MojaLekáreň.sk
Hľadať

Domáce pekárne

Domácu pekáreň by si mal zaobstarať každý, komu záleží na tom, čo je. Ten najlepší chlieb, ktorý zvládne i ten najnáročnejší test, je predsa ten, ktorý si sami upečiete a o ktorom presne viete, čo ste do neho dali. Možností je mnoho, môžete kombinovať niekoľko druhov múky, pridávať rôzne semienka alebo orechy - fantázii sa medze nekladú.

SENCOR SBR 1040WH pekáreň chleba

SENCOR SBR 1040WH pekáreň chleba

Doprava zadarmo

Kto by nemiloval vôňu čerstvo upečeného chrumkavého chleba. Vďaka…

Na sklade

67,79 €

SENCOR SBR 0770WH pekáreň chleba

SENCOR SBR 0770WH pekáreň chleba

Doprava zadarmo

Nebaví vás vyberanie toho správneho chleba v obchode a radšej by ste…

Momentálne nedostupné

Domáce pekárne - detailný popis

S domácou pekárňou je pečenie veľmi jednoduché a pohodlné, stačí iba nasypať potrebné suroviny a pekáreň urobí ostatnú prácu za vás bez zbytočného neporiadku a námahy. Pozor musíte dať iba na to, aby ste dodržali správne poradie surovín - najskôr tekutiny a po nich múka a ostatné sypké prísady. Väčšina pekární je navyše vybavená časovačom, vďaka ktorému si môžete dať čerstvý a chrumkavý, ešte teplý chleba k raňajkám, alebo keď sa vrátite domov z práce.

Čo všetko domáca pekáreň vie?

Všetky domáce pekárne ponúkajú niekoľko prednastavených programov, nie len pre domáce pečenie. Pekáreň vám pomôže namiešať to najlepšie cesto na buchty i knedle, s ktorým sa bude krásne pracovať a výsledok bude stáť určite za to. Môžete v nej pripravovať výbornú marmeládu alebo toustový chlieb.

Pečenie domáceho chleba môže byť ešte jednoduchšie, pokiaľ použijete špeciálnu zmes na chleba. U nás si môžete vybrať niektorú zo zmesí a ďalších surovín napr. pre pečenie bezlepkového chleba, ktoré ocenia nie len osoby trpiace celiakiou, ale i všetci milovníci zdravej výživy.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.