MojaLekáreň.sk

Kapsičky a pašteky pre psov

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Kapsičky a pašteky pre psov

Kapsičky a paštéty pre psov vnímame ako spestrenie a rozšírenie stravy pre psov kŕmených konzervami, granulami alebo varenou stravou. Dajú sa tiež využiť ako forma odmeny pri psom výcviku.

Rovnako ako konzervy môžete tiež kapsičky a paštéty zmiešať s granulami alebo akoukoľvek inou stravou. Paštéty sú najvhodnejšie pre šteňatá a staré psy, ktoré majú problém s hryzením.

MojaLekáreň.sk ponúka kapsičky a paštéty pre psov

MojaLekáreň.sk ponúka:

  • kapsičky a paštéty pre psov značky PEDIGREE - kompletné mokré krmivo pre šteňatá všetkých plemien od 6 týždňov do 18 mesiacov veku, s kuracím mäsom.
  • kapsičky a paštéty pre psov ANIMONDA - predstavujú aromatickú a chuťovo príťažlivú stravu, ktorá je všeobecne veľmi dobre prijímaná všetkými plemenami bez výnimky. Sú jednoducho skladovateľné a ľahko sa dávkujú.

Doplnkový tovar

Potrebujete zabaviť svojho psíka, ktorý čaká doma než sa vrátite? Vyberte si zo širokej ponuky žuvačiek, ktoré vášho psieho miláčika na čas zabavia a zároveň podporia jeho žuvací aparát. Ďalej v našom sortimente nájdete aj vitamíny, potrebné na správny vývoj šteniat a mladých psov v raste, zvyšujú imunitu, podporujú dobrú kondíciu a zdravotný stav.

TIP: Skladací bazén pre psov je perfektný na ochladenie a zábavu v letných dňoch.
 

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.