Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Potraviny » Pochutiny sladké a slané » Bonboniéry

Bonboniéry

Bonboniéry sú skvelým darčekom, ktorý nikdy nezaklame. Urobte radosť svojim blízkym alebo sebe. Vyberte si akýkoľvek druh bonboniéry, čokoládové pralinky, ovocie v čokoláde, skrátka čokoľvek, čo Vás v našej ponuke osloví a vychutnajte si tú podmanivú sladkosť.

Bonboniéry - detailný popis

Kráľovstvo za koňa, sliepku za bonboniéru

Vedeli ste, že starí Aztékovia používali kakaové bôby ako platidlo? Za 30 bôbov ste mohli získať slepačie vajce, za 100 bôbov otroka alebo manželku. Aj v dnešní dobe možno povedať,  že bonboniéra je platidlom. Často ju darujeme ako poďakovanie za láskavosť alebo ju môžeme venovať ako malú pozornosť, ak idem k niekomu na návštevu.

Tak akú bonboniéru si dáte?

Keď sa povie bonboniéra, iste si každý vybaví pôsobivú škatuľku plnú čokoládových bonbónov plnených karamelom, nugátom alebo kakaovou zmesou. Tieto klasické cukrovinky u nás samozrejme nájdete vo vysokej kvalite a skutočne lahodnej chuti, ktorej nejde odolať.

Medzi najobľúbenejšie produkty patrí:

Balance belgické pralinky bez pridaného cukru - sladené maltitolom. Čokoláda je považovaná za tzv. chytrú drogu pre svoj ​​obsah proteínov, vitamínov a minerálov. Zvyšuje bystrosť a dodáva psychickú energiu, je tiež považovaná za afrodiziakum a antidepresívum. Čokoláda bez cukru je vhodná aj pre diabetikov.

 

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam