Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Voľnopredajné lieky » Homeopatiká » Homeopatiká polykomponenty

Homeopatiká polykomponenty

Chcete používať šetrné liečivé prostriedky, ktoré nemajú žiadne známe vedľajšie účinky? Skúste homeopatiká, ktoré môžu užívať i tehotné a dojčiace ženy alebo deti a seniori.

Čo je podstatou homeopatie a homeopatických liečiv?

Homeopatiu môžeme vymedziť ako účinnú a šetrnú liečebnú metódu. Homeopatia sa snaží o obnovenie zdravia a harmónie organizmu, pričom sa nezameriava len na potláčanie nepríjemných prejavov ochorení, ale hlavne na pôvod problémov.

Homeopatiká pomáhajú teda zlepšiť celkový zdravotný stav pacienta. Ich ďalším pozitívom je to, že majú schopnosť stimulovať organizmus k lepšiemu využitiu vlastných liečebných síl a nie sú pritom pre organizmus toxické. Skrz homeopatiká sa dajú liečiť nielen akútne stavy, ale i chronické ochorenia.

Homeopatické liečivá delíme na:

  • polykomponenty – čiže viaczložkové liečivá, ktoré obsahujú niekoľko účinných látok, sú používané hlavne pri liečbe bežných problémov (ako sú napríklad nachladenie, vírové ochorenia, poruchy spánku apod.), všetky polykomponenty sú voľne dostupné v lekárňach a majú tradičné liekové formy: tablety, masti, sirupy. Vyskúšajte najpredávanejšie polykomponenty Oscillococcinum.
  • monokomponenty – čiže jednosložkové liečivé prípravky, ktoré obsahujú iba jednu liečivú látku, väčšina z nich nie je viazaná na lekársky predpis.

Pred užívaním homeopatík je vhodné sa poradiť s odborníkom (homeopatom) o vhodnosti užívania liekov. Každopádne v prípade polykomponentných homeopatík to nie je nevyhnutne nutné. Radu vám poskytnú i v lekárni.

Najväčším svetovým výrobcom homeopatických produktov je firma BOIRON. Medzi hlavné ciele spoločnosti patrí: vyrábať vysoko kvalitné, účinné a spoľahlivé lieky. Podporovať rozvoj homeopatie ako súčasti modernej medicíny či prispievať k tomu, aby homeopatiká mohol používať každý, kto o ne prejaví záujem. V SR je k dispozícii 218 monokomponentov a 11 polykomponentov značky BOIRON.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám