MojaLekáreň.sk

Detoxikácia celého tela ACIA

STARLIFE Acia komplex Star 60 kapslí

Výživový doplnok

STARLIFE Acia komplex Star 60 kapslí STARLIFE Acia komplex Star 60 kapslí

Akcia

Výživový doplnok obsahuje zelený čaj a skorocel, ktoré blahodárne…

Naskladníme do 5 dní

31,77 € 22,23 € -30 %

Detoxikácia celého tela ACIA

Vďaka detoxikácii tela sa zbavíte nežiadúcich škodlivín a toxínov, ktoré sa v tele usadzujú. Naše doplnky stravy Vám pomôžu podporiť zdravie, očistiť telo a zlepšiť imunitu.

Detoxikácia celého tela je celkové očistenie tela od nežiaducich látok, ktoré sa v ňom usadili a nahromadili. Detoxikácia organizmu prebieha v každom organizme úplne prirodzene a podieľa sa na ňu mnoho orgánov v tele. Volajme napríklad pečeň, obličky, pľúca, črevá, kožu a ďalšie. Avšak, vzhľadom na dnešný životný štýl a nezdravé stravovanie sa môže stať, že naše telo už nestačí odpadové látky efektívne odvádzať z tela von a ich hromadenie potom vedie k mnohým problémom. Preto nie je od veci čas od času telu trochu pomôcť a skúsiť detoxikáciu organizmu. Telo sa vyčistí, zregeneruje a vy sa budete cítiť lepšie.

Prírodná detoxikácia celého tela alebo Ako na to?

  • Základom detoxikácie organizmu je telu uľaviť, nechať mu čas na regeneráciu. Preto by mal jedálniček obsahovať len ľahko stráviteľné potraviny, veľa ovocia, zeleniny a dostatočné množstvo neperlivej vody, nie je na škodu vyskúšať aj pôst.
  • Ďalšou možnosťou sú potom rôzne procedúry zamerané na detoxikáciu konkrétnych orgánov tela, ako sú črevá, pečeň, obličky či pľúca. Všetkým týmto procedúram však spoločne predchádza spomínaná prípravná fáza spočívajúca v úprave jedálnička a životného štýlu.
  • Veľmi dobrým pomocníkom pri celkovej detoxikácii tela sú aj rôzne bylinné zmesi a potravinové doplnky, ktoré detoxikáciu organizmu podporujú a uľahčujú. Len náhodne spomenieme napríklad prírodnú Chlorellu, Spirullinu či Pestrec, ktoré nájdete spolu s ďalšími podobnými produktmi aj v ponuke MojaLekáreň.sk

Kategóriu Detoxikácia celého tela, očista celého tela nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.