MojaLekáreň.sk
Hľadať

Starostlivosť o detské vlasy

THE ORGANIC PHARMACY Apricot & Chamomile harmančekový šampón pre…

THE ORGANIC PHARMACY Apricot & Chamomile harmančekový šampón pre deti 100 ml THE ORGANIC PHARMACY Apricot & Chamomile harmančekový šampón pre deti 100 ml

Šampón určený pre detské vlásky. Blahodarná receptúra obsahuje oleje…

Na sklade už iba 3 - 5 kusy

21,39 €

Starostlivosť o detské vlasy

Detská pokožka je jemnejšia a citlivejšia než koža dospelých. Preto je dôležité vybrať taký šampón, ktorý rešpektuje prirodzené vlastnosti detskej pleti. U nás nájdete detské šampóny, ktoré vaše deti zaručene nebudú štípať v očiach, nebudú vysušovať ich pleť a budú tak pôsobiť i proti lupinám.

Ako sa starať o detské vlásky

Detské vlásky nie je potrebné umývať každý deň, stačí raz týždenne. Inak je vhodné oplachovať ich čistou vodou. Nie je vhodné používať príliš mnoho prípravku. Po kúpaní a vysušení rozčešte vlasy detským hrebienkom. Umyte vlásky i telo s jedným prípravkom. Pri kúpaní malého neposedníka nie je čas vyberať z niekoľkých rôznych fľaštičiek. Preto u nás nájdete také šampóny, ktorými môžete bez obáv umyť dieťa celé. Ich zloženie odpovedá tým najprísnejším normám bez kompromisov:

  • Medzi mamičkami je obľúbený detský šampón Batole s olivovým olejom, ktorý šetrne umýva a zároveň zvláčňuje kožu dieťaťa.
  • Deti si iste obľúbia detský šampón Nivea, ktorý je možné použiť zároveň i ako penu do kúpeľa.
  • Absenciu slzičiek zaručuje detský prírodný šampón Natura Siberica.
    Mysleli sme i na to, aby umyté vlásky nielen voňali, ale tiež sa jednoducho rozčesávali. Preto u nás nájdete i detské kondicionéry, ktoré nemusíte oplachovať a balzamy.

Vošky štípu celú noc? 

Je to nepríjemné a i pri tej najlepšej starostlivosti sa to proste môže stať ­ vaše ratolesti majú vši. Nedeste sa a zasiahnite rýchlo a účinne. U nás si môžete vybrať ako prostriedky pre prevenciu nákazy, tak i účinné zbrane, keď už je na prevenciu neskoro.

  • V škôlke sa objevili vši? Nasaďte do boja preventívny sprej. Alebo radšej šampón?
  • Vo chvíľach, kedy už sa vši zabývali, siahnite po šampóne Capissan.
  • A potom nezabúdajte vyčesávať. K tomu doporučujeme prírodný odvšivovací prípravok s kovovým hrebienkom Parasidose, vďaka ktorému zbavíte vlasy hníd.

Nielen pre deti...

Detskú kozmetiku môžu používať nielen deti, ale samozrejme tiež rodičia. Vďaka svojim vlastnostiam je veľmi vhodná zvlášť pre osoby s citlivou až atopickou pleťou.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.