Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská kozmetika, hygiena » Vatové tyčinky

Vatové tyčinky

Vatové tyčinky slúžia predovšetkým k hygiene zvukovodu. Sú odporúčané k čisteniu vonkajšej časti ucha, najlepšie po predchádzajúcom použití ušného spreja, oleja alebo iného prostriedku na rozpustenie ušného mazu. Vyberajte vatové tyčinky na Mojalekaren.sk a starajte sa  s nami o Váš sluch.

Prečo je dôležitá hygiena uší

Vo vnútornej časti ucha sú mazové žľazy, ktoré vytvárajú ušní maz. Tento sekrét chráni ucho pred infekciou a nečistotou. Ak však nedochádza k jeho systematickému odstraňovaniu, môže dôjsť k vytvoreniu ušnej zátky, ktorá môže mať vplyv na kvalitu sluchu.

Ako si správne čistiť uši

Pre čistenie uší platí hlavná zásada, a to opatrnosť. Pri nešetrnom zaobchádzaní s vatovou tyčinkou môže dôjsť k poraneniu ušného bubienka alebo zranení zvukovodu.

Ponúkame rôzne druhy vatových tyčiniek

Vatové tyčinky môžu byť rôznych tvarov, veľkostí alebo vyrábané z rôznych materiálov. U nás nájdete napríklad:

 • anatomicky tvarované – slúžia pre bezpečnejšiu očistu uší, hlavne u malých detí, ktoré sú neustále v pohybe. Jedným z nich sú napríklad Vatové tyčinky Baby Delfi.
 • ekonomické – nájdete u nás aj väčšie balenia po 100 či 200 kusoch. Záleží na Vás, aké veľké zásoby si chcete vytvoriť.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 160 KS Registrovaný liečivy prípravok

  VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 160 KS

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Jemné vatové tyčinky pro každodenní hygienu a ošetřování. V krabičce odolné proti mechanickému poškození nebo jako náhradní náplň v sáčku.

  0,74 € -25% 0,99 €

 • Vatové tyčinky Bellawa pro kojence 56 ks

  skladom do 24 hodín

  Bezpečnostní čistící vatové tyčinky pro kojence.

  0,92 €

 • Bel Detské vatové tyčinky Bel Baby 56 ks

  Bel Detské vatové tyčinky Bel Baby 56 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  CHarakteristika Jemné vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. V krabičke odolné proti mechanickému poškodeniu alebo ako náhradná náplň v sáčku.

  1,09 € -39% 1,79 €

 • LINTEO Baby Vatové tyčinky v boxu 65 kusov

  skladom do 24 hodín

  Vatové tyčinky určené k dennej hygiene detí. Možno ich použiť aj v kozmetike, pri líčení či korekciu. Vlastnosti Sú vhodné pre hygienu tých najmenších. Jedno balenie obsahuje 65 ks. Sú balené v praktickom boxe.

  1,15 €

 • VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 200 ks

  VATOVÉ TYČINKY BEL FAMILY NÁPLŇ 200 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Vatové tyčinky s mikrovláknom. Jemné vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. V krabičke odolné proti mechanickému poškodeniu, alebo ako náhradná náplň v sáčku.

  1,09 € -16% 1,30 €

 • VATOVE TYCINKY Matýsek 200ks sáček

  skladom do 24 hodín

  Použití Vatové tyčinky se používají pro vyčištění znečištěných zvukovodů. Dále můžete tyčinky použit v kosmetice, při čištění drobných a hůře dostupných ploch apod. Balení je náplň v sáčku, lze je použít pro doplnění plastové krabičky. Tyčinka je určena pro jednorázové použití. Složení - 100% sterilizovaná vata

  0,69 €

 • Vatové tyčinky Baby Protector 56ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Vatové tyčinky ze 100% bavlny. Bambulka na konci tyčinky je zúžená, takže umožní lepší dosah do čištěných míst (uši, nos apod.) a zároveň zabraňuje vniknutí, které by sluchovod či nosní sliznici podráždilo či poškodilo. Vatové tyčinky lze použít nejen pro hygienu kojenců, ale i při běžných kosmetických praktikách (líčení očí, lakování nehtů apod). Tyčinka je určena pro jednorázové použití.

  1,29 €

 • Pagavit tyčinky k ošetření úst 3ks

  skladom do 24 hodín

  0,57 €

 • LINTEO Vatové tyčinky v sáčku 100 kusů

  skladom do 24 hodín

  Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Rovněž je lze použít i v kosmetice, při líčení či korekci. Díky malé hlavičce se dostane do malých prostor, takže najdou uplatnění třeba při čištění hůře dostupných míst či drobných předmětů i při údržbě elektroniky (čištění klávesnice apod.). Vatové tyčinky Linteo jsou balené v sáčku po 100 kusech. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

  0,44 €

 • LINTEO Vatové tyčinky Premium v dóze 100 kusů

  skladom do 24 hodín

  Vatové tyčinky jsou vhodné k denní hygieně pro děti i dospělé. Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Jedno balení obsahuje 100 kusů. Jsou balené v praktické dóze.

  1,01 €

 • LINTEO Vatové tyčinky v dóze 150 kusů

  skladom do 24 hodín

  Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Rovněž je lze použít i v kosmetice, při líčení či korekci. Díky malé hlavičce se dostane do malých prostor, takže najdou uplatnění třeba při čištěni hůře dostupných míst či drobných předmětů i při údržbě elektroniky (čištění klávesnice apod.). Jedno balení obsahuje 150 kusů. Jsou balené v praktické dóze.

  0,95 €

 • LINTEO Vatové tyčinky v sáčku 200 kusů

  skladom do 24 hodín

  Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Rovněž je lze použít i v kosmetice, při líčení či korekci. Díky malé hlavičce se dostane do malých prostor, takže najdou uplatnění třeba při čištění hůře dostupných míst či drobných předmětů i při údržbě elektroniky (čištění klávesnice apod.). Vatové tyčinky Linteo jsou balené v sáčku po 200 kusech. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

  0,68 €

 • Chicco Tyčinky vatové anatom. 90 ks 64759

  Chicco Tyčinky vatové anatom. 90 ks 64759

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Tyčinky vatové anatomické Vatové tyčinky vhodné pro čištění dětských oušek – anatomický tvar. Zabraňují poškození ušního bubínku. Balení: 90 ks

  2,88 €

 • LINTEO Vatové tyčinky v boxu 200 kusů

  skladom do 24 hodín

  Lze je používat pro čištění uší, nosu, očí, ale i např. k potírání dásní či aftů tinkturou apod. Rovněž je lze použít i v kosmetice, při líčení či korekci. Díky malé hlavičce se dostane do malých prostor, takže najdou uplatnění třeba při čištění hůře dostupných míst či drobných předmětů i při údržbě elektroniky (čištění klávesnice apod.). Jsou balené v boxu po 200 kusech.

  0,79 €

 • Chicco Tyčinky vatové normal 160 ks

  Chicco Tyčinky vatové normal 160 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Vatové tyčinky vhodné pro čištění dětských oušek.

  2,19 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam