Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Domáce elektrospotrebiče » Kuchynské spotrebiče » Domáce pekárne

Domáce pekárne

Domácu pekáreň by si mal zaobstarať každý, komu záleží na tom, čo je. Ten najlepší chlieb, ktorý zvládne i ten najnáročnejší test, je predsa ten, ktorý si sami upečiete a o ktorom presne viete, čo ste do neho dali. Možností je mnoho, môžete kombinovať niekoľko druhov múky, pridávať rôzne semienka alebo orechy - fantázii sa medze nekladú.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Domáce pekárne - detailný popis

S domácou pekárňou je pečenie veľmi jednoduché a pohodlné, stačí iba nasypať potrebné suroviny a pekáreň urobí ostatnú prácu za vás bez zbytočného neporiadku a námahy. Pozor musíte dať iba na to, aby ste dodržali správne poradie surovín - najskôr tekutiny a po nich múka a ostatné sypké prísady. Väčšina pekární je navyše vybavená časovačom, vďaka ktorému si môžete dať čerstvý a chrumkavý, ešte teplý chleba k raňajkám, alebo keď sa vrátite domov z práce.

Čo všetko domáca pekáreň vie?

Všetky domáce pekárne ponúkajú niekoľko prednastavených programov, nie len pre domáce pečenie. Pekáreň vám pomôže namiešať to najlepšie cesto na buchty i knedle, s ktorým sa bude krásne pracovať a výsledok bude stáť určite za to. Môžete v nej pripravovať výbornú marmeládu alebo toustový chlieb.

Pečenie domáceho chleba môže byť ešte jednoduchšie, pokiaľ použijete špeciálnu zmes na chleba. U nás si môžete vybrať niektorú zo zmesí a ďalších surovín napr. pre pečenie bezlepkového chleba, ktoré ocenia nie len osoby trpiace celiakiou, ale i všetci milovníci zdravej výživy.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam