Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Chladiace podložky pre psov

Chladiace podložky pre psov

Chladiace podložky sú špeciálnym doplnkom pre horúce dni. Nahradí chladný kút, kam by sa inak psík mohol ísť schovať. Podložka príjemne chladí a udržuje si stálu teplotu. Pre funkciu nie je potreba elektrický prúd ani žiadne dobíjanie, funguje na princípe vodného gélu.

Chladiace podložky pre psov - detailný popis

Predstavte si, ako musí byť psíkovi počas letných mesiacov teplo v tom jeho kožúšku. Pokiaľ chcete svojmu domácemu miláčikovi aspoň trošku uľaviť, skúste mu zaobstarať chladiacej podložky pre psov. A o čo vôbec ide?

  • Táto podložka začína chladiť až pri kontakte tela zvieraťa s podložkou, a to na základe endotermické reakcie, kedy sa spotrebováva teplo, ktoré psík vydáva.
  • Tieto chladiace podložky pre psov dokážu znížiť teplotu až o desať stupňov a dokážu ochladzovať až štyri hodiny v kuse.
  • Obrovskou výhodou týchto chladiacich podložiek je to, že sú skvelým pomocníkom nielen doma, ale aj na cestách.
  • Netreba je totiž chladiť v chladničke, stačí ním totiž niekoľko minút v neprovozu a opäť sú schopné zviera ochladiť.

Na lekarne.cz môžete vyberať podložky od značiek KARLIE FLAMINGO ARGI.

Doplnkový tovar

  • Bazény pre psov - Osvieženie pre Vaše chlpáča.
  • Antiparazitiká pre psov - Antiparazitiká pre psov sú prípravky chrániace vášho psíka pred blchami, kliešťami a ďalšími vonkajšími, ale i vnútornými parazitmi.
  • Vitamíny pre psov - Vitamíny pre psy kŕmené kvalitnými krmivami nie sú takmer potreba. Ale samozrejme každý psík môže začať trpieť nejakými nepríjemnosťami, ktoré možno zahnať jednoduchým podávaním vitamínov a doplnkov pre psov.
  • Hračky pre psov - Urobte radosť svojmu zvieraciemu kamarátovi a kúpte mu niektorú z praktických hračiek. Tieto zábavné hračky nenechajú žiadne psy ani mačky ľahostajné! Vyberte hračku pre odpočinok, pre aktívnu zviera alebo pre nácvik aportu.
  • Obojky a vodítka pre psov - Nech je váš psík malý alebo veľký, máme pre neho to pravé vodítko. Ak preferujete praktická samonavíjacie vodítka, iste si vyberiete z našej ponuky MojaLekáreň.sk. Vodítka odporúčame vyberať podľa veľkosti psíka, aby bola dostatočne pevná.

TIP! Bojí sa váš pes vody? Chystáte sa schádzať rieku alebo plánujete s psíkom dovolenku pri mori? Nič nenechávajte na náhodu a kúpte vášmu psíkovi plávaciu vestu. Dobre padne, neobmedzuje v pohybe a je veľmi ľahká.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika