Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská kozmetika, hygiena » Vatové tyčinky

Vatové tyčinky

Vatové tyčinky slúžia predovšetkým k hygiene zvukovodu. Sú odporúčané k čisteniu vonkajšej časti ucha, najlepšie po predchádzajúcom použití ušného spreja, oleja alebo iného prostriedku na rozpustenie ušného mazu. Vyberajte vatové tyčinky na Mojalekaren.sk a starajte sa  s nami o Váš sluch.

Prečo je dôležitá hygiena uší

Vo vnútornej časti ucha sú mazové žľazy, ktoré vytvárajú ušní maz. Tento sekrét chráni ucho pred infekciou a nečistotou. Ak však nedochádza k jeho systematickému odstraňovaniu, môže dôjsť k vytvoreniu ušnej zátky, ktorá môže mať vplyv na kvalitu sluchu.

Ako si správne čistiť uši

Pre čistenie uší platí hlavná zásada, a to opatrnosť. Pri nešetrnom zaobchádzaní s vatovou tyčinkou môže dôjsť k poraneniu ušného bubienka alebo zranení zvukovodu.

Ponúkame rôzne druhy vatových tyčiniek

Vatové tyčinky môžu byť rôznych tvarov, veľkostí alebo vyrábané z rôznych materiálov. U nás nájdete napríklad:

 • anatomicky tvarované – slúžia pre bezpečnejšiu očistu uší, hlavne u malých detí, ktoré sú neustále v pohybe. Jedným z nich sú napríklad Vatové tyčinky Baby Delfi.
 • ekonomické – nájdete u nás aj väčšie balenia po 100 či 200 kusoch. Záleží na Vás, aké veľké zásoby si chcete vytvoriť.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Počet ks

 • Pagavit tyčinky k ošetření úst 3ks

  skladom > 5 ks

  0,57 €

 • VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 160 KS

  VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 160 KS

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Jemné vatové tyčinky pro každodenní hygienu a ošetřování. V krabičce odolné proti mechanickému poškození nebo jako náhradní náplň v sáčku.

  0,73 € -26% 0,99 €

 • Vatové tyčinky Bellawa pro kojence 56 ks

  skladom do 24 hodín

  Bezpečnostní čistící vatové tyčinky pro kojence.

  0,91 €

 • Bel Detské vatové tyčinky Bel Baby 56 ks

  Bel Detské vatové tyčinky Bel Baby 56 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  CHarakteristika Jemné vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. V krabičke odolné proti mechanickému poškodeniu alebo ako náhradná náplň v sáčku.

  1,08 € -40% 1,79 €

 • LINTEO Baby Vatové tyčinky v boxu 65 kusov

  skladom do 24 hodín

  Vatové tyčinky určené k dennej hygiene detí. Možno ich použiť aj v kozmetike, pri líčení či korekciu. Vlastnosti Sú vhodné pre hygienu tých najmenších. Jedno balenie obsahuje 65 ks. Sú balené v praktickom boxe.

  1,14 €

 • VATOVE TYCINKY Matýsek 200ks sáček

  skladom do 24 hodín

  Použití Vatové tyčinky se používají pro vyčištění znečištěných zvukovodů. Dále můžete tyčinky použit v kosmetice, při čištění drobných a hůře dostupných ploch apod. Balení je náplň v sáčku, lze je použít pro doplnění plastové krabičky. Tyčinka je určena pro jednorázové použití. Složení - 100% sterilizovaná vata

  0,68 €

 • Vatové tyčinky Baby Protector 56ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Vatové tyčinky ze 100% bavlny. Bambulka na konci tyčinky je zúžená, takže umožní lepší dosah do čištěných míst (uši, nos apod.) a zároveň zabraňuje vniknutí, které by sluchovod či nosní sliznici podráždilo či poškodilo. Vatové tyčinky lze použít nejen pro hygienu kojenců, ale i při běžných kosmetických praktikách (líčení očí, lakování nehtů apod). Tyčinka je určena pro jednorázové použití.

  1,27 €

 • LINTEO Vatové tyčinky Premium v dóze 100 kusů

  skladom do 24 hodín

  Vatové tyčinky jsou vhodné k denní hygieně pro děti i dospělé. Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Jedno balení obsahuje 100 kusů. Jsou balené v praktické dóze.

  1,00 €

 • Chicco Tyčinky vatové anatom. 90 ks 64759

  skladom do 24 hodín

  Tyčinky vatové anatomické Vatové tyčinky vhodné pro čištění dětských oušek – anatomický tvar. Zabraňují poškození ušního bubínku. Balení: 90 ks

  2,85 €

 • LINTEO Vatové tyčinky v dóze 150 kusů

  skladom do 24 hodín

  Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Rovněž je lze použít i v kosmetice, při líčení či korekci. Díky malé hlavičce se dostane do malých prostor, takže najdou uplatnění třeba při čištěni hůře dostupných míst či drobných předmětů i při údržbě elektroniky (čištění klávesnice apod.). Jedno balení obsahuje 150 kusů. Jsou balené v praktické dóze.

  0,94 €

 • Chicco Tyčinky vatové normal 160 ks

  skladom do 24 hodín

  Vatové tyčinky vhodné pro čištění dětských oušek.

  2,17 €

 • VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 200 ks

  VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 200 ks

  Akcia

  3 dni

  Vatové tyčinky s mikrovláknom. Jemné vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. V krabičke odolné proti mechanickému poškodeniu, alebo ako náhradná náplň v sáčku.

  1,03 € -21% 1,30 €

 • LINTEO Vatové tyčinky v sáčku 200 kusů

  3 dni

  Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Rovněž je lze použít i v kosmetice, při líčení či korekci. Díky malé hlavičce se dostane do malých prostor, takže najdou uplatnění třeba při čištění hůře dostupných míst či drobných předmětů i při údržbě elektroniky (čištění klávesnice apod.). Vatové tyčinky Linteo jsou balené v sáčku po 200 kusech. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

  0,67 €

 • LINTEO Vatové tyčinky v sáčku 100 kusů

  3 dni

  Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Rovněž je lze použít i v kosmetice, při líčení či korekci. Díky malé hlavičce se dostane do malých prostor, takže najdou uplatnění třeba při čištění hůře dostupných míst či drobných předmětů i při údržbě elektroniky (čištění klávesnice apod.). Vatové tyčinky Linteo jsou balené v sáčku po 100 kusech. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

  0,43 €

 • LINTEO Vatové tyčinky v boxu 200 kusů

  3 dni

  Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Rovněž je lze použít i v kosmetice, při líčení či korekci. Díky malé hlavičce se dostane do malých prostor, takže najdou uplatnění třeba při čištění hůře dostupných míst či drobných předmětů i při údržbě elektroniky (čištění klávesnice apod.). Jsou balené v boxu po 200 kusech.

  0,79 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam