Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » A-DERMA

A-DERMA

Produktové rady

 • A-DERMA Phys-AC Čistiaci gél 200 ml + Global 40 ml + Hydra 5ml Kozmetický prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  A-DERMA Phys-AC Čisticí gel 200 ml+Global 40 ml+ Hydra 5ml

  21,51 €

 • A-DERMA Protect Sprej SPF 50+ 200 ml + Reparačné mlieko 100 ml

  skladom > 5 ks

  A-DERMA Protect Sprej SPF 50+ 200 ml Aktívna inovácia: Výťažok oleja z ovsa Rhealba® posilňuje a chráni kožnú bariéru. Vodeodolný. Krehká fragilná koža. * Oves Rhealba® z ekologického poľnohospodárstva. Použitie Pred vystavením sa slnečnému žiareniu naneste dostatočné množstvo prípravku (napr. priemerne 6 streknutí na predlaktie dospelého / 3-4 streknutia pre dieťa). Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. K dosiahnutiu úrovne ochrany deklarovanej SPF faktorom, aplikujte na pokožku množstvo 2 mg/cm2. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, predovšetkým pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Upozornenie: Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. Nevdychujte. K vonkajšiemu použitiu. A-DERMA Reparačné mlieko po opaľovaní 100 ml Upokojuje, hydratuje a obnovuje Obsahuje olej z Ovsa Rhealba® * Oves Rhealba® z ekologického poľnohospodárstva. Upozornenie: Zamedzte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. K vonkajšiemu použitiu.

  21,23 €

 • A-DERMA Phys-AC Global 40 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Phys-AC Global je komplexná starostlivosť, ktorá znižuje nadmernú tvorbu mazu, obmedzuje priľnavosť baktérií (P. acnes) a upokojuje a znižuje podráždenie pokožky spojené so začervenaním. Ďalšie účinky krému Global vyrovnávacie hydratačné účinky komfortná starostlivosť o pleť obnovuje rovnováhu pokožky čistí pleť pleť chráni pred nežiaducimi baktériami Výsledok po použití krému Nedostatky pokožky ustupujú, pleť je jasná, matná, hydratovaná s dlhodobým účinkom. Chcete vedieť viac o rade výrobkov A-DERMA Phys-AC Phys-AC je prvý rad fyziologickej starostlivosti o pleť so sklonom k akné. Vďaka prírodným aktívnym látkam poskytuje výnimočnú účinnosť a veľmi dobrú kožnú znášanlivosť. Prípravky obsahujú výnimočnú patentovanú aktívnu látku 100% prírodného pôvodu - Výhonky ovsa Rhealba® organicky pestované na juhozápade Francúzska, ktoré majú upokojujúce účinky a zmierňujú podráždenie.

  15,21 €

 • Avene Phys-AC Čistiaci penivý gél 400ml - EKONOMICKÉ BALENIE Kozmetický prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  Avene Phys-AC Čistiaci penivý gél 400ml - EKONOMICKÉ BALENIE

  14,56 €

 • A-DERMA Exomega Emolienčné mlieko 200 ml

  A-DERMA Exomega Emolienčné mlieko 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Exomega emolienčné mlieko s extraktom z výhonkov ovsa Rhealba na tele mierni suchosť, upokojuje podráždenie, obnovuje prirodzenú obrannú funkciu pokožky. Formulované pre atopickú a veľmi suchú pokožku. Pre bábätká, deti i dospelých. Ľahká textúra, pre stredne suchú pokožku. Ideálne na jar a leto. Použitie 2 aplikácie denne, po umytí. Tvár a telo. Zloženie Extrakt z výhonkov ovsa Rhealba® → Zmierňuje podráždenie a upokojuje pokožku Filaxérine®, unikátna kombinácia látky indukujúcej filagrin a omega-6 esenciálnych mastných kyselín → Pomáha obnovovať kožnú bariéru Vitamín B3 → Pozitívne pôsobí na medzibunkovú hmotu Glycerín → Hydratuje

  13,51 € -31% 19,68 €

 • A-DERMA Exomega Zvláčňujúci penivý gél 500 ml

  skladom > 5 ks

  Extrakt z výhonkov ovsa Rhealba® je exkluzívny objav výskumu laboratórií A-Derma. Naše hlboké znalosti týkajúce sa kultivácie ovsa Rhealba® a skúsenosti získané z 20-ročného výskumu viedli k objaveniu jedinečných nerealizovaný vlastností mladého ovsa Rhealba®, ktoré vznikajú v prvom štádiu rastu: maximálna koncentrácia špecifických aktívnych látok, mimoriadna účinnosť a veľmi dobrá znášanlivosť pokožky. Indikácie: Penivý zvláčňujúci gél EXOMEGA s extraktom z výhonkov ovsa Rhealba® je určený pre každodennú hygienu atopickej a veľmi suchej pokožky (dojčatá, deti, dospelí). Vlastnosti: Gél EXOMEGA obsahuje jedinečné účinné látky (extrakt z výhonkov ovsa Rhealba® A Filaxerine® - Zlúčenina mastných kyselín Omega 6 a originálnej aktívnej látky 10HDA indukujúce syntézu filagrinu) s významným dokázaným účinkom u podráždené a suchej pokožky. Gél Exomega s extraktom z výhonkov ovsa Rhealba: čistí pokožku bez podráždenia, vďaka svojej veľmi jemné umývacej báze upokojuje, hydratuje * pokožku a chráni ju pred vysušením vďaka svojim premasťujúcim zložkám vďaka fyziologickému pH podporuje prirodzenú obranu pokožky je hypoalergénny ** a neobsahuje mydlo Jeho vynikajúca kožná znášanlivosť bola preukázaná a overená pod dermatologickým dohľadom u atopickej pokožky. Použitie Naneste malé množstvo zvláčňujícího sprchového gélu EXOMEGA na vopred navlhčenú pokožku a ľahkou masážou vytvorte penu. Dobre opláchnite. Osušte bez trenia. Po umytí naneste na pokožku prípravok starostlivosti EXOMEGA s extraktom z výhonkov ovsa Rhealba® (Mlieko, krém alebo balzam). * Účinkuje vo vrchných vrstvách pokožky** Vyvinuté a testované pre minimalizáciu rizika alergických reakcií. Bez mydla - Bez parfumácie - bez parabénov Zloženie Extrakt z výhonkov ovsa Rhealba® → Zmierňuje podráždenie a upokojuje pokožku Jemná umývacia báza (pH 5.5) → Jemne čistí pokožku Filaxérine®, unikátna kombinácia látky indukujúce fi lagrin a omega-6 esenciálnych mastných kyselín → Pomáha obnovovať kožnú bariéru Obsah: 500 ml

  13,51 € -14% 15,70 €

 • A-DERMA Exomega Zvláčňujúci umývací gél 2v1 500 ml

  A-DERMA Exomega Zvláčňujúci umývací gél 2v1 500 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Umývací gél 2v1 pre telo aj vlasy čistí upokojuje chráni je vhodný pre kožu so sklonom k atopii neštípe v očiach Biologicky odbúrateľné zloženie Bez mydla, fyziologické pH, jemná parfumácia, hypoalergénny.

  13,16 € -32% 19,35 €

 • A-DERMA Phys-AC Čistiaca micelárna voda 200 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Čistiaca micelárna voda bohatá na prírodné aktívne látky, čistí a jemne odstraňuje nečistoty z pleti so sklonom k akné, odličuje aj vodeodolný make-up. Kompenzačná hydratačná zložka chráni pleť pred vysušením. Po použití micelárnej vody je pleť čistá, svieža a jemne navoňaná. Výhody Čistiacej micelárnej vody Phys-AC Fyziologické pH. Hypoalergénna. Nekomedogénna. Vyvinutá s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií. Odporúčaná aplikácia Naneste ráno a/alebo večer na tvár a oči pomocou odličovacieho tampónu, potom nechajte vyschnúť. Bez oplachovania. Chcete vedieť viac o rade výrobkov A-DERMA Phys-A Phys-AC je prvý rad fyziologickej starostlivosti o pleť so sklonom k akné. Vďaka prírodným aktívnym látkam poskytuje výnimočnú účinnosť a veľmi dobrú kožnú znášanlivosť. Prípravky obsahujú výnimočnú patentovanú aktívnu látku 100% prírodného pôvodu - Výhonky ovsa Rhealba® organicky pestované na juhozápade Francúzska, ktoré majú upokojujúce účinky a zmierňujú podráždenie.

  11,25 € -14% 13,10 €

 • A-DERMA Phys-AC Čistiaci penivý gél 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Čistiaci penivý gél bohatý na prírodné aktívne látky jemne čistí pleť so sklonom k akné bez vysušenia a to vďaka kompenzačným hydratačným zložkám. Po jeho použití bude pleť čistá, svieža, zmatnená a jemne navoňaná. Výhody čistiaceho gélu Phys-AC Bez mydla - fyziologické pH. Neštípe v očiach. Hypoalergénny. Nekomedogénny. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií. Odporúčaná aplikácia Naneste ráno a/alebo večer na navlhčenú pleť. Napeňte, dôkladne opláchnite a osušte. Chcete vedieť viac o rade výrobkov A-DERMA Phys-AC Phys-AC je prvý rad fyziologickej starostlivosti o pleť so sklonom k akné. Vďaka prírodným aktívnym látkam poskytuje výnimočnú účinnosť a veľmi dobrú kožnú znášanlivosť. Prípravky obsahujú výnimočnú patentovanú aktívnu látku 100% prírodného pôvodu - Výhonky ovsa Rhealba® organicky pestované na juhozápade Francúzska, ktoré majú upokojujúce účinky a zmierňujú podráždenie.

  11,25 € -14% 13,10 €

 • A-DERMA Phys-AC Hydra kompenzačný krém 40 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Phys-AC Hydra kompenzačný krém je špeciálne vyvinutý pre aknóznu pleť narušenú dráždivou a vysušujúcou liečbou. Je bohatý na kompenzačné hydratačné aktívne látky, vďaka ktorým znižuje nadmerné odlupovanie kože a zmierňuje pocity pnutia. Výhody krému Phys-AC Hydra Obsahuje prírodné aktívne látky (Extrakt z výhonkov ovsa Rhealba® a kyselinu glycyrrhetinová), ktoré prispievajú k zmierneniu začervenania a upokojujú podráždenie. Pleť je po použití hydratovaná a získava späť pocit komfortu a pružnosti. Jemný krém s výživnou ale nemastnou textúrou zanechá na pleti ochranný plášť bez pocitu mastnoty. Jemne parfumovaný. Hypoalergénny. Nekomedogénny. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií. Odporúčaná aplikácia Naneste na celú tvár ráno a/alebo večer po očistení pleti Čistiacim penivým gélom alebo Čistiacou micelárnou vodou. Vhodný ako podklad pod make-up. Chcete vedieť viac o rade výrobkov A-DERMA Phys-AC Phys-AC je prvý rad fyziologickej starostlivosti o pleť so sklonom k akné. Vďaka prírodným aktívnym látkam poskytuje výnimočnú účinnosť a veľmi dobrú kožnú znášanlivosť. Prípravky obsahujú výnimočnú patentovanú aktívnu látku 100% prírodného pôvodu - Výhonky ovsa Rhealba® organicky pestované na juhozápade Francúzska, ktoré majú upokojujúce účinky a zmierňujú podráždenie.

  11,25 € -14% 13,10 €

 • A-DERMA Protect Sprej pre deti SPF 50+ 200 ml

  A-DERMA Protect Sprej pre deti SPF 50+ 200 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Opaľovací sprej pre deti na krehkú fragilnú detskú kožu je vodeodolný a bez parfumácie. Výťažok oleja z ovsa Rhealba posilňuje a chráni kožnú bariéru. Použitie opaľovacieho spreja Pred vystavením sa slnečnému žiareniu naneste dostatočné množstvo prípravku (napr. priemerne 6 streknutí na predlaktie dospelého / 3-4 streknutia pre dieťa). Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. K dosiahnutiu úrovne ochrany deklarovanej SPF faktorom, aplikujte na pokožku množstvo 2 mg/cm2. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, predovšetkým pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Dôležité upozornenie Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. Nevdychujte. K vonkajšiemu použitiu.

  17,82 € -23% 23,17 €

 • A-DERMA Exomega Zvláčňujúci umývací gél 200 ml

  A-DERMA Exomega Zvláčňujúci umývací gél 200 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Zvláčňujúci penivý gél čistí a upokojuje vďaka extraktu z výhonkov ovsa Rhealba. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Hypoalergénny. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií.

  9,79 € -20% 12,24 €

 • A-DERMA Exomega Zvláčňujúci umývací olej 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Jemný čistiaci umývací olej s ovseným výťažkom Rhealba. Zvláčňujúce hodvábna textúra. bez mydla Vhodné aj pre tú najsuchšie pokožku. Použitie Počas sprchovania jemne vytvorte penu. Opláchnite a následne osušte pokožku bez drhnutia. Tvár a telo. Zloženie Extrakt z výhonkov ovsa Rhealba® → Zmierňuje podráždenie a upokojuje pokožku Jemná umývacia báza (pH 5.5) → Jemne čistí pokožku Filaxérine®, unikátna kombinácia látky indukujúce fi lagrin a omega-6 esenciálnych mastných kyselín → Pomáha obnovovať kožnú bariéru Glycerín → Hydratuje

  8,54 € -12% 9,73 €

 • A-DERMA Soins Originels Krém na tvár a telo 50 ml

  A-DERMA Soins Originels Krém na tvár a telo 50 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Tým, že znovu pomáha vytvoriť prirodzený hydrolipidický povrchový film pokožky, vracia jej jej prirodzenú kvalitu a tým umožňuje aj jej ochranu proti vonkajším škodlivým vplyvom. Nezanecháva pocit mastnoty Hodvábna textúra Použitie 2 x denne. Tvár a telo. Zloženie Mlieko z ovsa Rhealba® → Upokojuje a zvláčňuje pokožku Komplex vazelíny a glycerolu → Obnovuje hydrolipidický film, hydratuje a vyživuje Alfa-bisabolol → Upokojuje pokožku

  8,57 € -18% 10,49 €

 • A-DERMA Protect AC Zmatňujúci fluid SPF 50+ 40 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Protect AC Zmatňujúci fluid - veľmi vysoká ochrana SPF 50+ Nemastná textúra. Vodeodolný, nezanecháva biele stopy Vhodný pre mastnú pleť so sklonom k akné. Aktívna inovácia: výťažok oleja z ovsa Rhealba® posilňuje a chráni kožnú bariéru. Oves Rhealba® z ekologického poľnohospodárstva. Použitie Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. K dosiahnutiu úrovne ochrany deklarovanej SPF faktorom, aplikujte na pokožku množstvo 2 mg/cm2. Rovnaké množstvo prípravku, ktoré pokrýva 1 prst, zodpovedá dávkovaniu aj na tvár a krk. Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, predovšetkým pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Upozornenie: Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. K vonkajšiemu použitiu.

  13,53 €

 • A-DERMA Protect Krém SPF 50+ 40 ml

  skladom > 5 ks

  Vlastnosti Pre normálnu a suchú pokožku. Krehká fragilná koža. Vodeodolný. Aktívna inovácia zloženia: výťažok oleja z ovsa Rhealba® posilňuje a chráni kožnú bariéru*. Patentovaný fotoprotekčný systém**: fotostabilný, UVB / krátkovlnné a dlhovlnné UVA žiarenie. * Ex vivo test. ** Patent pred patentovým schválením. *** Oves Rhealba® z ekologického poľnohospodárstva. Aplikácie Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. K dosiahnutiu úrovne ochrany deklarovanej SPF faktorom, aplikujte na pokožku množstvo 2 mg/cm2. Rovnaké množstvo prípravku, ktoré pokrýva 1 prst, odpovedá dávkovaniu aj na tvár a krk. Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, predovšetkým pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Upozornenie: Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. K vonkajšiemu použitiu.

  13,53 €

 • A-DERMA Cytelium Vysušujúci sprej 100 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Vhodné pre deti s ekzémom, liečbu pupočnej šnúry, mokvajúce kožné záhyby s rizikom infekcie, kiahne, zapareniny. Praktické pre použitie na cestách. Použitie 2 - 3 aplikácie denne na podráždené miesta. Pred použitím pretrepte. Zloženie Koloidný extrakt z ovsa Rhealba® → Upkojuje pokožku Oxid zinočnatý → Ochraňuje pokožku Kremičitan horečnatý → Vysušuje pokožku

  6,41 € -14% 7,43 €

 • A-DERMA Protect AD Krém SPF 50+ 150 ml

  A-DERMA Protect AD Krém SPF 50+ 150 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Protect AD Krém SPF 50+ s veľmi vysokou ochranou Vodeodolný. Bez parfumácie. Koža so sklonom k atopii. Aktívna inovácia: výťažok oleja z ovsa Rhealba® posilňuje a chráni kožnú bariéru. Patentovaný* fotoprotekčný systém: fotostabilný, UVB / krátkovlnné a dlhovlnné UVA žiarenie. * Patent pred patentovým schválením. ** Oves Rhealba® z ekologického poľnohospodárstva. Použitie Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. K dosiahnutiu úrovne ochrany deklarovanej SPF faktorom, aplikujte na pokožku množstvo 2 mg/cm2. Rovnaké množstvo prípravku, ktoré pokrýva 1 prst, zodpovedá dávkovaniu aj na tvár a krk. Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. Upozornenie: Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. K vonkajšiemu použitiu.

