Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Chrániče sluchu » Ušné sviečky, spreje

AURECON usny sprej junior 30 ml - recenzie

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 181391
Aurecon Detský Ušné sprej pre deti od 3 rokov, riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou.

Viac informácií

5,96

Dostupnosť: skladom

Tovar odošleme 20. 7. 2018, predpokladaný termín doručenia 23. 7. 2018.

Doprava od 1 € alebo zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - AURECON usny sprej junior 30 ml

Aurecon Detský Ušné sprej pre deti od 3 rokov, riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou.

Informácie o produkte

Výrobca: HERB-PHARMA AG
Značka: FYTOFONTANA
Kód výrobku: 181391
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: HERB-PHARMA AG

Registrovaný liečivý prípravok, pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Aurecon Detský ušný sprej je prírodný produkt, ktorý riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou. Aurecon Detský Ušné sprej o dstraňuje prebytočný ušný maz, prach a iné nečistoty.

Kedy a prečo používať Fytofontana Aurecon ušný sprej Junior

  • znižuje možnosť vzniku zápalu stredného ucha a nádchy, posilňuje nervy
  • nahrádza používanie vatových tyčiniek - ich nesprávne používanie môže poraniť ucho a môže byť príčinou akumulácie ušného mazu na pozadí kanálika vonkajšieho zvukovodu
  • slúži ako ochrana proti vonkajšiemu zápalu ucha, v dôsledku namočenia ušného mazu s vodou z bazénov

Prečo je dôležité dbať o hygienu uší

Nedostatočná starostlivosť venovaná hygiene vonkajšieho ucha môže viesť k zhoršeniu priechodnosti zvukovodu. Dôsledkom toho môže byť nielen zníženie prenosu zvuku, ale aj možnosť vzniku priaznivých podmienok pre mikroorganizmy, ktoré sú zdrojom zdravotných ťažkostí s možnými vážnymi následkami. V prípadoch, keď sa ušného mazu tvorí príliš veľa, alebo pri nedostatočnej hygiene môže dochádzať k nahromadeniu ušného mazu, nazývame ho zátkou ušného mazu. Táto zátka môže poškodzovať správne fungovanie ucha a môže spôsobiť svrbenie ucha, hučanie v ušiach a zníženie počuteľnosti. V prípade, že sa tvorí príliš veľké množstvo ušného mazu, je potrebné dodržiavať pravidelnú hygienu vonkajšieho zvukovodu a to používaním takýchto neagresívnych prostriedkov.

doporučená aplikácia

  • prípravok je určený pre deti, zvlášť pre tých, ktorým sa tvorí tzv. suchý ušný maz
  • prípravok je vybavený ochranným nástavcom na konci aplikátora, ktorý zabraňuje, aby aplikátor zasahoval príliš hlboko do ucha.
  • Postup: vsuňte aplikátor AURECON Ušného spreja do ucha a vstreknite 1-2 vstreknutia do každej dierky, 1 - 2x denne, pričom pridržiavajte vstrekovač pri vstupe do ucha
  • nakloňte hlavu mierne na stranu, čím zabezpečíte vtekaniu kvapaliny do ucha
  • v prípade potreby aplikáciu opakujte
  • po každom použití opláchnite nástavec vlažnou vodou

venujte pozornosť

Pre zabezpečenie príjemnej aplikácie prípravku AURECON Detský Ušné sprej je potrebné, aby sa skladoval a používal pri izbovej teplote. Prípravok je určený pre pravidelnú hygienu, nie na liečenie!
Nepoužívajte v prípade ochorenia sluchového orgánu, pri perforácii ušného bubienka, alebo v prípade, že sa v uchu nachádza nejaké cudzie teleso! Nástavec nevkladajte príliš hlboko do ucha, aby ste si ho nepoškodili alebo nepodráždili! Prípadné iné sfarbenie prípravku a jemné usadeniny sú zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje a žiadnym spôsobom neovplyvňujú kvalitu výrobku.
Zabráňte vniknutiu do očí. Akonáhle by sa u Vás vyskytli akékoľvek problémy ucha, nepodceňujte ich a neodkladne navštívte lekára.

zloženie výrobku

Voda, extrakt z skalnice strešného, ​​extrakt z harmančeka, extrakt zo slezu maurského, aloe vera extrakt, benzalkoniumchlorid.

Balenie - 30 ml.

Skladovanie - Skladujte v originálnom balení pri izbovej teplote. Kvapky nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby uvedeného na obale. Skladujte mimo dosahu detí.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie produktu AURECON usny sprej junior 30 ml

Diskusia

Diskusia k produktu AURECON usny sprej junior 30 ml

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám