIO kvalitě. Neobsahuje lepek. Užívání a dávkování 1 zarovnaná čajová lžička (cca 1,5 g) 2-3x denně. Způsob přípravy Za tepla – 1 čajovou lžičku (cca 1,5 g) rozmíchejte ve 200 ml horké vody (cca 70°C). Tuto směs cca 3 min šlehejte nejlépe bambusovou metličkou nebo šlehačem na mléko. Takto krásně našlehaný matcha čaj konzumujte bez cezení. Za studena – dobře rozmíchejte v shakeru se studenou vodou. Můžete přidat do ovocných nebo zeleninových smoothies. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

  11,25 €

 • ADVANCE Moringa 180 kapslí Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Moringa prémiové kvality Koncentrovaný extrakt z listů 100% čistá bez přídavných látek Vysoká nutriční hodnota Špičková kvalita zpracování Zdroj vitaminů a minerálů Testováno na těžké kovy Koncentrovaný extrakt z listů moringyMoringa Advance obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt 10:1 z listů moringy olejodárné. Díky tomu jsou obsaženy biologicky aktivní látky v 10krát vyšší koncentraci než v samotných listech moringy. 100% extraktMoringa Advance obsahuje čistý extrakt z listů Moringy olejodárné ve formě tablet. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídatné látky. Složení 100% extrakt 10:1 z listů Moringy olejodárné 300 mg / 1 tableta Užívání a dávkování 2 tablety denně. Dostatečně zapijte.

  11,99 €

 • ADVANCE Jačmeň 200 g Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Jačmeň ADVANCE obsahuje prášok na prípravu enzymatického nápoja zo 100 % extraktu mladého jačmeňa. Zelený jačmeň obsahuje celý rad biologicky aktívnych látok s priaznivým pôsobením na organizmus. Dôležitý je nielen vysoký obsah biologicky aktívnych látok, ale predovšetkým synergia ich pôsobenia, vďaka ktorému sa priaznivý účinok spočítava. Výhody výrobku Vitamíny a minerály v prirodzenej podobe - Zelený (mladý) jačmeň obsahuje množstvo vitamínov a minerálov. Telo tieto látky pri užívaní mladého jačmeňa prijíma v prirodzenej podobe a nie vyrobené synteticky. Aminokyseliny - Zelený jačmeň obsahuje celý rad aminokyselín vrátane esenciálnych, ktoré si telo nevie samo vyrobiť a musí ich prijímať v potrave. Chlorofyl - Chlorofyl je unikátne zelené farbivo, pomocou ktorého získavajú rastliny energiu zo slnečného žiarenia a ďalej ju využívajú. Zelený jačmeň obsahuje vysokú koncentráciu tohto zeleného farbiva. Antioxidanty - Zelený jačmeň obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pred voľnými radikálmi. Vysoká čistota a šetrné spracovanie Zelený jačmeň ADVANCE sa pestuje na ekologicky čistom ostrove Hainan v Juhočínskom mori. Čisté prostredie a ideálne podmienky na pestovanie zaručujú vysokú kvalitu a čistotu získanej prírodnej suroviny. Mladé rastlinky sa zbierajú v období svojej najväčšej vitality, keď obsahujú najväčšie množstvo živín a energie potrebnej na rast. Celý proces spracovania je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v mladom jačmeni všetko hodnotné. Vďaka šetrnému spôsobu spracovania zostáva zachovaná biologická aktivita prírodných látok. Odporúčané dávkovanie a upozornenie Dospelí 1 čajová zarovnaná lyžička (t. j. 1,5 g) 2x denne.  Deti od 3 rokov 1/2 čajovej lyžičky (t. j. 0,75 g) 1x denne. Rozmiešajte v 150 ml chladnej neperlivej vody (deti v 100 ml). Vypite nalačno, ideálne 15 až 30 minút pred jedlom. Pri dávkovaní používajte suchú lyžičku a obal ihneď tesne uzavrite. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Pri poruchách krvnej zrážavosti alebo pokiaľ užívate lieky na zníženie zrážavosti krvi sa poraďte o vhodnosti užívania s lekárom alebo lekárnikom. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

  11,28 € -6% 12,00 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam