Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Obojky a vodítka pre psov

Obojky a vodítka pre psov

Nech je váš psík malý alebo veľký, máme pre neho to pravé vodítko. Ak preferujete praktické samonavíjacie vodítka, iste si vyberiete z našej ponuky MojaLekáreň.sk. Vodítka odporúčame vyberať podľa veľkosti psíka, aby boli dostatočne pevné.

Obojky a vodítka pre psov - detailný popis

Vodítko a obojok, prípadne postroj, Vám pri každodennom venčení, prechádzkach v parkoch alebo dlhých túrach v prírode pomôžu mať Vášho psa pod kontrolou a zaručiť mu bezpečia.

MojaLekáreň.sk ponúka obojky a vodítka pre psov mnohých druhov

Na MojaLekáreň.sk môžete zaobstarať tieto obojky a vodítka pre psov:

  • kožené a nylonové obojky - v súčasnej dobe sú obojky pre psov aj módnou záležitosťou, kedy ich môžete meniť podľa príležitosti.
  • výcvikové a sťahovacie obojky - sa využívajú predovšetkým pri výcviku na cvičenie chôdza pri nohe alebo plynulá chôdza na vodítku.
  • svietiace obojky - vďaka svietiacim a reflexným obojkom budú vaši psy ľahko identifikovateľní v ktorúkoľvek dennú aj nočnú dobu.
  • samonavíjacie vodítka - samonavíjacie vodítka pre psov môžete ľahko ovládať palcom jednej ruky a psovi vyšlite jasný povel, aj keď je od vás vzdialený pekných pár metrov.
  • kožené vodítka - sú veľmi obľúbené, kožený materiál je príjemný na dotyk a je tak pohodlný pre vaše ruky i pri dlhých prechádzkach.
  • nylonové vodítka - rovnako ako psí obojok je aj vodítko pre psa nielen účelovou, ale aj módnou záležitosťou.

Doplnkový tovar

Naša ponuka pre psov je naozaj pestrá, obsahuje ucelený sortiment, z ktorého si môžete tiež vybrať napr. kapsičky a paštéty, vitamíny, kozmetiku pre psov a ďalšie. Ako odmena za spoluprácu pri výcviku urobí vášmu psíkovi určite radosť maškrta pre psov. Perfektné na ochladenie a zábavu v letných dňoch sú skladacie bazény.

TIP! Repelentné odpudzujúce prípravky pre psov Menforsan ochránia vášho miláčika pred nepríjemným bodavým hmyzom.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika