Objavte kúzlo domácej prípravy vašich pokrmov a s chuťou používajte všetky prísady na varenie z našej ponuky. Nechajte sa unášať na orientálnej vlne výrobkov HEERA alebo začnite dochucovať zdravo vďaka ružovej himalájskej soli od výrobcu ALLNATURE.
Nezabudnite, že máme aj korenie a dochucovadlá pre vegánov, bujóny na dochutenie polievok alebo omáčok, hrašku, xantán alebo agar na zahustenie. V našej ponuke nechýbajú ani kvasnice, morské riasy kombu a wakame, ocot UME, kokosové mlieko, pektín na želírovanie, drvené paradajky na pizzu, pesto, miso a mnoho ďalších. Prajeme vám dobrú chuť!

Kurkuma mletá je veľmi chutné a všestranné korenie, ktoré má…
1,59 €

Zmes korenia Tandori masala je špeciálna zmes namiešaná na…
1,79 €

Rímska rasca jemne mletá patrí k základnému koreniu indickej kuchyne.
2,72 €

Zázvor mletý je jemný prášok aromatickej rastliny, ktorej chuť je…
2,20 €

Guarová guma je prášok bez zápachu a chuti.
1,89 €

Koriander mletý je korenie sladkastej pikantnej chuti s dobre…
1,59 €

Xantánová guma predstavuje prášok bez zápachu a chuti.
2,19 €

Jedna z najznámejších mierne pálivých indických zmesí korenia. Má…
1,49 €

Rímska rasca celá patrí k základnému koreniu indickej kuchyne. Má…
2,99 €

Vyrábajú sa z koreňa kríkov manioku. Sú významným zdrojom…
Kategóriu Prísady na varenie nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.