  16,43 € -23% 21,36 €

 • A-DERMA Originals tyčinka na pery 4 g

  skladom 1 - 2 ks

  Prípravok zároveň upokojuje, hydratuje, vyživuje, reparuje a chráni pery. Topiaca, komfortná textúra bez zafarbenia. Dlhodobá ochrana trvajúca 6 hod. Vodeodolný. Bez príchute. Ako v balzame pôsobí Mlieko z ovsa Rhealba? Ovsené mlieko je tradičná aktívna látka, ktorá je používaná po celom svete pre jej upokojujúce a ochranné vlastnosti. Liečivé účinky mlieka z ovsa poznali a používali už naši predkovia. Balzam na pery je špeciálne určený na suché, podráždené, popraskané a poškodené pery. Návod na použitie Aplikujte na pery tak často, ako potrebujete.

  4,81 €

 • A-DERMA Protect Fluid SPF 50+ 40 ml

  A-DERMA Protect Fluid SPF 50+ 40 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Aktivní inovace: Výtažek oleje z ovsa Rhealba® posiluje a chrání kožní bariéru. Patentovaný* fotoprotekční systém: fotostabilní, UVB / krátkovlnné a dlouhovlnné UVA záření. Nelepí. Voděodolný. Nezanechává bílé stopy. * Patent před patentovým schválením. ** Oves Rhealba® z ekologického zemědělství. Použití Aplikujte přípravek sluneční ochrany před vystavením se slunečnímu záření. K dosažení úrovně ochrany deklarované SPF faktorem, aplikujte na pokožku množství 2 mg/cm2. Stejné množství přípravku,jež pokrývá 1 prst, odpovídá dávkování i na obličej a krk. Snížením množství aplikovaného přípravku snížíte stupeň ochrany. Pro zachování úrovně ochrany opakujte často aplikaci, zejména při pocení, poplavání a osušení ručníkem. Upozornění: Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchnout vodou. K vnějšímu použití.

  11,94 € -23% 15,52 €

 • A-DERMA Protect AH Reparačné mlieko po opaľovaní 250 ml

  A-DERMA Protect AH Reparačné mlieko po opaľovaní 250 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  AH Protect reparačné mlieko po opaľovaní: upokojuje hydratuje obnovuje Aktívna inovácia: Výťažok oleja z ovsa Rhealba® posilňuje a chráni kožnú bariéru. Obohatené o kyselinu hyalurónovú, ktorá napomáha obnovovať pokožku. Koža je intenzívne hydratovaná a upokojená. Aplikujte na čistú pokožku. Jemne vmasírujte. * Oves Rhealba® z ekologického poľnohospodárstva. Upozornenie: Zamedzte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. K vonkajšiemu použitiu.

  15,35 € -27% 21,16 €

 • A-DERMA Soins Originels Dermatologická umývacia kocka 100 g

  A-DERMA Soins Originels Dermatologická umývacia kocka 100 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Umývacia kocka bez mydla s obsahom ovseného mlieka Rhealba. "Mydlo bez mydla" rešpektuje pH pokožky a hydrolipidický film Bez mydla, bez parfumácie, bez alkoholu, bez konzervačných látok Použitie Použite počas sprchovania. Opláchnite. Tvár a telo. Zloženie Výťažok z ovsa Rhealba® → Upokojuje pokožku Extra výživné látky → Zabraňujú vysúšaniu a dodávajú pokožke jemnosť Jemná umývacia báza (pH 6.5) → Čistí bez podráždenia pokožky

  3,90 € -17% 4,70 €

 • A-DERMA Hydratačné telové mlieko 400 ml

  skladom do 24 hodín

  Hydratačné telové mlieko, svieža a ľahká textúra mlieka a jemná vôňa, ktorá pohladí. S týmto produktom základnej starostlivosti A-DERMA sa vrátite ku koreňom hygieny a starostlivosti, vďaka ovsenému mlieku Rhealba®, ktoré je dlho známe pre svoje upokojujúce, zvláčňujúce a zmäkčujúce vlastnosti. Hydratačná, výživná a upokojujúca starostlivosť o citlivú pokožku celej rodiny. Nezanecháva pocit mastnoty Hodvábna textúra Zloženie, ktoré účinkuje Mlieko z ovsa Rhealba® - Upokojuje a zvláčňuje pokožku Komplex vazelíny a glycerolu - Obnovuje hydrolipidický film, hydratuje a vyživuje Alfa-bisabolol - Upokojuje pokožku Odporúčaná aplikácia 2 x denne. Tvár a telo.

  16,01 €

 • A-DERMA Phys-AC Čistiaca micelárna voda 400 ml - EKONOMICKÉ… Kozmetický prípravok

  7 dní

  A-DERMA Phys-AC Čistiaca micelárna voda 400 ml - EKONOMICKÉ BALENIE

  15,15 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam