Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Cestovné potreby Deky

Deky pre psov

Cestujte so svojimi psíkmi bez toho, aby ste zakaždým museli zdĺhavo čistiť auto. Cestovné podložky do auta pre psov ochránia autosedačky pred ušpinením. Napríklad vlnená deka s dekorom psej labky zachytí všetky chlpy psíka a vy potom deku len vyklepete alebo vyperiete. Psíkovi sa naviac bude pohodlne ležať, pretože je deka hrejivá. Určite by si našla svoje miesto i v psom pelechu.

Deky pre psov - detailný popis

Veľmi spoľahlivou ochranou sedačiek pri cestovaní v aute sú tiež prehozy alebo lôžka. Sú dostatočne veľké, aby zakryli celú zadnú sedačku. Pripevňujú sa pútkami za hlavové opierky. Tým, že jednu stranu podložky zachytíte za opierky predných sedadiel, vznikne uzavreté lôžko. Psíkovi tak zároveň bráni vo voľnom pohybe po aute. Lôžka môžete prať v pračke. Pokiaľ vozíte svojho psíka v batožinovej časti vozu, okrem ochrannej podložky sa vám bude hodiť tiež univerzálna sieť, ktorá oddeľuje kufor od zvyšku priestoru vozu. V ponuke našej on-line lekárne nájdete pomôcky pre cestovanie so psami prevažne značky Trixie.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika