Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská kozmetika, hygiena » Vatové tyčinky

Vatové tyčinky

Vatové tyčinky slúžia predovšetkým k hygiene zvukovodu. Sú odporúčané k čisteniu vonkajšej časti ucha, najlepšie po predchádzajúcom použití ušného spreja, oleja alebo iného prostriedku na rozpustenie ušného mazu. Vyberajte vatové tyčinky na Mojalekaren.sk a starajte sa  s nami o Váš sluch.

Prečo je dôležitá hygiena uší

Vo vnútornej časti ucha sú mazové žľazy, ktoré vytvárajú ušní maz. Tento sekrét chráni ucho pred infekciou a nečistotou. Ak však nedochádza k jeho systematickému odstraňovaniu, môže dôjsť k vytvoreniu ušnej zátky, ktorá môže mať vplyv na kvalitu sluchu.

Ako si správne čistiť uši

Pre čistenie uší platí hlavná zásada, a to opatrnosť. Pri nešetrnom zaobchádzaní s vatovou tyčinkou môže dôjsť k poraneniu ušného bubienka alebo zranení zvukovodu.

Ponúkame rôzne druhy vatových tyčiniek

Vatové tyčinky môžu byť rôznych tvarov, veľkostí alebo vyrábané z rôznych materiálov. U nás nájdete napríklad:

 • anatomicky tvarované – slúžia pre bezpečnejšiu očistu uší, hlavne u malých detí, ktoré sú neustále v pohybe. Jedným z nich sú napríklad Vatové tyčinky Baby Delfi.
 • ekonomické – nájdete u nás aj väčšie balenia po 100 či 200 kusoch. Záleží na Vás, aké veľké zásoby si chcete vytvoriť.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Počet ks

Produkty v kategórii

 • VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 160 KS

  VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 160 KS

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Jemné vatové tyčinky pro každodenní hygienu a ošetřování. V krabičce odolné proti mechanickému poškození nebo jako náhradní náplň v sáčku.

  0,72 € -27% 0,99 €

 • Bel Detské vatové tyčinky Bel Baby 56 ks

  Bel Detské vatové tyčinky Bel Baby 56 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  CHarakteristika Jemné vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. V krabičke odolné proti mechanickému poškodeniu alebo ako náhradná náplň v sáčku.

  1,07 € -40% 1,79 €

 • LINTEO Baby Vatové tyčinky v boxu 65 kusov

  2 dni

  Vatové tyčinky určené k dennej hygiene detí. Možno ich použiť aj v kozmetike, pri líčení či korekciu. Vlastnosti Sú vhodné pre hygienu tých najmenších. Jedno balenie obsahuje 65 ks. Sú balené v praktickom boxe.

  1,13 €

 • VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 200 ks

  VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 200 ks

  Akcia

  3 dni

  Vatové tyčinky s mikrovláknom. Jemné vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. V krabičke odolné proti mechanickému poškodeniu, alebo ako náhradná náplň v sáčku.

  1,03 € -21% 1,30 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam