Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Domáce elektrospotrebiče Kuchynské spotrebiče Grily

Grily

Kto by nemiloval grilovanie? Väčšina z nás s nadšením očakáva teplé podvečery, aby mohla rozpáliť záhradný gril a pochutnať si na vynikajúcom steaku a zelenine. Pravý pôžitok z grilovania máte ale len vtedy, keď máte k dispozícii kvalitné záhradné grily. Pokiaľ teda zrovna neopekáte klobásky. Aby ste usporiadali poriadnu grilovačku, nemusíte mať hneď záhradu. Stačí terasa alebo balkón a ide sa na to!

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Grily - detailný popis

Ako vybrať najvhodnejší záhradný gril

  • Medzi najlacnejšie záhradné grily patria tie na drevené uhlie. Grilovanie na uhlí ale určite nie je pre každého. Predsa len vyžaduje nejaký ten kumšt, pretože teplota nejde regulovať. Uhlie sa dlhšie rozpaľuje, ale mäso má vďaka nemu skvelú dymovú chuť.
  • Elektrické grily sú veľmi obľúbené pre svoju jednoduchú obsluhu. Jednoducho gril strčíte do zástrčky a za chvíľu môžete grilovať. I následné umývanie grilu je pomerne ľahké a rýchle. Elektrické grily môžete používať i na balkóne.
  • Plynové grily sa väčšinou radia medzi najdrahšie. Plynom rozžhavíte lávové kamene, na ktorých sa potom griluje mäso a ďalšie pochúťky. Sledujete teplotu vo vnútri grilu a môžete ju regulovať. Takéto grilovanie je zdravé.
  • Nemáte možnosť grilovať na záhrade ani na balkóne? I tak si môžete grilovanie dopriať. Od toho sú tu grily do kuchyne.

Najmenej obľúbenou činnosťou po grilovaní je čistenie grilu. Dobrým pomocníkom bude napríklad pena na gril. A pokiaľ chcete mať údržbu grilu úplne bez práce, doporučujeme vám kúpiť si robotický čistič.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika