Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Obojky a vodítka pre psov Svietiace obojky

Svietiace obojky

Dbajte na bezpečie svojho psa a kúpte mu 100% neprehliadnuteľný svietiaci alebo reflexný psí obojok. Vďaka svietiacim a reflexným obojkom budú vaši psi ľahko identifikovateľní v ktorúkoľvek dennú aj nočnú dobu!

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Svietiace obojky - detailný popis

Odolné a svietiace obojky pre psov, ktoré v sebe skrývajú LED diódy, vďaka ktorým môžu nepretržite svietiť alebo blikať a to po dobu až 3 hodín, do vzdialenosti až 500 metrov.

MojaLekáreň.sk ponúka svietiace a reflexné obojky v rôznom farebnom prevedení

Na MojaLekáreň.sk môžete kúpiť:

  • ružový obojok
  • čierny obojok
  • modrý obojok
  • zelený obojok
  • biely obojok
  • červený obojok

Obojok ľahko nabijete doma cez váš počítač alebo notebook pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Obojok je dlhý 70 cm alebo 35 cm, ale je nastaviteľný, takže sa nemusíte báť, že by psíka škrtil alebo mu naopak padal.

Doplnkový tovar

Pretože naša ponuka je naozaj široká, nezabudli sme ani na maškrty pre vašich miláčikov. U nás nájdete najrôznejšie typy maškŕt a to sušené mäso, žuvacie pochúťky, dentálne maškrty, výrobky z byvolej kože . Z našej ponuky bude nadšený každý chlpáč!

TIP: Skladací bazén pre psov je perfektný na ochladenie a zábavu v letných dňoch.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika