Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Antiparazitiká pre psov Pipety proti kliešťom a blchám pre psov

Pipety proti kliešťom a blchám pre psov

Pipety čiže kvapky aplikujúce sa za krk zvieraťa, sú repelentné prípravky slúžiace ako alternatíva pre tých, ktorým vadí neustála prítomnosť antiparazitického obojku na krku psa. Pipety poskytujú riešenia rodinám s malými deťmi, ktorým možno len ťažko zabrániť v olizovaní a žuvaní obojku.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Pipety proti kliešťom a blchám pre psov - detailný popis

Pipety sú komfortným riešením na ochranu proti psím parazitom. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Sú kvalitnou ochranou nielen proti blchám a kliešťom, ale tiež pôsobia repelentne a to až po dobu ôsmich týždňov.

Na MojaLekáreň.sk nájdete pipety proti kliešťom a blchám pre psov rôznych značiek

MojaLekáreň.sk ponúka pipety značky:

  • Fypryst spot-on - praktická jednodávková pipeta určená na liečbu a prevenciu napadnutia blchami, kliešťami, všenkami.
  • Frontline - veľmi účinný prípravok na ochranu psov pred blchami, kliešťami a všenkami s mimoriadnym a dlhodobým účinkom. Frontline Combo účinkuje okamžite po aplikácii, roztok je úplne vodeodolný.
  • Top spot on Dog - tento prípravok je extrémne jedovatý pre mačky a jeho podanie mačkám môže viesť až k ich úhynu z dôvodu špecifickej fyziológie mačiek, ktoré nie sú schopné metabolizovať určité látky vrátane permetrínu.
  • Flevox Spot-On - prípravok nepreukázal okamžitý akaricídny účinok proti kliešťom, ale preukázal pretrvávajúci akaricídny účinok po dobu 4 týždňov proti kliešťom.
  • Effipro - kombinácia fipronilu a pyriproxyfénu zaisťuje insekticídny a akaricídny účinok proti blchám (Ctenocephalides felis) a kliešťom (Rhipicephalus turanicus, Ixodes ricinus) a navyše zabraňuje vývoju dospelých bĺch z vajíčok.
  • Fipron - je účinný proti napadnutiu blchami po dobu približne 2 mesiacov a proti napadnutiu kliešťami po dobu až do 1 mesiaca, v závislosti na sile zamorenia prostredia.
  • Sergeants Green - účinkuje 3-6 týždňov v závislosti od typu kože. Aplikáciu je potrebné opakovať v prípade nového výskytu parazitov, najskôr však za 7 dní.

Doplnkový tovar

Vďaka hračkám z našej ponuky bude váš psík naozaj šťastný. Môžete vyberať z hračiek na najrôznejšie športy, hry a zabavenie sa aj k spoločnému vyvádzaniu. Bazény psíka príjemne osviežia v horúcich letných dňoch.

TIP: Práškový šampón Menforsan s repelentom je prírodný produkt, ktorý je určený ako bezpečná prevencia pred blchami, kliešťami, roztočami a komármi.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika