Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Domáce elektrospotrebiče Kuchynské spotrebiče Mlynčeky na mäso

Mlynčeky na mäso

Máte radi pokrmy z mletého mäsa? A chcete si byť istý obsahom mäsovej zmesi? Nekupujte si mleté mäso, ale namelte si ho sami doma s pomocou mäsového mlynčeka.

Mlynčeky na mäso - detailný popis

Už dávno neplatí, že mletie mäsa je zdĺhavé a namáhavé. Pre tých, ktorí si radšej potraviny spracovávajú sami vo svojej kuchyni, sú mlynčeky na mäso ideálne.

  • Pokiaľ patríte medzi zástancov starších a preverených prístrojov, potom pre vás bude ideálny ručny mäsomlynček. S ním nikdy nešliapnete vedľa.
  • Pre tých, ktorí si chcú prácu uľahčiť, tu sú el. mlynčeky na mäso. Sú vyrábané z kvalitných materiálov ako je napr. nerez a majú rôzne mlecie disky, vyskúšajte obľúbený mlynček Sencor. Mlynček s nástavcom na plnenie klobás ponúka Kenwood.

Na mlynčeku nielenže spracujete mäso, ale môžete ho využiť i ako lis na mäkké ovocie. Vďaka nemu ľahko získate šťavu napr. z ríbezlí, ktorú potom môžete ďalej využiť. Niektoré mlynčeky majú viac nástavcov, takže s nimi i nastrúhate zeleninu alebo pripravíte domácu strúhanku.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika