MojaLekáreň.sk

Výživové doplnky s echinaceou CEM-M

CEM-M Gummies imunita 60 tablet

Výživový doplnok

CEM-M Gummies imunita 60 tablet CEM-M Gummies imunita 60 tablet

Výživový doplnok určený špeciálne pre dospelých s ovocnou príchuťou.

Na sklade

14,79 € 13,09 € -11 %

Výživové doplnky s echinaceou CEM-M

Echinacea (echinacea purpurová) je všestranná bylina, ktorá priaznivo pôsobí na ľudské telo, a to ako zvonka, tak aj zvnútra. Najväčší vplyv má na posilnenie imunity. Môžete užívať echinaceové kvapky, tinktúru alebo echinacea sirup. Bylina je vhodná aj pre deti a tehotné matky.

Echinacea má mnoho variantov užívania

  • Kvapky – obsahujú výťažok z koreňa echinacey v liehu, preto nie sú vhodné v tehotenstve. Užívajte niekoľko kvapiek denne ako prevenciu aj v priebehu ochorenia.
  • Sirup – neobsahuje cukor, takže je vhodný aj ako doplnok stravy pre diabetikov, pre deti aj tehotné ženy. Je obľúbený pre svoju vynikajúcu chuť.
  • Kapsule a tablety – pohodlný spôsob, ako sa brániť proti infekciám. Stačí len zapiť a prehltnúť! Vedľajšou zložkou kapsúl a tabliet sú často ďalšie aktívne zložky ako vitamín C, zinok, alebo rakytník.

Echinacea sa stará aj o vašu pokožku. Kúpte si špeciálnu masť s výťažkami z echinacey, ktorá upokojí podráždenú pokožku, hojí popraskané päty a dodáva suchej pokožke potrebnú výživu. Masť môžete bez obáv používať v tehotenstve a je vhodná aj pre deti. Podobne ako čaje s echinaceou, vďaka ktorým budete fit aj v zime a v obdobiach náchylných na chrípky a prechladnutia.

Kategóriu Výživové doplnky s echinaceou nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.