Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Domáce elektrospotrebiče Kuchynské spotrebiče Zmrzlinovače

Zmrzlinovače

Je jasné, že ľudia radi maškrtili už od pradávna...a to nielen deti. Keď ešte môžete spojiť príjemné s užitočným, potom by sa ubránil málokto. Takú schopnosť v sebe skrýva zmrzlina. Nielenže skvelo chutí, ale dokonca osvieži v horúcich letných dňoch vaše telo i myseľ. A tá správna zmrzlina môže ešte dodať vitamíny.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Zmrzlinovače - detailný popis

Staňte sa zmrzlinárom!

História jej výroby je trochu rozporuplná, existuje viac dohadov, odkiaľ vlastne pochádza. To pre nás však nie je až tak úplne dôležité. To, čo je pre nás najviac prínosné je to, že si môžeme vyrobiť svoju vlastnú domácu zmrzlinu.

A ako? Je to veľmi jednoduché. Technickú stránku veci totiž zariadi elektrický zmrzlinovač. Tento šikovný pomocník v kuchyni vybavený veľkým otvorom vo vrchnáku umožní bezpečné vkladanie rôznych ingrediencií, hotovú nedojedenú zmrzlinu môžete v tej istej nádobe vložiť do mrazáku a uchovať na neskôr. Vďaka tomu, že jeho jednotlivé časti sú ľahko rozoberateľné, jeho údržba je veľmi nenáročná. A naviac, vďaka veľkému objemu (až 1,5 litrov) môžete príjemne prekvapiť a pohostiť i väčšiu návštevu.
Teraz už záleží len na vašej fantázii, ktorá vyčaruje jedinečnú zmrzlinu originálnej chuti.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika