Podrobné informácie

Upokojenie a jemnosť pre atopickú a veľmi suchú pokožku prináša EXOMEGA emolienčný krém na telo i tvár.

Informácie o produkte

Výrobca: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: A-DERMA
Kód výrobku: 197002
Kód EAN: 3282779260190
Držiteľ rozhodnutia: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Exomega emolienčný krém s extraktom z výhonkov ovsa Rhealba na telo i tvár je určený pre atopickú a veľmi suchú pokožku dospelých, detí i bábätiek.

Výnimočné vlastnosti produktu

  • zmierňuje suchosť
  • upokojuje podráždenia
  • obnovuje prirodzenú obrannú funkciu pokožky

Účinok zvláčňujícího krému EXOMEGA:

zmierňuje suchosť pleti vďaka svojim jedinečným hydratačným a emolienčným schopnostiam, upokojuje podráždenia epidermy, zmierňuje pocit pálenia a nepríjemné pocity na pokožke, posilňuje prirodzené obranné mechanizmy kože a chráni ju pred vonkajším podráždením, navracia pleti hebkosť, jemnosť a príjemný pocit. Bez parfumácie, hypoalergénne a nekomedogénny.

Extrakt z výhonkov ovsa Rhealba je exkluzívny objav výskumu laboratórií A-Derma. Hlboké znalosti týkajúce sa kultivácie ovsa Rhealba a skúsenosti získané z 20 ročného výskumu viedli k objaveniu jedinečných nerealizovaných vlastností mladého ovsa Rhealba, ktoré vznikajú v prvom štádiu rastu:
maximálna koncentrácia špecifických aktívnych látok, mimoriadna účinnosť a veľmi dobrá znášanlivosť pokožky.
Exomega emolienčný krém upokojuje pokožku vďaka obsahu extraktu z výhonkov ovsa Rhealba, ktorý zmierňuje podráždenie pokožky. Vyživuje pokožku, znižuje jej suchosť a obnovuje ochrannú bariéru kože, vďaka prítomnosti Filaxerinu (zlúčenina mastných kyselín Omega 6 a originálnej aktívnej látky (10HDA) indukujúci syntézu filaggrinu).

Návod na použitie:

Naneste zvláčňujúci krém Exomega 2x denne (po predchádzajúcom očistení pleti veľmi jemným, nedráždivým prípravkom bez mydla - olej Exomega alebo Dermatologické umývacia kocka A-Derma) na osušenú pleť tváre i tela. Jemne premasírujte, u dojčiat a malých detí je toto jemné gesto veľmi upokojujúce a priaznivo pôsobí na psychiku.
Odporúčané je používať Exomega krém 2x denne v množstve podľa svojej vlastnej potreby.

Recenzie (2)

Recenzie produktu A-DERMA Exomega Emolienčný krém 400 ml

Pridať recenziu produktu

(3) (3)

80 %

dobrý, účinný

  • vyššia cena

(6) (1)

100 %

tento produkt som uz pre syna alergika kupovala, je vybornyna premastenie suchej ekzematickej pokozky, pouzivam ju aj po kortikoidnej liecbe.

  • vybornyosvedcenyvzdy pomoze

Diskusia

Diskusia k produktu A-DERMA Exomega Emolienčný krém 400 ml

Pridať nový príspevok do diskusie